• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@majkabizonova mne osobne ano ja som s nou spokojna niekomu nevyhovuje ale to je o zvyku si myslim :wink:
14. mar 2014 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:cry: tak som to mala v hlave pekne premyslene a jak to ukladam na tortu sa mi to vobec nepaci :cry:
14. mar 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin oj , to znam , nic si z toho nerob, horsie je ak narobiš zvííírat na sto honov, poskladas tortu, halabala bo si ani predstavu nemala a zistis ze priestor pre zvieratá je len na tom najmensom vrchnom poschodí :grinning: :grinning: :grinning: že novodobá noemova archa :grinning:
14. mar 2014 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela no uvidim co z toho bude, v noci sa s tym pohram len uz tam mam dier, lebo nietore veci mam na spajle a drotoch
14. mar 2014 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin oo, ta "country" kuttyna je bombovááááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: /citam odzadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: az ted ju vidím / ved kvetinky daj na dieryyyy
14. mar 2014 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela a inac mam tri kone z formy a jedneho toho detskeho a pouzijem len toho
14. mar 2014 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no to bol taky plan stara pani trha kvety mala krmi kona svieti slnko ale nejak to tam neviem pekne naaranzovat, zere vobec kon mrkvu?
14. mar 2014 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
14. mar 2014 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin ano žere, tady se mrkev sází v JZD a pro zbytky si jezdí z farem pro koně :wink: Máme tu všude v okolí pole s hlávkovým zelím a mrkví :grinning: :grinning: a ještě mák
14. mar 2014 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lokalistin jasné že vyzerá ako koník :dizzy_face:
14. mar 2014 o 14:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akapulko alebo aj mesec s tymi coko-dukatmi :wink:
14. mar 2014 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pridávam dve ,ešte dve ma čakaju dnes.. tá s fotkami nadiktovana..teda ja spokojna nie som ... privelky bordel na moj vkus a navyse sa mi fotky v chladnicke zacali vlnit ... tak som tak nejaka demotivovaná :slight_smile:
14. mar 2014 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@jakelina
@dada2007 dikes, no ze je to taka kravakon ale neva pojde na tortu, este rozmyslam ze urobim zahradku s mrkvou a kapustou namiesto kvetov uvidim co ma v noci napadne :wink: idem trosku pracovat pekny den
14. mar 2014 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
14. mar 2014 o 15:13 • iq_test
ahojte
babulky, neviete o niekom kto pecie velkonocnych barancekov normalne na zakazku, znama hlada do firmy upiect 30ks, je to narzchlo do bud tyzdna. potrebuje to normalne nauctovat do firmy.
14. mar 2014 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ale aby som sa tu nepysila cudzim perim, country kitty je inspi od dasy capkovej
14. mar 2014 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krstinkova :slight_smile:
14. mar 2014 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
kocky prave som skusala mramorak s gastanovou plnkou (vlastne pribinak s gastanovym pyre podla vasich receptov). myslela som ze to bude mdle ale je to mnamka :slight_smile: pridavam do svojho repertoara :sunglasses:
14. mar 2014 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky, prosím o radu. Mám dělat dort tchánovi k 70. narozeninám, ale nemá rád potahovku. Myslela jsem na dort "dárková krabice s fernetem", ale teď nevím, jak si s ním poradit. Nemáte některá zkušenost s těmi čokoládovými potahovacími hmotami? Je to jako čokoláda nebo spíš jako čokoládový marcipán? :-/ Nebo nemáte některá inspiraci na podobný dort s čokoládou? :slight_smile: Moc děkuji za jakoukoliv reakci :sweat_smile:
14. mar 2014 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teodorie zlatko jedině zkus udělat čokohmotu, to by mu mohlo chutnat. Dá se z toho vyválet plát a i třeba narýhovat jako dřevo.
14. mar 2014 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika202 tá fotková, to sú jedlé obrázky, či origoš fotky? tiež ma podobná čaká
14. mar 2014 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikita308 tu poslednu by som brala aj ja :grinning: :grinning:
14. mar 2014 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj, zienky. Potrebujem malu radu, ako dlho mozem skladovat zafarbenu potahovku? dakujem :slight_smile:
14. mar 2014 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina No já myslela na čokoládovou potahovací hmotu - čokoflex nebo tu barry decor, jestli by to nešlo? Nemáš s tím zkušenost? :slight_smile:
14. mar 2014 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Žanetka, mám na Teba jednu otázku. Ty si myslím začala pred časom robiť s Pastou Dama Špeciál (alebo Stela?). Chcem sa spýtať, keď si s ňou robila postavičky, či vytvrdla hmota dosť rýchlo. Ja robím teraz s PDT a tá dlho schne, ale na ostatné mi veľmi vyhovuje (aj chuťovo). Vďaka za info :sweat_smile:
14. mar 2014 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teodorie to právě nemám, možná jiné kočky poradí. Já dělala jenom tu čokohmotu doma dělanou, to je jenom čokoláda s sirupem a má to moc dobrou chuť.
14. mar 2014 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
děvčátka, nemáte někdo uložené nějaký dorty s gumídky? Náš mladej jiný nechce a nějak jsem moc motivujících nenašla
14. mar 2014 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teodorie já dělám čokoládu s glukozou a taky výborné :¨)
14. mar 2014 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj znusky, prosim pekne jaky mate na zor na robot Knwood prospero KM240 ???? KAzda rada ci zkusenost vitana. :slight_smile: http://www.grandic.cz/pribory-kuchynske-potreby-kenwood-km-240-prospero-kuchynsky-robot-kenwood
14. mar 2014 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja dnešná, stretnutie v PO 8. 3. prinieslo svoje "ovocie ", vyskúšala som krém s jahodovej Kariny a rastlinnej šľahačky a na vlastnú zodpovednosť som tam zašľahala 500 g jemného tvarohu , na korpus som dala mrazené jahody , :slight_smile: neskutočná dobrota.... :slight_smile: vynikajúce.... :slight_smile: odporúčam :grinning:
14. mar 2014 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok