• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@akzuzs zlatko asi se dá, ale to bude fakt nějaký zakrslý pejsek :wink:
3. mar 2014 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina čivava :grinning: :sweat_smile: :grinning:
3. mar 2014 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina Pani totiž nechce aby to prešvihlo 3 kg tak neviem . Asi sa s ňou nakoniec dohodnem na okruhlom s psíkom na torte
3. mar 2014 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@akzuzs a keby si upiekla v mise a ozdobila ako psa? to by mohlo byť do 3 kíl, či?
3. mar 2014 o 22:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akzuzs víš jak to je, že se to špatně odhaduje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2014 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka zlatko čtu, že už jsi sehnala, ale příště můžeš udělat tak, že vymačkáš citrony do hrnce, přidáš cukr a vaříš až máš hustý sirup. Vychladlé pak zašleháš k šlehačce s tvarohem a ztužovač. Když máš hodně peněz i mascarpone. Je to moc dobré :wink: Dělám často takový zákusek, že to dám na korpus, pokladu ovocem, nejlepší jsou mandarinky a zaleju želatinou taky s citronovou šťávou. Mňam.
3. mar 2014 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka nebo taková ta srnečka pejsek, nevím jak se přesně jmenuje, ale to má takové malé tělo a nohy jak srna :grinning: :wink:
3. mar 2014 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina u nas sa to volá srnčí ratlík :wink: ano ano...to je tak do troch kil :grinning:
3. mar 2014 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ukladaaam si dalsi receptik :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. mar 2014 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
3. mar 2014 o 22:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timuss @jakelina písala som teraz pani či by nebolo lepšie okrúhla na tom psík ktorý sedí v peliešku,lebo som zabudla povedať vám že ten psík ak by bol 3D do tých 3kg tak má sedieť v pelechu. No tak uvidím čo mi pani napíše
3. mar 2014 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak pridam aj ja moju tortu ktoru som piekla akurat v den terminu porodu, nakolko sa nic nedialo tak som piekal
3. mar 2014 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@timuss kde pani chce takéhoto psa
3. mar 2014 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akzuzs jaj, to ideš robiť podľa obrázku...ja som si myslela, že jednoducho pes a nie konkrétny pes :sweat_smile:
psík v peliešku a ešte do troch kíl? na tvojom mieste by som to nezobrala, resp. zrušila, že sa to nedá, osobne si myslím, že to prešvihneš a prerobíš....jedine že by si spravila fakt že mini psa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. mar 2014 o 22:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuvinka102 vau..že v deň predpokladaného pôrodu, klobúk dole :wink:
3. mar 2014 o 22:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akzuzs môj chameleón mal cez 4 kilá, skoro 5. Shrek podobne a dinosaurus ešte viac. Zmestíš sa, ale neurob dogu :grinning:
3. mar 2014 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 nahodou je super
4. mar 2014 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akzuzs no jo :grinning: zmestis sa ,a le bude malinkatý , ja vzdy ked chcu 3D take male tak im popisem velkost a ze sa to tvaruje puncovinou ktora je samotna ťažka cize nadrobi vahu aj ona a nie kazdy ju lubi , cize dost z tej torty zbytocne vyhodia :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatial sa toto vysvetlenie vzdy ujalo
4. mar 2014 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Tak si predstav že som jej to vysvetlila a ona aj tak že to chce tak čo už čo chce to bude mať :grinning:
4. mar 2014 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akzuzs nezabudni, veeeeeela puncoviny :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2014 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@akzuzs a to xce pre dieta? este by som hrala na to, ze ci nebude tomu decku luto, ked to zacnu krajat :stuck_out_tongue_closed_eyes: postavicku si moze zlozit a nexat, ale taku tortu.....
4. mar 2014 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lokalistin dakujem ti :slight_smile: no ma to samozrejme vela nedostatkov :grinning: si to priznam :sunglasses: :grinning:
4. mar 2014 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina51 tá gitarka úžasná prácička, perfektne sa ti podarila :dizzy_face:
4. mar 2014 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dnes mi prisla inspiracka od susedky na torticky ze od @pristela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty kokso to nedam ani vo sne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vidim ze s nou musim dat stretko a ukazat vlastne navrhy
4. mar 2014 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela prosim ta este k pivonii, praskovala si po ususeni pred viazani alebo uz komplet kvet?
4. mar 2014 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže trošku nezvyčajne cez týždeň. Čokoládová bola pre kamošku,mascarpone krém + višňová náplň @pristela mňaaaamka to je ,kedže ja višne ľúbim tak uvidím ako dojde ozvena,ale trošku ostalo aj nám a mala som návštevu tak som dala ochutnať čo som napnila odrezky a pochvalovali. No a šperkovnica pre tú 13 ročnú čo som nevedela čo dať tak toto mi poradila moja 15 ročná neter. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale priznám sa odflákla som to,lebo mám chorého drobca tak som len rýchlo,rýchlo,lebo je furt na mne a v noci sa dusí kašlom,takže stále pri ňom . takže uvidím aká bude reakcia. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2014 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@sikag :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: trdlo, vsak ja nemam tazke torty, das lavou zadnou :wink: lupene tienujem kazdy samostatne , vytvrdnuty /ked je cas :stuck_out_tongue_closed_eyes: / , a az potom viazem dokopy
4. mar 2014 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby prosim ako sa vola tento kvet neviem najst na to v e.shope vykrajovacku. Da sa to kupit alebo sa to nejako modelujem dik
4. mar 2014 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak moja prva drotikovana pivonka je skoro na svete :slight_smile: hadam nebudem musiet robit narychlo novu lepenu :grinning: :grinning: :grinning:
nemas tazke torty :grinning: :grinning: :grinning: tak som asi ja nesika :grinning: :grinning: :grinning: ale snad si ten rozdiel neuvedomi :grinning: dam jej lepsiu cenu :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2014 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985 neviem ako sa vola, ale sa mi zda ze to mas 2 v 1. tu hviezdicu dostanes kupit, tam je 2x na sebe a na tom je este obyc kvet
4. mar 2014 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok