• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@jakelina šmoulinka je na jednotku, nádhera
1. mar 2014 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 krásne tortičky
1. mar 2014 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 perfektná...moc sa mi páči :slight_smile:
1. mar 2014 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akzuzs tá buchtová je úúúžasná...tešila som sa na výsledok a predčil moje predstavy :wink:
2. mar 2014 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli kinderko geniálne, tá s mešcom tiež
2. mar 2014 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 jéééj, ten macko je fajnový
2. mar 2014 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akzuzs tie buchty ako pecka. A veru hneď by som si ich dala.
2. mar 2014 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ach... :dizzy_face:
2. mar 2014 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 darčeková krabica napadla aj mňa,ale že či by ste nemali iný nápad. Ale tak asi ostanem pri tej krabici,ak ma nič iné na poslednú chvílu nenapadne. :grinning:
2. mar 2014 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akzuzs tie buxty nemaju xybu, hned by som sa zahryzla :dizzy_face:
2. mar 2014 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 ach dievca, to je uzasna torta ! Krasne farbicky a nevidim ani jeden jedinky kaz na potahu ani nikde, perfektne !
2. mar 2014 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@akzuzs :astonished: tie buchty su ako ozajstne, super :slight_smile:
2. mar 2014 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli nadherne torticky, take ich mas hladucke a to kinderko je najkrajsie ake som doteraz videla :dizzy_face:
2. mar 2014 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela opat krasne ty moja inspiracia :dizzy_face: tu ganache si mala najskor tmavu skusit, ja som s bielou dopadla takto isto, tu uz robit nebudem, bolo jej treba strasne vela kym to bolo rovne a potom aj torta bola tazka, aj to drahsie vyslo...ja naplnim tortu a hned aj oganasujem, s tmavou staci jedenkrat a o 2 hodiny potahujem :wink:
2. mar 2014 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 ty kokos,ty si aj spala žena,alebo máš nejaké zázračné kabletky.
2. mar 2014 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky az sa smejem ked to sem idem dat...a vraj predsavzatia :stuck_out_tongue_closed_eyes: U mna sa vsetky plany rucaju utorok-stredu, ked mi popribudaju torty ktore nemozem odmietnut, aj teraz som tak dopadla, asponze neboli az tak narocne...torticka s jezibabou je na zelanie, mala tam byt pec, lopata, jezibaba, janko a marienka...ak by to niekto nepochopil, tak jezibaba kaze jankovi sadnut na lopatu a on jej prave vysvetluje ze nevie ako sa to robi :grinning: :grinning: :grinning: Krtkova torticka je na zelanie podla torty od @dagmarmustafa, nie je to celkom ono, ale tak ma vystresovalo to zhananie stuziek ze ma aj chut presla :sweat_smile: Ta kriva je odfotena naprd, splyva mi vrchnak s pozadim, stale ich robim prilis sikme, musim to nejak zmenit...No a biela svadobka s kocom, skoda ze chceli cisto bielu, vsetky kvety splyvaju, ja by som tam isto sibla trochu farbicky, ale nechceli...
2. mar 2014 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (69)
@maya30 ja sa zakazdym prixytim, ze mam otvorene usta ked zbadam ze si nieco pridala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
2. mar 2014 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 ja neviem kedy to vy stíhate,ja keď mám už 5 tak sa idem zblázniť od roboty a vy raz toľko z Adrikou ,nechápem,a ešte všetky aké krásne.
2. mar 2014 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 uzasne torticky....ta biela svadobna je prekrasna, mne sa paci taka uplne biela ako je :wink:
2. mar 2014 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 inak ja to nechapem ako mozte mat hrbolcekovy, to tu viacere spominali, ja som ho mixovala aj s rucnym slabym slahacom a vzdy to rozbilo uplne na hladko :confused: jasne , ze ten korpus nesmie byt uschnuty!!! normal čerstvy makkunký, ja tam hadzem vsetky zrezane vrchy aj boky ked mam zrezavane uuz plnene plnkami :confused:
2. mar 2014 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 :grinning: ja som ale mala objednavku na tortuchu s bielou coko :grinning: som im nemohla dat tmavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ja som tu tortu aj tak najskor obmaslovala , bo som nechcela minut 200cokolad, a nemohla som si ani dovolit aby mi presvital korpus alebo odrobinky z neho :stuck_out_tongue_closed_eyes: z tmavej coko som uz robila , ale tiez ma to nejak nechytilo :confounded:
2. mar 2014 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 jaj zlatá si, no snažím sa, ale pri jednej by som si to ani nemala dovoliť. VY koľko diel zvládnete v jeden týždeň.
2. mar 2014 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 nádherné dortíčky,ale ta s M.M. to je bomba -úžasná
2. mar 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 krásne torty :dizzy_face: to za aké časové obdobie si toto postíhala? :confused:
2. mar 2014 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111
Ty máš tie torty tak neuveriteľne čisté a rovné Vždy sú také a vždy sa nad tým čudujem. :sweat_smile: :grinning:
Ja by som musela asi ešte 10 rokov piecť, kým by som dosiahla taký level čo do výzoru torty. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. mar 2014 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akzuzs
Tie buchty sú úžasné! Perfektný nápad a realizácia na jednotku!
2. mar 2014 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 ta křtinová je úplně nej, moc se mi líbí
2. mar 2014 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 uááá, zase bomba, tá s perníčkami, ježibabou je proste dokonalá, prosím ťa ako dlho ti trvá výzdoba takej torty, teda aj s postavičkami, šak len to by mne trvalo jeden deň :grinning: ale hneď som si ju uložila :dizzy_face: aj krtkovská je krásna a ostatné tiež :slight_smile:
2. mar 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 ty si žena inak besná. To koľko nádher si zase stihla. Máš úžasnú fantáziu, tá prvá je wau, no priznám sa, že aj žiarlim :grinning:
2. mar 2014 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jakelina Jaj ale si milá, ďakujem.
2. mar 2014 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok