• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pipka hmmmm, nejak podozrivo vela ochotných tu máš, či ty srdiecka nerozdavas vsetkym, hhhmmmm, no dufam ze mne aspon to najcervenejsie a najvacsie :grinning: :grinning: :grinning: ženska moja 22-23 by som mala byť, prespávať a klábosiť s vylozenymi nohami v BA takze dáááme cafe, este netusim ci pojdem autom ci busom nuz ale termin mam uz v kalendári zabookovanýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a tesiiiim , jasne ze aj ostatnych blavackam sa potesim :wink: nuz a neviem ci je tu niekto zo zahoria :dizzy_face: ale tam zas budem vikend pred :wink: :wink: že slovensko tour :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2014 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela si píííš, sak "šeci ma tu lubaaaa" :grinning: :grinning: :sunglasses: ale ja teba najváááác :dizzy_face: :grinning: :grinning:

pisem si ta do diaaara a tešííííííííííííííííííííííííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. mar 2014 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky moj si vymyslel na tu svoju okrem ineho aj mrkvovy korpus , tam mu hodim jogurtovu plnku, leeeen , co myslite hodi sa tam nejake ovocie :confused: ja mam rada s ovocim :grinning: v tom mrkvovom je jasne koooopec mrvy :grinning: a este su tam aj posekane orechy :confused:
4. mar 2014 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela mandarinky??
4. mar 2014 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ze jo ? nieco oranzove :grinning: :grinning: furt premyslam nad broskynami + asi aj dzem no skusim si nechat poradit , i ked neviem ci tu niekto robieva carrot cake / mrkvový/ :confused:
4. mar 2014 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela i broskve nebo meruňky se mi k tomu hodí. :wink:
4. mar 2014 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela já ho nedělám, ale jednou jsem ho jedla na srazu, nějaká šikulka ho tam přivezla a byly k tomu mandarinky a bylo to dobré :wink:
4. mar 2014 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Caute baby....ja som uz aj sponzor :slight_smile:))) Ta kvetinkova isla do tomboly pre babky dôchodkyne v našej dedine.Svokra navrhla nech nejaku spravim pre radosť. Budu to veru moje posledne torticky....idem do prace:(
4. mar 2014 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@jakelina no po mne ked ho jedna nevesta chcela do svadobky , som ho este neznala, tak som skrivila hned pusu, ze fuuuuj :grinning: :grinning: :grinning: a ona , ze nech si ho urobim pre seba a ze uvidiiim , naaa šak uvidela som :grinning: , a ked uz decko moje co nezje zeleninu a ovocie dobrovolne/ pubos , maly Kubo zvacsa šrotuje všetko :sweat_smile: / si ho vyberie na tortuchu tak to uz aka chut musi byt :grinning: :grinning: :grinning: len uznavam , ze nie kazdemu musi chutit, no my co uz nevieme kam od dobroty :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2014 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela ja ho tiež robievam a mojim chuti aj s ananasom :slight_smile:
4. mar 2014 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela marhule podla mna...ci? alebo este pridaj trosku mrkvy...aby malo nebolo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2014 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela najdem niekde v tej teme receptovej recept na ten mrkvovy korpus idem robit mjej malej k narodeninam tortu tak by som vyskusala nieco nove a mrky mam toooklo vela :wink: :wink:

inak potrebovala by som neake inspiracie lebo idem jej teda robit spidermanna ale spravim normalneho lebo ruzovy mi pride taky blby ale ona ho chce akoze nech upeciem nasu bytovku a na nej nech je spidermann tak asi by som potrebovala neake torty kde je spidermann na budove alebo co :wink:
4. mar 2014 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dagmarmustafa máš to krásné a jak vidím to množství písmenek, tak to jsi dělala snad týden ne?? :astonished: :astonished: :astonished:
4. mar 2014 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@blcha netusim ci tam je , ja robievam tento : http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5795 aale najskor odskusaj ci vam bude chutit , ja ho robim aj ako muffinky
4. mar 2014 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ved odskusam na torte budeme to jest len my a keby chutil mozem spravit aj ako muffinky deckam do skolky nech maju zdravy mrkvovy :slight_smile: :slight_smile:
4. mar 2014 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela a to mnozstvo ako je v tom recepte to je tak akurat do neakej 23cm formy asi ze?
4. mar 2014 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985
http://toptorticka.sk/product.php?id_product=985
toto je tá vykrajovačka,ja ju mám tiež :wink:
4. mar 2014 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Prosím ťa, ten tvoj biely korpus pečieš pri akej teplote a ako dlho?
4. mar 2014 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, prosím vás viete poradiť, prípadne najlepšie doporučiť zo skúseností niekoho kto robí v KE dobre torty?
4. mar 2014 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker při 150 stupních a záleží v jak vysoké formě a z kolika vajec. Menší 45 minut a velké i přes hodinu.
4. mar 2014 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina No budem robiť z tých 6 vajec, ale do veľkej srdcovej, lebo potrebujem jeden plát, tak nech to je také tenšie... OK, budem si to sledovať a uvidím :slight_smile: Ďakujem
4. mar 2014 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 zlati ja ju mám, požičiam ak chceš.....ja ked som ju zhánala, nebola nikde, nikde na sklade asi 5-6mesiacov.....až potom sa objavila a chyyyyyytro som objednala :wink: :wink:
4. mar 2014 o 20:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker píchni špejlí, to poznáš :wink:
4. mar 2014 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babyyyy z Ba proprosim Vas nemate vykrajovatko alebo silikonku na topanku zensku? Totiz 3d nebude... nemala som na to nervy, tak som sa normalne priznala :unamused: a mali by byt take malinke boticky okolo torty a to sa bude zleee vyrezavat, tak otravujem ci si nemozem pozicat :sweat_smile: pjosim pjosim pjosim
4. mar 2014 o 21:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas ja nema, ale videla som tu u cinanov tie supravy, po 4 ks co su rozne motivy...ja mam take babatkovske..ale su aj ze damska lodicka, saty, kabelka...a ja neviem co este :wink:
4. mar 2014 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 to nemyslis vazne uz len vymysliet ako ju dopravim ja idem zajtra smer Piestany s krpanou na kontrolu a poobede som tu sama s oboma mozno ich vezmem na vylet volam Ti budes doma v priebehu dna?
4. mar 2014 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985 ráno a poobede cca 15-20 minút škôlka......inak pečiem 5 korpusov, takže som doma.......
4. mar 2014 o 21:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985 a myslííííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. mar 2014 o 21:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 tak ja zbehnem tiez pre Sasku do skolky a spravime si vylet aspon budu chvilku ticho a ja spokojna :wink: DAKUJEM
4. mar 2014 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 moja a prídeš s obomi ku mne? pýtam sa preto......teda informujem, že Lilianke končia ovčie kiahne a Matiasko zatial vysypaný nie je, ale môže ich mať v sebe........
4. mar 2014 o 21:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok