• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pipka tá ježurka je riadna krásavica. :slight_smile:,super . Takého podobného som raz chcela urobiť,ale ked som si predstavila čo by s tým bolo práce,tak som hned menila plány a robila som vtedy ten vrtulníček. :sweat_smile: .Takže máš môj obdiv. :wink:
14. mar 2014 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no a moja,bezlaktozová :sweat_smile: .
14. mar 2014 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@nikita308 no to nemusim ani pisať :grinning: to je jasneeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. mar 2014 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak dakujeem :dizzy_face:
14. mar 2014 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejkula andelka uz som znova na smarte , bo ako ho zlacneli tak sa mi stella financne neoplatila prave preto ze na kvety by bola nepouzitelna a aj tak by som musela na ne kupit smart a rozlisovat dve hmoty ,kusky pofarbene.... nooo nic pre mna. Ja som z nej robila aj postavicky, ale oni ti nikdy nevytvrdnu stale budu makke a teda niektore ani nebudu drzat tvar , podla toho ako teplo mate doma
14. mar 2014 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte zienky nemate niektora nejake inspiracky na tortu z orlom jaj keby som vedela tak tu objednavku neberiem uz 3dni hladam a vsade len znaky klubov a ten krpec chce ze normalneho mna porazi pomoc a to napolovicu lebo na druhu ide mimon ci co to je :frowning2: Dakujem velmi pekne za kazdy obrazok ci radu ako nato
14. mar 2014 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ked tak tu citam medzi poslednymi prispevkami o tom baliacom papieri :sweat_smile: sa normalne hanbim :grinning: ja uz radsej nechodim ani do mojich oblubenych obchodov :sweat_smile: a ked, tak s klapkami na ociach :grinning: viete kolko mam toho doma???!!! :grinning: vzdy ked zbadam nejaky zaujimavy tak hned berem :grinning: normalne asi 30druhov mam :grinning: mozno aj viac :grinning: no take precackane nikdy neberem :slight_smile: ale uz som sa stopla :slight_smile: bo neviem kedy to spotrebujem vsetko a aj so skladovanim uz mam problem :sweat_smile: len neviem co budem robit ked naskoci do predajni novy tovar :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: v kazdom pripade verim, ze sa mi kazdy jeden bude hodit :grinning: ked uz nie na obalenie kartonu pod tortu, tak aspon na zabalenie darceka :sunglasses: :grinning:

pekny vikend Vam prajem :dizzy_face:
14. mar 2014 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@michaela3011 aj ja som si dnes dve rolky prikúpila :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2014 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985 rada by som pomohla, ale nemám nič .... kam chodia ľudia na takéto nápady?
14. mar 2014 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps a kolko toho mas doma??? :sweat_smile: dufam, ze nie som jedina s "papiernictvom" doma :grinning:
ja som raz najviac 18kusov prikupila :grinning: som mala vela volneho casu pred pracou tak som obehala cele obchodne centrum :sweat_smile: :grinning: vtedy sa kolegyna a sefka smiali, ze aky darcek dostanu, ked som tolko papieru nakupila :grinning:
14. mar 2014 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte,
jediná,na želanie,podľa zaslaného obrázka,trošku som to zmenila :wink:
14. mar 2014 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@michaela3011 presný počet neviem, nerátala som ..... ale je ich dosť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som sa dnes uspokojila s dvomi rolkami, ale tiež som poškuľovala aj po iných
14. mar 2014 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lamps ja uz pomalicky zacinam stuzky/stuhy pozerat :slight_smile: to zabere menej miesta :grinning: moje hobby je zbierat miniatury flasiek alkoholu :sweat_smile: mam uz vyse 250kusov :grinning: snad neskoncim s takymto poctom pri baliacom papieri :grinning:
14. mar 2014 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@michaela3011 oooooo tak to ja mám stužiek celkom slušnú zbierku - takú krabičku mám plnú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2014 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nejaky tip na dobry film, na nocnu?
14. mar 2014 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin veď budeš pracovať, nestihneš pozerať film :grinning:
14. mar 2014 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps to v uzadi,nech som neni sama
15. mar 2014 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps stuziek mam malicko nastastie :grinning: ale ako sa poznam, tak raz dva dokupim :grinning:
inak vcera som upratovala v kuchyni moj regal s cukrarskymi pomockami :confused: ja ani neviem kde sa to vsetko u mna nabralo :confused: no vcera som si napriklad podvedome nevedome kupila silikonovu formu na makronky :grinning: tie by som chcela vyskusat :dizzy_face: ale tiez som objavila, ze mam nejake pomocky aj na pralinky :grinning: priatelova sestra a mamka do mna rypu, zeby som mohla aj take nieco vyskusat :grinning: budem suhlasit ale iba s jednou podmienkou, ze u jednej z nich v kuchyni :grinning:
15. mar 2014 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@michaela3011 bola si v tchibe? ja ju chcem tiez kupit tu na makronky chcem tiez skusit
15. mar 2014 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 ty počuj a nechodia tie veci za tebou samé? len tak z vlastnej vôle? :grinning:

@lokalistin to chápem, ale tip nemám žiadny, ja som naposledy pozerala s mojimi babami Na vlásku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže ja fičím na tomto žánri a ešte Mášu a medveďa
15. mar 2014 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lokalistin v Kauflande som kupila :slight_smile: ale je to Tschibo :grinning: taka nebezpecne ruzova :grinning: som aj rozmyslala, ze ci ju vezmem :grinning: no kedze inu farbu nemali, tak som si nenavyberala :grinning:
15. mar 2014 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 no musim zajtra zbehnut do edeky kuknut,ci maju
15. mar 2014 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps a ja ficim na frozen (ladove kralovstvo) milujem olafa :wink:
15. mar 2014 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps vidiiiiis to :grinning: :grinning: :grinning: tak v tom pripade sa aj same rozhadzuju a povaluju po kuchyni :grinning: potvorky :grinning: tak som predsa v tom nevinne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2014 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lokalistin na to ma dnes nahovárala Terezka, že mamina poďme si spolu pozrieť Ľadové kráľovstvo, prosííííím a ledva na mňa pozerala
15. mar 2014 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 presne tak :grinning:
15. mar 2014 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ale v tom 3D je to krajsie, ja som si aj poplakala :cry: pri tom, sa tesim na velku noc pojdeme s detvakmi na RIO 3D
15. mar 2014 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin ja som minuly tyzden vsade zhanala formu na velkonocneho baranka :angry: nikde nic :angry: az v Müller mali 3rozne druhy :grinning: no v nedelu ideme na Slovensko, tak pozriem este tam :grinning:
15. mar 2014 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ok musim zacat modelovat,lebo sak tu budem trcat aj do 6:00 dobru noc
15. mar 2014 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok