• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@henikav dik za radu ale on chce este tortu aj pre dceru tak som rozmyslala, ze jej urobim v tvare smajlika alebo slniecka.
3. nov 2010 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 J8 bych udělala tři malé dortíky (třeba do 2kg)... jeden holčičí, to je jednoduché a dva klučičí - jeden modro-bílo-hnědy, druhý zeleno-bílo-hnědý, na ně napsala to, co si tatínek přeje a vymodelovala dva kluky sedící na dortu..:slight_smile:
3. nov 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 podla toho kolko ma dievcatko rokov, co tak urobit jej barbie??
3. nov 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, jsem začátečník a potřebovala bych poradit. Chci udělat manželovi dort-klasika dvě patra, spodní větší dort 28cm. Všude se prodává potahovací hmota na gramy. Kolik tedy muzu objednat abych mela jistotu že to bude stačit? Třeba 600g? A kde kupujete hmotu nejlevněji? Děkuju:slight_smile:
3. nov 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja už mám tiež sadu objednanú :sweat_smile:
3. nov 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
zasa same nadherne torticky uplne krasne ani sa neda kazdeho zvlast menovat lebo vsetky su ozaj nadherne :wink:
ja budem robit len jednoduchu okruhlu a chcem vyskusat mramor tak uvidim co ztoho zvnikne :grinning: a nam som robila cez vikend ten twister a bola dobra mnam :slight_smile:

chcela by som si kupit niake farby praskove na malovanie kvetov len vobec neviem ake mam kupit ked ja by som chcela vsetky :grinning: len ked je to take hrozne drahe vsetko :frowning2:
3. nov 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav myslim, ze na barbie je uz stara ma 15. Najprv som chcela nejaky kvetinkovy ale moj muz ma od toho odhovara.
3. nov 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 tak super ze vam to vyslo obom!
3. nov 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

idem sa pokochat a pochvalit torticky
@nadulici krasne vsetky tri, ale minnie je bezkonkurencna :dizzy_face: to musela byt riadna torta!
@hanka. prvotina velmi pekna :slight_smile:
@mrka2 prve ruze nadherne :slight_smile: take 20te uz hadam aj do zahradky zasadis :wink:
@vikiem paradna lienka :slight_smile: ma pekny klobucik. aku fialovu si pouzila?
@sasrnka pekna vesela detska torticka :slight_smile:
@zlatat paradna dinosaurova :slight_smile: a teda ta svadobna mi vyrazila dych :fearful: lalie uplne uzasneee :dizzy_face: ake vykrajovacky puzivas?
@alex21 paradne torty :dizzy_face: dufam, ze uz si zdrava :slight_smile:
@andriss23 @sylvia75 @ruzovka krasne torticky :slight_smile: hlavne prvotiny obdivujem - keby ste videli moju prvu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ale peciete, to som presla len 10 stran z 20tich :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mne se orzlozila objednavka ze 4 na dve ted a dva priste aspon to nebude tak naslaple :slight_smile: a zitra zacinam a v sobotu upecu ten pro otcima a bude :slight_smile:
3. nov 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 odo mna chce na buducityzden 15 rocny chalan tiez smajlika :slight_smile: tak by som urobila nieco take neutralne ako napriklad toto :
3. nov 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav - krásne torty. najmä tá druhá
Bzučinka - krásne
3. nov 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b ďakujem za pochvalu. Na ľalie používam toto: http://www.peceniehrou.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=1_163_29&products_id=1915 kúpila som si aj orchideu, tú budem cez víkend skúšať

Včera som urobila objednávku za 63€ .... ou ... ale objavila som práškové bezlepkové farby, tak som si hneď objednala z takmer každej farby čo mali
3. nov 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b ahoj, použila som fialovú z gelových farieb Wilton
3. nov 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ty si poklad, ďakujeeeeem za link na tú podložku. Už dávno som si ju chcela kúpiť, no furt sa mi zdala hodne drahá, ale tých necelých 17€ sa dá
3. nov 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat nemáš začo :wink: :wink:
3. nov 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas no ja som sa za včerajšiu objednávku ani doma nepriznala a aj dnes som spravila za 25 aj s poštovným, takže nebude veľa chýbať do 100-vky . Uf, ale zaplatili mi to tortičky
3. nov 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky moje milovane :grinning: potrebujem radu ako urobit kraj na spodu na tej spodnej torte dole takove to nariasene tu je odkaz....

http://www.tortyodmamy.sk/svadobne/svadobna-zlata-28

to sa len kosticou rozjazdi aby sa to zvlnilo???? no potrebujem to zvlnene nie aby to bolo taketo ale tak podobne niekto tu uz aj robil taky spodok a men sa to zrovna hodi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
3. nov 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b juuj, dakujem, ale ze sa ti chcelo kazdeho tak osobne ohodnotit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
3. nov 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 ty si to robila n torticke pre oliverka to dole na com mas plozene kvetinky to ako ssa robi????? :confused: prosim prosim smutne koukaaam :sweat_smile: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
3. nov 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak nakoniec moja cokoladou oblievana torta dopadla takto a zobrala som za nu 21e. mne sa to zda malo, lebo za pracu to vyslo 10e ale sak aj tak dobre. ale neviem, ci chcem piect za taku smiesnu sumu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meinkonka a kolko vazila, krasna je :slight_smile:
3. nov 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 no vazila som ju az na koniec s krabicou aj tackou na takej predpotopnej vahe a navazila som necele nieco cez 1.5kg. ale nejako malo sa mi to zdalo :confused:. sak priemer torty 26cm
3. nov 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím....potřebuji poradit :slight_smile: chtěla bych ozdobit dort fotkou na jedlém papíře.............porad´te mi prosím....na co se ta fotka nejlépe pokládá????zdali je nutné použít ten gel....vpřípadě,že budu zdobit třeba okraj fotky krémem......nenatáhne mi ten papír mastnotu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2010 o 19:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meinkonka to znie fakt malo ak by mala naozaj len 1,5 kila, tak si si dobre zapytala, cosa ti na tom nezda? :slight_smile:
3. nov 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hrusticka84 ja som dávala maslo s cukrom pod papier a bolo ok. :wink:
3. nov 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 no nezda sa mi na tom to, ze som nad tym stravila dost casu na to, kolko som na tom zarobila :confused:

nechapem, ako je to mozne, ze len tolko vazila? asi som zle povazila. ved keby som zobrala za kilo napr. 8e tak na nej zarobim nejake 4e a to akoze urcite nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
3. nov 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meinkonka je krásna tortička ale mi príde málo 1,5 kila. :confused: Aky krém tam bol?Ja robím 26 priemer teraz tak ju nepotiahnutú zvážim.Lebo potiahnutá váži okolo 3 kíl.Tak si myslím,že dva kila mohla mať.Ale aj za dva kila to bola dobrá cena si myslím ja. :wink: No a akú máš váhu?ved musíš mať dobru váhu kuchynskú.To by ti potom aj suroviny zle vážila.
3. nov 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka :slight_smile: nikdy jsem to nezkoušela a moc se mi to líbí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jde mi jen o to ...aby mi to ten krém nerozmáčel fotku.....bude to na kulatiny...tak bych to nerada zmrskla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........dík za odpověd
3. nov 2010 o 20:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok