• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
holky jen prosím, čekaj mě ty dorty pro dědu, hodinu budou v lednici v restauraci a po zkušenostech některých z vás mám strach, jak můžu co nejvíc zabránit rosení z mý strany? krabicí?
14. mar 2014 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle ano nebo polystyren
14. mar 2014 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teodorie tak skus urobit tu krabicu z cokoladovych mantynelov, dovnutra daj teda potah akoze naskladana latka /to mozno zvladne :slight_smile: ) a flasu daj origos
14. mar 2014 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stanilka kym ju neminies :slight_smile: alebo kym ti nestvrdne
14. mar 2014 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jako na stěnu lednice nebo zabalit do polystyrenu?
14. mar 2014 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinka1981 Ja by som ho brala aj naživo... :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2014 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky moje, nestiiiham ani dychat :sweat_smile: :grinning:
ale zijeeem, to je podstatne :wink: :wink: :wink: dnes mam dve, len jednu este neodovzdanu, tak padam nafotit a potom pridam :wink:

zatial ježurka na zelanie :sunglasses:
14. mar 2014 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@pipka tá ježica je úžasná. To si koľko robila tie pichliače :confused:
A biely papier sa minul? :D
14. mar 2014 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka tá je rozkošná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. mar 2014 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 ani sa nepyyytaj :sweat_smile: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: asi tri hodiny som sulala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som sa ušúúúlala k smrti ...uz som mrtva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a biely papier... :stuck_out_tongue_closed_eyes: som bola rada, ze som voobec nejaky doma nasla :sweat_smile: totiz povodne som to chcela davat na uplne inu podlozku, leeenze ja mienim..a moje milovane deti menia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:
14. mar 2014 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps dakujeeem :slight_smile:
14. mar 2014 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mishulle dozadu na stěnu
14. mar 2014 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka zlatko ježeček je nádherný, já jsem taky měla nachystanou podložku na dort a malý si na tom hrál s autem a udělal na tom rýhy, tak já honem šup dort na podložku se zeleným papírem, i když původně měl být bílý. No někdy to je zoufalství, já jsem už taky unavená, ale jdu si lehnout a pokračuji zítra. Dnes už to nedávám.
14. mar 2014 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka čo tam po papieri hlavne, že ježurka je krásna
14. mar 2014 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina ja som mala kupenu original taku ako drevo..leenze moj milovany synacik...( akoze milujem ho najma ked spi :grinning: ) si z nej spravil garaz..a celu mi ju dolamal :stuck_out_tongue_closed_eyes: taaakze nudzove riesenie bolo obalovat karton a jediny papier co som doma mala bol tento..a z druhej strany je tmavomodry a tiez leskly...takze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
14. mar 2014 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ježkove oči, to ako dlho si robila tie pichliače :astonished: :astonished: ale rozkošná je ježko slečna :slight_smile:
14. mar 2014 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no a tu je druha :wink: a mam viiikend :sunglasses: :sunglasses:

booze ja milujem piatky vecer, ked deti uz zaspia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
uz sa psychicky idem chystat na zajtrajsie volby :sweat_smile: :grinning:
14. mar 2014 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@muffinka8 zlatik...vyse tri hodiny :sweat_smile: :sweat_smile: bud som ja nemozna, alebo je to taka piplacka :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moja Hanka mi povedala, ze narobila si sa "jak sviňa " mami, žeee? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nuz reku...pravdu mas dieta moje, ani nevies aku :grinning: :grinning:
14. mar 2014 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@pipka moc hezký i druhý. Já mám tento víkend tři a ještě jsem v týdnu dělala pro našeho Eliáška. Samé takové co už jsem dělala víckrát, tak u toho třískám hlavou o stůl, abych neusnula a už fakt jdu zalehnout a raději ráno přivstanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2014 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka není nad upřímnost dětí co :grinning:
14. mar 2014 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, robila som dnes korpus a celý stred mi vypukol.... vyzeralo to ako mount Everest v tej rúre... :confounded: neviete prečo? Robila som zo 7 vajec naraz.
14. mar 2014 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dooverne to poznam :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja budem mat taky vikend 29-teho...uz teraz mam z toho vyrazky :sweat_smile: :grinning:
najlepsie keby som aspon na dva dni mohla dat niekam deti...ale kto ich chceeeeeee??? :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2014 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucianak vysoká teplota pečení asi :wink:
14. mar 2014 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag dakujem. aj som si myslela :slight_smile:
14. mar 2014 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka já mám svých dost, nechej si je :wink: Pro mě jenom stres, přijedou po týdnu z kolejí a Matyáš přijel z lyžáku, tak plná koupelna prádla na vyprání, oni jenom stojí u lednice a nebo se hrabou v hrncích co by snědli a já u toho mám dělat dorty. :astonished: :astonished: No někdy psycho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2014 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina Majka a nebývaš ty u nás? je mi to nejako nápadne povedomé u nás to funguje podobne - len by jedli a ja len periem, vešiam .... brat sa mi smeje, že čo viem stále prať (on je ešte slobodný), že či sa pokakávame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2014 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps tak jediné co mě na tom těší je, že v tom nejsem sama. :grinning: :grinning:
14. mar 2014 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie je to foto na fondane ,teda jedle fotky :slight_smile:
14. mar 2014 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. mar 2014 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tak teda ja neviem co robime..ale ja mam "len" dvoch ale tiez stale periem a vesiam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: a teda potom zehlim...a nadaaavam, lebo mne to pripada, ze cely zivot nerobim ine len toto :sweat_smile:

a tiez do toho tortya do roboty este :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2014 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok