Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
bubobubina
15. mar 2014
@vlada111 wastikyyyyy! krasna! 🙂 :-o :-o :-o :-o
rachel36a
15. mar 2014
@jakelina nakreslím ti tvar, ako to má byť, ja si tiež len tak budem zatiaľ robiť, a pošlem... zajtra...dnes mi ide hlava puknúť, len som sa chcela pochváliť, že aj mne sa konečne podarili pekné kvietky 🙂
mirka100911
15. mar 2014
Pridavam moju druhu na objednavku. Na krst, prvy krat som robila mramorovy korpus a zda sa mi uuuuuplne super. Len je o dost tazsi ako piskotovy co som robievala, tak som presvihla vahu... :-S Uz len hotove obmazane torty bez potahu vazili 4 kg. Potah som vyvalkala velmi na tenko, nabuduce budem mudrejsia. A skusala som pod potah maslo s cukrom a veeeela korpusu primixovat (predtym uz aj biele aj tmave ganache, aj ciste maslo s cukrom) a toto sa mi najviac pozdava, asi budem robit uz len tak. Aspon som vyuzila kopec co som odrezala co sa mi urobil na tortach pri peceni.. 😃 (uuuuuj, ale som sa rozpisala.. 😃 )
mizulienka
15. mar 2014
@vlada111 Vladi neskutocne, nadherna, jemna, originalna
@mysiatkoo krasna, uplne cista praca

@mia114 nadherna ta Masa, uz som pozerala na FB 😉
mizulienka
15. mar 2014
@njonja dokonala, jemna krasa. 😉
mimcak
15. mar 2014
@vlada111jejda robiť tolka kvetiniek :-p :-p ,ale je naozaj krásna, x-)
mimcak
15. mar 2014
@muffinka8 veď je pekná ta tortička.Robila si tie motýle nakoniec z toho patchworku?
muffinka8
15. mar 2014
@mimcak áno z toho, som si to kúpila kvôli tomu, ale využijem asi aj inde lebo pekné sú, len veľmi krehké :-N
mimcak
15. mar 2014
@muffinka8 aj mne sa páčia tiež dlho po nich pokukujem 😉
mimcak
15. mar 2014
a moja druhá . Len písmenka som zabudla očistiť ,potom som to očistila,len som nestíhala znova fotiť,lebo sme boli na odchode . :-p
mimcak
15. mar 2014
baby torta lillipops to je taká s tými farebnými lízankami?
mirka100911
15. mar 2014
@pristela Ja som minula presne kilo smartflexu na tortu vyssie. Spodok 26 cm, vrch 21 cm. plus ozdoby. Ale na teeeenko bola...
vlada111
15. mar 2014
@mysiatkoo úžasnáááá torta
vlada111
15. mar 2014
@mia114 ďakujem 😉 Tak ako kvety, na drôtiky.
vlada111
15. mar 2014
@muffinka8 ďakujem, nedávala som cez stred, ale už by som asi dala, lebo išla 56 km ďalej a veru nebolo mi všetko jedni. A vystužené sú poschodia - slamka a v tom špajdla
vlada111
15. mar 2014
@pipka ďakujem, Jani to mám jednu značku gelovky a odtieň sa volá gentian
vlada111
15. mar 2014
@njonja ďakujem, aj tvoja 😉
vlada111
15. mar 2014
@mizulienka ďakujeeeem
pipka
15. mar 2014
@vlada111 a to mas odkial? ja som ju tu nevidela predavat...ci cez shop nejaky? =-)
79zuzana
15. mar 2014
po dlhsom case znovu nieco moje 🙂 torticka a cupcakes k pondelkovej slavnosti sv. patrika 🙂
a teraz vas idem docitat 🙂
pipka
15. mar 2014
@vlada111 ale ten tvoj odtien som tam nenasla? =-)
79zuzana
15. mar 2014
@jakelina tak taku uzasnu tortu som uz davno nevidela... normalne to predychavam 😉
vlada111
15. mar 2014
@pipka aha, tak asi nemajú 😞 Mám odtiaľ aj iné odtiene. Som spokojná.
pipka
15. mar 2014
@vlada111 aha, tak skusim tam kuk priebezne 😉
lokalistin
15. mar 2014
@jakelina ale ved tie ice cukriky su neni mentolove,ci? u nas ice bonbons su neni tuhe https://www.google.de/search?q=ice+bonbons&clie...
lokalistin
15. mar 2014
@vlada111 boze ta je krasna

dakujem,ja som rozmyslala nad tou kadou,ze sa Kitty kupe,ale furt som chcela toho kona akoze na luke a Kitty ho krmi, no a ked som uvidela na nete tu pani Kitty hned som mala plan,len som chcela dat, ze trha kvety,taky zahon,ale ked mi Majka povedala o tej mrkve a zeli tak bolo rozhodnute 😉 a nejak som sa preniesla do roku 1987 a pohrala som sa 😉 pisala mi mama oslavenkyne a bola uuuuplne nadsena, tak som vytesena

DAKUJEM vsetkym za paci sa mi
lokalistin
15. mar 2014
@michaela3011 no ved jasne,ze ju zozeniem hockde,len som chcela v pondelok skusit,no co budu kadejake
akzuzs
16. mar 2014
Ahojte tak som z nemocky nazad, piecť nemôžem až o taký mesiac, tak Vás idem len polajkovať prečítam si Vás a idem liečiť deti. Dcera má zvlaštnu chorobu, vyrážky na dlaniach, chodidlách a okolie úst a pred dvoma dňami horúčky, syn zahlienené priedušky a mama zahnisaný palec na nohe ja po operácií a bud. týždeň musím mať hotovú diplomovku. Na posratého aj hajzel spadne. No idem sa pokochať vašimi výtvormi a poukladať inšpirácie. 🙂