• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@viera6 krásne tortičky
8. mar 2014 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 krásna tortička
8. mar 2014 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka Tortička je super a ja som akurát rozmýšľala , že ako sa ti to podarilo spraviť ,myslím ten mantinel okolo torty lebo to vyzerá zaujímavo, vidíš aj keď si sa pomýlila je to super :wink:
8. mar 2014 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisak77 Nádherné tortičky
@pristela Tortičky nádherné
8. mar 2014 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo Tortička je nádherná
@evicaka
@pppeeetttaaa
@sticker
krásne tortičky
8. mar 2014 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo zlatko ty jsi pekla takový dort s dvěma mimoňi na sobě jak stojí, že? Paní mi ho poslala jako inspiraci a chce patrový kolem tří kilo. No tak jsem jí to vymluvila a přímo jsem jí napsala, že ty postavičky na sebe nebudu dávat a přesně že něčí dorty nekopíruji, tak nebude ti to vadit??? Chce tam na boky ty kostičky. Já se s tím budu hrát, aby mi to drželo na sobě a za pár korun s malým dortem. Navíc mám tři další k tomu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2014 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@viera6 a preco je zeleny?
8. mar 2014 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin ako preco?lebo je na želanie,,, zeleného chceli....uz som robila zlteho,ruzoveho a aj zeleneho :grinning:
8. mar 2014 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@viera6 no ci nepovedali preco zeleny,je pekny nic v zlom, ale mne pripada jak keby sa mal kazdu chvilu dovracat, kedze by mal byt zlty a ozelenel :wink: :wink: ale z tvojej strany super prevedenie,len ta farba mi absolutne nesedi
8. mar 2014 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@elamaslakova dakujem :wink: noo cokotransfer, len teda z vlniek su stlpiky :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2014 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin lebo ze maly ma rad zelenu :slight_smile: ja som cakala,ze povedia modreho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. mar 2014 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova mas ty pravdu..co tam po tom ze to nie je dokonale, ked uz je to s prepacenim "zozrate" :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: ded :grinning: o s mojim braskom sa na tu cokoladu vrhli jak keby sto rokov sladke nejedli :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:

nas dedo je taka sladka riťka, on a cokolada...sa luubia naveky :grinning: a cim viac percentna, tym lepsie :wink: takze mantinely padli za vlast ako prve :sweat_smile: :wink:
jahody zhora cele Tomasko objedol...a my ostatni sme teda slusne zjedli klasicku tortu :sweat_smile: :grinning: :wink:
8. mar 2014 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lokalistin :wink: este aj presne ich chcu,,, malo co mozem zmenit akurat tak farbu aku chcu...
8. mar 2014 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@luciahromadkova a skore uzdravenie celej rodinke :wink:
8. mar 2014 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženušky prosím poradte, idem prvákrát robiť s čokotransferom a teraz neviem , idem ho dávať na vrch torty veľkosti plechu, mámpoliať najprv tortičku a na to čokotransfer, alebo naopak naliať čokoládu na fóliu nechať vytuhnúť a potom preniesť na tortu??

PROSIM PROSIM poradte
8. mar 2014 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@potapka08 musis pisat sem do temy, lebo v receptoch ti nik neodpovie :wink:
ak chces krem, ktory mozes davat pod potah..je uplne jedno ci je to K2, smartflex alebo pravy marcipan, musi obsahovat vacsi podoel masla nez cohokolvek ineho :wink:
lebo slahacka, mlieko, puding ci tvaroh ti potah roztopia, takze uuurcite MASLO! :wink: :wink: :wink:
8. mar 2014 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimbas B je spravne :grinning: :wink:
teda poloz foliu farbou nahor, polej ale nie vriacou roztopenou cokoladou a ked to mierne stuhne, ze to uz netecie, tak to otoc a prenes na plech, a nechaj najlepsie v chladnicke uplne stuhnut :wink:
potom len stiahnes foliu a hotovo :wink:
8. mar 2014 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak já taky přispěju dortíkem.. osobně se mi moc nelíbí ty kytičky na klučičím dortě, ale co už, paní je chtěla, má je tam :slight_smile: jinak sem fakt samouk, amatér, ale hrozně mě to baví :slight_smile:
8. mar 2014 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@viera6 prevedenie super,ale tie farby mi fakt absolutne nesedia
8. mar 2014 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka dakujem krásne ste zlatá, lebo ja by som to isto urobila naopak :fearful:
8. mar 2014 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bimbas nevykat prosim :grinning: :wink: a teda polievat nie vriacou cokoladou :wink: strc do nej prst, musi to byt teple ale nie palit :wink: aby to to neroztopilo tu farbu :wink:
8. mar 2014 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 vierka,pekná zbierka spongebobov :slight_smile:
8. mar 2014 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bimbas keby si to urobila naopak,isto sa urobia vzduchové bublinky-ako sa to stalo prvý krát mne,síce len na zákusku,ale aj tak ma to štvalo,tak som sa tešila,celá kuchyňa zababraná a výsledok nafigu :grinning:
8. mar 2014 o 20:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky, ako by ste robili toto ako tortu? aby to vyzeralo aj ako dute?dakujem za kazdu radu
8. mar 2014 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nase zatial iba druhe dielo:slight_smile:
8. mar 2014 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@lokalistin to má byť koleso,alebo len ten akože rám ? Našla som niečo takéto
8. mar 2014 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pipka ahoj prosim ta ked uz pises o tej cokolade, mozem sa aj ja nieco oyptat? mam doma asi cca 92% cokynu a skusala osm na nu transfer...skusala som aj aj (aj dat foliu na coko aj naopak coko na foliu a stuhnut v chlade) stuhlo, krasne som vzor otlacila ale ked som dala coko dnu aby som ju prilozila na tortu (chceli to byt mensie trojuholniky poprilepovane na boky torty)za ani nie 1 minutu sa mi coko tak povolila ze som do nej mohla pisat prstom...co sa to dokelu stalo?? davala som bez tuku aj s tukom, mohlo to byt tym ze cokyna je uz stara? dakuejm za odpoved zuzana
8. mar 2014 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin ja by som klasicku okruhlu tortu trochu vydlabala (akoze tie prazdne miesta a tie vycnelky nadrobila puncovinou trochu,.. a teda disky stireborne a "medzipriestor" cierny.,..
8. mar 2014 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzuz1 no to tazko povedat...ja davam len 52% nu, aj s cerou, ale vzdy v zaruke... :wink: ci to je percentami alebo zarukou...tot babo rad :confused: :confounded: :unamused: fakt netusim :wink: mne sa to nastastie este nestalo.
8. mar 2014 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok