• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. augusta 2017 
@artepf zlatko taky jsem dnes na to myslela, ale nic moc mě nenapadá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2014 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 já mám takovéhle malé dortíky taky vždycky dvoukilové, tak mě napadá leda jen, upéct korpus v nějaké velké plechovce od kompotu, aby měl 1 kg :fearful:
jo a chtěla jsem se tě vlastně zeptat, jaké jméno máš na FB a jestli bych si tě mohla dát do přátel, tvoje dorty jsou pro mě jedna z největších inspirací a moc ráda si je prohlížím :dizzy_face: , předem moc díky :slight_smile:
6. mar 2014 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf dakujem :dizzy_face: meno ti pisem do ip :wink:
6. mar 2014 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina majko jsi zlatá, moc dík, že na mě aspoň myslíš :grinning: , já jsem si právě říkala, že bych potřebovala aspoň inspiraci na nějaký klasický chlapský (třeba modro-černý s pruhama, puntíkama atd..) a k tomu bych tam dodělala něco na ty témata, jinak fakt nevím :unamused:
6. mar 2014 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 taky děkuju :dizzy_face: , já jsem taky měla fotky dortů na FB, ale nedávno jsem je radši všechny smázla, mám prostě strach, abych neměla nějaký problém :confounded:
6. mar 2014 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf ja mam albumy zamknute, verejnych mam len zopar fotiek, ked neviem o koho ide tak nenapeciem, mne sa stava ze mi aj doma zvonia a chcu objednat, tak to mi dost vadi, hlavne ked nepoznas a nevies co si mysliet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. mar 2014 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf počkaj trochu - stiahnem foto
6. mar 2014 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf keby si skombinovala niečo ako také - len do dvojposchodovej, pohár je asi origoš
6. mar 2014 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@maya30 a když si tě přidám na FB do přátel, uvidím tam ty tvoje zamknutý alba? Já to tady totiž nestíhám o víkendu vždycky prohlížet a ukládat do inspirací, jen sem většinou hodím svoje dorty a zase běžím pryč, ale vím, že když tady zaregistruju ty tvoje, tak vždycky stojí za to :slight_smile:
6. mar 2014 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas děkuju jsi zlatá :wink: , to je dobrý nápad ta ženská v pohárku, no uvidím, jak to zkombinuju a pak ho sem hodím, jestli se za něj teda nebudu muset stydět :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ještě na tu samou oslavu dělám slaný kamión, tak už se obávám, jak to všechno dopadne :unamused:
6. mar 2014 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ked uz peciem malo teraz tak aspon takuto srandu z mojej novej zavislosti tu dam aj je to trochu k teme :D. Zeby profesionalna deformacia? :D
6. mar 2014 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@dm1 juj to je sladké
6. mar 2014 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 jeeeeeeeeeeeeeeeeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. mar 2014 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ikula2 Ďakujem
6. mar 2014 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
absolutna hruza ... :rolling_eyes:
6. mar 2014 o 18:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@dm1 ake sladkeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2014 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky sladké :slight_smile: po prestávke opäť pár mojich kúskov :slight_smile: :slight_smile: ĎAKUJEM za všetky pačítka na predošlé tortičky :slight_smile:
6. mar 2014 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Pro komerční prodej a prezentaci slouží profil Profesionála.”
6. mar 2014 o 20:40 • bursma
Baby, tak aj druhý pokus s jedlou oblátkou skončil na prd :unamused: Fotky sa mi zvlnili ešte som ich len potierala gelom :frowning2: Bože otras!!!!!!! Navyše dve!!! Je to pre veľmi dobrú kamarátku, jej brat má narodky, takže za toto si ja peniaze ani nevezmem. Ja sa jej to budem hanbiť aj odovzdať :frowning2: :pensive: Ja to nechápem, potrela zospodu, zvrchu a aj tak zle :pensive:
6. mar 2014 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf ano jasne, tam mam vsetky torty pokope :wink:
6. mar 2014 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a můj první marcipánový :slight_smile: teda když nepočítám jeden malý kulatý :slight_smile: moc děkuji za rady @sisika :slight_smile:
6. mar 2014 o 21:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@sticker a to si mala jedly papier ci jedlu oplatku? cim si to potierala? :confused: :unamused:
6. mar 2014 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, poradte mi prosim vas....mam poschodovu tortu, spodok 22 vrch 15 bude to stacit pre cca 20 ludi?
neviem, ci som neurobila malu :angry: dakujem.
6. mar 2014 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka já myslím že určitě bude :wink:
6. mar 2014 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby, už dlllho som tu nebola, nie je nejako čas, ale na FB pokukávam po vašich tortách.
Mám problém - mám doma cez 2kg smartflexu so zárukou 23.3 a žiadnu tortu v pláne, doma som robila tortu cez víkend a svokrovi minulý víkend, takže nemám chuť nám dalšiu len tak robiť.
Nepotrebujete ktosi smartflex? Som z Dubnice, mm ho vie zaniesť do Nového mesta alebo do Trenčína a teraz v sobotu príde segra na návštevu, tak by som ho vedela dopraviť aj do BA- Petržalka.

Prípadne, viem ho nejako zachrániť? Čo by sa s ním stalo v mrazáku, bol by potom použiteľný aj neskôr, jasné, že len na tortu pre nás.
6. mar 2014 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem :wink: povacsine sa mi stale podari urobit vacsia a teraz ako na potvoru, ze to je pre susedu urobim asi len tak tak :angry:
6. mar 2014 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Jani oplátku..teda aspoň dúfam. Dala som dve fotky spraviť na jedleobrazky. A potierala som pipingelom. Minulé leto som robila 1x pre moju malú a teda to bolo super. Krásne rovné a bol to okrúhly obrázok. Min. týždeň som robila 500€ a tiež sa zvlnila, ale tú som nepotrela zvrchu, takže to som rátala a nevadilo to, lebo veď aj v peňaženke nie sú úplne rovno :grinning: A teraz tie fotky. Už som písala kamoške a ona že čo stresujem, aj to ho rozkrájajú, no ale neskutočne to štve a mrzí človeka :unamused:
6. mar 2014 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuba No veru, keby si napísala o týždeň skôr, aj by som ho vzala..... Práve som dve dorobila a ďalšiu mám až na 29.3. :slight_smile:
6. mar 2014 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker to sa mi ešte nezdalo, že mi jej toľko ostane :grinning:
6. mar 2014 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chodim tu uz len obcas, ale toto je kopirovane od nasej margaretkovej @lamps z davnejsich cias :slight_smile: . Dakujem za inspiraciu.
6. mar 2014 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok