• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@mysiatkoo odpadla som uz na FB ked som ju zbadala :confused: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: uzasnaaaa :dizzy_face:
7. mar 2014 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mysiatkoo ako toto dokážeš...stále sa k nej vraciam a pozerám...a nenachádzam slov :dizzy_face:
7. mar 2014 o 12:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja dodávam trošku slniečka na vikend, ked už máme vonku taaaak krasne :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
vyše 4 kg opacha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
7. mar 2014 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (66)
@mysiatkoo Evi krasna je mas nejaky postup podla ktoreho si modelovala,mne sa pacil aj pociatocny mimozemstan :wink:
7. mar 2014 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina vyzeraju fajne
7. mar 2014 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@woman04
dakujem :slight_smile:)))))))))))))))))))))))))
7. mar 2014 o 12:33  •  čaká bábätko, termín má v máji 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo @jakelina prekrásne tortičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. mar 2014 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo jeej ta je krásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aka velka bola ta torticka ? Vyzera byt malicka...
7. mar 2014 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas keby som ja takéto hrúzy tvorila, tak som HAPPY :wink: Krásna, jednoduchá...
7. mar 2014 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka to je zlaté sluníčko. V čem jsi to pekla?? Máš tokovou velkou misku??
7. mar 2014 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina mam aj misku, ale toto som robila v okruhlej jenskej mise a malinko som dole dotvarovala puncovinou aby to bolo gulatejsie :wink:
7. mar 2014 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka aha, moc hezké je :wink:
7. mar 2014 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janka22201 úplně první byl jen malý kulatý a vykrojení motýlci a kytky, ale vykrajovátky, tak to se nepočítá :slight_smile:
7. mar 2014 o 14:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Spam”
7. mar 2014 o 14:23 • milbaby
@tlap.ka ale čo by sa nepočítalo,v jednoduchosti je krása :wink: ...a aj keby tak druhááá,si veľmi skromná :sunglasses:
7. mar 2014 o 14:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina velmi vydarene, Timmy rozpravku zboznujem, dokonca viac ako moja krpata :grinning:
7. mar 2014 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo ty brdo :astonished: :astonished: :astonished: ze pokus, perfektna :slight_smile: :slight_smile: z coho su kridelka pls?
7. mar 2014 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kočenky děkuji moc všem za pochvalu. :wink:
7. mar 2014 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam že budu spokojný,dokončenáááá,len foták moj je nanič.
7. mar 2014 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@blancagon No o takej rovnej oblátke môžem iba snívať :unamused: Tú moju tortuchu sem ani nedám, lebo to je hrôza!!!!!
7. mar 2014 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker to je fakt divné, já jsem dávala oplatek třikrát a nikdy se mi nezvlnil. Možná byl nějaký nekvalitní, jinak to není možné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2014 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker ja s tebou suhlasím,s tým obrázkom,mňa minule šľak triafal........nalepila som obrázky,dala do chladničky a ked som šla dorábať,tak otvorím chladničku a všetky 4 obrázky bolo zdvihnuté.som musela ich olemovať.to asi od vlhkosti sa zvlnili.a to som mala tú hrubšiu oplatku,tak neviem.... :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2014 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved to ,do chladničky bez toho gelu ,čo ide na vrch to nesmie ísť,lebo sa zvlní a lepila som to medom! tak celkom som spokojná,zatial :slight_smile:
7. mar 2014 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 Mne sa navyše teraz aj tie fotky začali rozmazávať, ako som ich natierala. Asi som dala veľa toho gelu, neviem... No čo už, nezmením to :slight_smile: Ale si na budúce sakra premyslím, či dám ešte oblátku alebo fotku
7. mar 2014 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak pridám aspoň jednu. Zatiaľ asi najťažšia 5,4 kg. Tortu s fotkami som práve odovzdala a páčila sa, tak ju už skúsim vypustiť z hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. mar 2014 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
Baby nepíšte chvílu, by som vas v noci chcela aj docitat a uz ted mi ukazuje asi milion stran neprecitanych :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
7. mar 2014 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
tak babulky, dina mám úspěšně za sebou a teď mě čeká LETADLO :o) nemáte někdo návod třeba na Práška Skočdopole? :slight_smile: nebo prostě na nějaké letadlo? :slight_smile:
7. mar 2014 o 18:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky angry birds...ten cerveny...to ma aj nejake meno? ...alebo ak ste niektora robila,pliiiiiis fotooo alebo nejaky link...ide len o toho cerveneho ....lebo co som nasla neniiii buhvico :slight_smile:
7. mar 2014 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak a moje. Párik vo výrivke ,chceli niečo so sexom,ale tak ja také robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takže som sa takto nejako vynašla,ale boli spokojný tak mi odľahlo. . No a Bob a Bobek pre môjho Tomáška k meninám. :slight_smile: . Kvalita toho klobúka nič moc,skúšala som vyrobiť čierne MMF no katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale tak bola,len pre nás a to vždy odfláknem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Lebo robím na poslednú chvílu. No a ten Acidkový korpus je chuťovo výborný,ale taký ťažký na váhu,ale aj sýtejší.
7. mar 2014 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
ahojte, pridávam svoje dve a idem pobaliť veci na víkend a padám.... :grinning:
7. mar 2014 o 19:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok