Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
pipka
7. mar 2014
@mysiatkoo odpadla som uz na FB ked som ju zbadala =-) 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 uzasnaaaa x-)
janka22201
7. mar 2014
@mysiatkoo ako toto dokážeš...stále sa k nej vraciam a pozerám...a nenachádzam slov x-)
pipka
7. mar 2014
ja dodávam trošku slniečka na vikend, ked už máme vonku taaaak krasne 😎 😎 😎
vyše 4 kg opacha :-p 😉
lokalistin
7. mar 2014
@mysiatkoo Evi krasna je mas nejaky postup podla ktoreho si modelovala,mne sa pacil aj pociatocny mimozemstan 😉
lokalistin
7. mar 2014
@jakelina vyzeraju fajne
luli03
7. mar 2014
@woman04
dakujem 🙂)))))))))))))))))))))))))
anibas
7. mar 2014
@mysiatkoo @jakelina prekrásne tortičky x-) x-) x-) x-)
maya30
7. mar 2014
@mysiatkoo jeej ta je krásna x-) x-) x-) aka velka bola ta torticka ? Vyzera byt malicka...
lucianak
7. mar 2014
@mamcas keby som ja takéto hrúzy tvorila, tak som HAPPY 😉 Krásna, jednoduchá...
jakelina
7. mar 2014
@pipka to je zlaté sluníčko. V čem jsi to pekla?? Máš tokovou velkou misku??
pipka
7. mar 2014
@jakelina mam aj misku, ale toto som robila v okruhlej jenskej mise a malinko som dole dotvarovala puncovinou aby to bolo gulatejsie 😉
jakelina
7. mar 2014
@pipka aha, moc hezké je 😉
tlap.ka
7. mar 2014
@janka22201 úplně první byl jen malý kulatý a vykrojení motýlci a kytky, ale vykrajovátky, tak to se nepočítá 🙂
milbaby
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka22201
7. mar 2014
@tlap.ka ale čo by sa nepočítalo,v jednoduchosti je krása 😉 ...a aj keby tak druhááá,si veľmi skromná 😎
bubobubina
7. mar 2014
@jakelina velmi vydarene, Timmy rozpravku zboznujem, dokonca viac ako moja krpata 😃
bubobubina
7. mar 2014
@mysiatkoo ty brdo :-o :-o :-o ze pokus, perfektna 🙂 🙂 z coho su kridelka pls?
jakelina
7. mar 2014
Kočenky děkuji moc všem za pochvalu. 😉
blancagon
7. mar 2014
dufam že budu spokojný,dokončenáááá,len foták moj je nanič.
sticker
7. mar 2014
@blancagon No o takej rovnej oblátke môžem iba snívať :-| Tú moju tortuchu sem ani nedám, lebo to je hrôza!!!!!
jakelina
7. mar 2014
@sticker to je fakt divné, já jsem dávala oplatek třikrát a nikdy se mi nezvlnil. Možná byl nějaký nekvalitní, jinak to není možné :-p
lucula73
7. mar 2014
@sticker ja s tebou suhlasím,s tým obrázkom,mňa minule šľak triafal........nalepila som obrázky,dala do chladničky a ked som šla dorábať,tak otvorím chladničku a všetky 4 obrázky bolo zdvihnuté.som musela ich olemovať.to asi od vlhkosti sa zvlnili.a to som mala tú hrubšiu oplatku,tak neviem.... :-| :-p
blancagon
7. mar 2014
No ved to ,do chladničky bez toho gelu ,čo ide na vrch to nesmie ísť,lebo sa zvlní a lepila som to medom! tak celkom som spokojná,zatial 🙂
sticker
7. mar 2014
@lucula73 Mne sa navyše teraz aj tie fotky začali rozmazávať, ako som ich natierala. Asi som dala veľa toho gelu, neviem... No čo už, nezmením to 🙂 Ale si na budúce sakra premyslím, či dám ešte oblátku alebo fotku
sticker
7. mar 2014
Tak pridám aspoň jednu. Zatiaľ asi najťažšia 5,4 kg. Tortu s fotkami som práve odovzdala a páčila sa, tak ju už skúsim vypustiť z hlavy :-p
pristela
7. mar 2014
Baby nepíšte chvílu, by som vas v noci chcela aj docitat a uz ted mi ukazuje asi milion stran neprecitanych :-p ]-(
tlap.ka
7. mar 2014
tak babulky, dina mám úspěšně za sebou a teď mě čeká LETADLO :o) nemáte někdo návod třeba na Práška Skočdopole? 🙂 nebo prostě na nějaké letadlo? 🙂
mojmacik
7. mar 2014
babenky angry birds...ten cerveny...to ma aj nejake meno? ...alebo ak ste niektora robila,pliiiiiis fotooo alebo nejaky link...ide len o toho cerveneho ....lebo co som nasla neniiii buhvico 🙂
mimcak
7. mar 2014
Tak a moje. Párik vo výrivke ,chceli niečo so sexom,ale tak ja také robiť :-p :-p :-p ,takže som sa takto nejako vynašla,ale boli spokojný tak mi odľahlo. . No a Bob a Bobek pre môjho Tomáška k meninám. 🙂 . Kvalita toho klobúka nič moc,skúšala som vyrobiť čierne MMF no katastrofa :-p ,ale tak bola,len pre nás a to vždy odfláknem :-p . Lebo robím na poslednú chvílu. No a ten Acidkový korpus je chuťovo výborný,ale taký ťažký na váhu,ale aj sýtejší.
evala777
7. mar 2014
ahojte, pridávam svoje dve a idem pobaliť veci na víkend a padám.... 😃