• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mysiatkoo no sak mne sa to nechceeee tiez robit :confounded: som zas slubila daco, co sa mi vobec nechce sulat :angry:
3. mar 2014 o 21:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas ty si poklaaaad, ano, ja si pre ne aj niekde pridem, len treba dat vediet kam...bo od 11-17 som v robote, tak bud predtym alebo potom :wink:
3. mar 2014 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ja mam doma pomarancovy dzem, len ten bude asi sladky, asi ten citronovy by bol lepsi :wink:
ale neva...ja si uz nejako poradim...snaaad :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
3. mar 2014 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ty o sebe pochybuješ? jasné, že si poradíš, veď si šikovná
3. mar 2014 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka hehe len aby to pristelka necitala :stuck_out_tongue_closed_eyes: hned budem v nemilosti :astonished:
No ja idem na 16tu k zubarke, takze urcite skor ako o piatej sa nedostavim. Kludne donesiem, lebo Dubravku mame po ceste :slight_smile: Napis adresu kam a v stredu ti dva kusky donesiem :slight_smile:
3. mar 2014 o 21:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ved som po tebe :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2014 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas jaaaaj no uzasna si :wink: po piatej by som mala byt doma..max s malou na tanecnej, ale to mam tu pred domom, takze si volame a dohodneme sa :wink: hodim ti do IP udaje :wink:
3. mar 2014 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas pristelka to prezije, ona vie, ze nasa laska nehynie a je vecnaaa :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2014 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja si od istého času hovorím, že som malá, ale šikovná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. mar 2014 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps ja zas veeeelka a sikovna len "přiměřene" :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. mar 2014 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: jednoducho ideálna
3. mar 2014 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin tot moj nadiktovany skvost :sweat_smile: :grinning: vyzera to ako cervene cudo, ale v skutocnosti to bol pokus o tu hasicsku helmu podla hrackarskej, ktoru mi pozicali ako predlohu :grinning: Porsche logo tam muselo byt... je to torta pre hasica, ktory tiez pracuje pre Porsche... a pri odovzdavani mi bolo prezradene, ze co planuju s tortou :dizzy_face: teraz idu na nocnu a ked bude prestavka, tak zacnu hukat hasicske sireny, zacne to tam vsetko svetielkovat v Porsche a osobne hasici odovzdaju tortu oslavencovi :grinning: ze jaka fantazia!!! bohovska, skoda, ze taku nemali pri vymyslani tejto torty :grinning: ked mi bolo prvy krat povedane, ze budem robit hasicsku helmu, tak uz som si predstavovala taku realnejsiu :grinning: ale co uz.... aspon bude mat prekvapco oslavenec :grinning:

kocky pekny vecer Vam prajem :dizzy_face:
3. mar 2014 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@lamps no to az ked zvladnem tu "cocochanelovsku" tortu co ma caka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
3. mar 2014 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka 16teho ideme na Slovensko... kupim ti tie Ole??? :slight_smile: len mi budes musiet poslat foto ako to vyzera :grinning:
3. mar 2014 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina51 zlatko vůbec není drsný, je to úplně hladké. Pokud myslíš tu bílou co jsem měla na fotce.
3. mar 2014 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka juj škoda, že si nevedela skôr. Bola som v piatok. Ale idem mrk na stránku Dr. Oetker v Rakúsku a dám ti vedieť. Dokedy ti to treba?
3. mar 2014 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 one Olé uz mam dohodnute, ale dakujeeem :wink: ale mozno by nebolo od veci mat toho viac, ak by zas niekto chcel :confused: :wink:

ale uz mi aj Lucka volala, ze aj ona ma doma, tak uz mam zasichrovane z kazdej strany :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :wink:
ale moooc dakujem aj tak :wink:
3. mar 2014 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 zlatik na 4.4. to potrebujem, ale uz mam s Martinkou @mamcas dohodnute, ze ona nepotrebuje, tak mi posunie svoje :wink:

ale ak vyzistis, ze v Oesterreichu maju, tak si tam potom zbehnem aj sama, ked budem este potrebovat :wink:
3. mar 2014 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas ja som teraz robila topánku podľa poslednej šablóny čo ti dávala mysiatkoo...teda spodok podľa šablóny a potom som improvizovala...a vyšlo to celkom fajn, tak kľudne improvizuj :wink: skús si vyrobiť šablóny sama podľa obrázku, chce to len trošku trpezlivosti a predstavivosti (ja jej mám dosť málo a aj ak som to nejako poskladala :slight_smile: a opätok som robila tiež ručne a bol celkom pekný tenký, ale nevytvrdol dosť a pod váhou topánky sa trochu zdeformoval, tak bacha na to, aby to vytvrdlo... :slight_smile:
3. mar 2014 o 21:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nemajú Jani, pozerala som ich stránku a nič také nemajú. Ale ešte mi napadlo do budúcnosti. Neexistuje citrónový puding? Uvariť ho a zmiešať s mascarpone, to je blbosť?
3. mar 2014 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ked budes hocico potrebovat, tak pis :wink:

alebo aj ine baby, ktore ste z BA :slight_smile: nemam problema nieco kupit a dopravit na Slovensko :slight_smile: 16teho som tam jak na koni :grinning:
3. mar 2014 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 akurat som dnes hladala...ale billa ani tesco nemaju...ziaden citrusovy :unamused: nasla som len klasika, cokolada, kakao, karamel, vanilka, kokos, malina, jahoda, kiwi, banan, mandla, karamel....atd atd..ale citron alebo grep..ani nic take nemaju u nas :confounded: :frowning2:
3. mar 2014 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 dakujeeem, ak bude treba urcite sa ozvem :wink:
3. mar 2014 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka viem, že máš už vyriešené to olé, ale možno do budúcna...krém síce s maslom, ale vôbec nie je moc maslový, každému veľmi chutí :slight_smile:
250 g masla, 150 g práškového cukru a šťavu z 1,5 citróna spolu vymiešať, 2 dl mlieka a 2 polievkové lyžice múky spolu uvariť na hustú kašu, keď vychladne vmiešať citrónový krém.
3. mar 2014 o 22:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a tento je aky? :confused: :sweat_smile:
3. mar 2014 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka a existuje aj puding citrónový, značka Stilla dolce, kupovaný v Kauflande, mám doma 3 kusy a nakoniec som ich nepoužila....
3. mar 2014 o 22:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timuss dakujem, ukladam si aj tento :wink: nikdy neviem, kedy sa co zide :wink:
3. mar 2014 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristel alebo @jakelina, alebo @pipka alebo niektorá ktorá má skúsenosti s 3D tortou psa (šťena) Vmestím sa do 3 kg? ALebo to bude príliš malé? Prosím má tu nietko postup ako sa robí pes 3D?
ĎAKUJEM
3. mar 2014 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timuss aha no v kaufe som zatial nebola :unamused: :wink: ale neva..uz mam ole porieseny a ak naahodou, tak uz mam minimalne tri nahradne riesenia :sweat_smile: :grinning: :wink: :wink:
3. mar 2014 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akzuzs tak ja s 3D teda neporadim, ale podla mna ak len dotvarovavat budes puncovinou, tak to presvihnes..ale ja fakt v tomto tazko radit, lebo ja ani klasika okruhlu pod 3 nemavam :sweat_smile: :grinning:
skus skor @pristela sa spytat, ona je expert na lahke vahy :sweat_smile: :wink:
3. mar 2014 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok