• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

holky může být mezi růžičkama na dortu místo drobných bílých kvítků levandule, nebude to vypadat blbě? bavím se o hmotových kytkách:slight_smile:
18. mar 2014 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dělám růžičky mamce na dort a zároveň to mám jako trénink na ten dort pro prarodiče na příští týden a myslím, že už jsem to vychytala, mám nové molitanové modelovací podložky :wink:
18. mar 2014 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
Ahojte, viete mi prosím poradiť: dnes som si kúpila Smartflex, so zárukou do 31.7., otvorila som ho teraz, že idem modelovať- a- je úplne tvrdý :cry: Je to v poriadku?? Čo mám s tým robiť?
18. mar 2014 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mahu74 poodkrajuj nozom a rozpracuj v rukax... oxvilu zmakne... je to uplne ok :wink:
18. mar 2014 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag ty si opica :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. mar 2014 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 ahoj prosim ta ty si robila ten tank aky si ho mala velky a kolko vazil? robila si ho klasika obdolznik a trosku si pozrezavala ze? Mam robit jeden tiez udali si len plnku a ze 6-7kg a ja teda vobec neviem aky to ma mat rozmer. dakujem pekne
18. mar 2014 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo dnes jsem dělala ty dva mimoně na sobě a celkem se vyvedli, tak děkuji ještě jednou za inspiraci a už jenom uvidím, jestli mi vydrží stát až do pátku :grinning: :grinning:
18. mar 2014 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 nemáš zač
18. mar 2014 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo Jéj, ďakujem ti, dúfam, že sa mi to podarí, lebo na prvý "omak" je ako kameň... ma to riadne vyplašilo, lebo chcem mať zajtra tortu hotovú a toto.... :cry:
18. mar 2014 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mahu74 klidně dej na pět vteřin v sáčku do mikrovlnky a hned propracuj :wink:
18. mar 2014 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina Ďakujem, ste zlaté.. :wink:
18. mar 2014 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tortička zámok.....5 kileček :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2014 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
tak pridavam moje z vikendu ako som zacala chodit do prace nestiham ani konika :grinning: tie hodinky som nestihla odfotit tak mam len taku blbu fotku
18. mar 2014 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
na zelanie....coko korpus s pribinakom a lesnym ovocim....
18. mar 2014 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hlavne, ze foto nedam...:slight_smile:
18. mar 2014 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
Holky, mám na Vás dotaz. Nemá některá osvědčený recept na cupcake??? Těsto i krém. Chtěla bych je zkusit, ale v těch receptech na ně se trochu ztrácím... Vím, že to sem úplně nepatří, ale všechny jste tady velké šikulky, tak věřím, že by mi některá z vás mohla pomoci.. Moc děkuju :slight_smile:
19. mar 2014 o 07:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 moj tank bol mensi, vazil 3,7 kg korpus som piekla na plechu 20x27cm, cele som to naplnila a odkrojila som z oboch stran po dlzke 2 pasy ktore som pouzila na tu vrchnu kabinku...inak tiez som nevedela ako zacat tak som si zvacsila tento nakres tanku a hned som mala tvar podvozku :wink:
19. mar 2014 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mahu74
ahoj, ja by som sa skôr čudovala, keby tvrdý nebol :wink: to musíš pekne rozmiesiť v rukách to pekne zamekne.
vraj sa to môže dať na chvíľu aj do mikrovlnky, ale to som ešte neskúšala, tak neviem výsledný efekt.
19. mar 2014 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím poradte mám robiť tortu akože podnos a na tom poháre ako to urobiť nejaký nápad ?
19. mar 2014 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
INFO: v tescu maslo 1,19 to červené a crem OLÉ 0,51 :slight_smile:
19. mar 2014 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahojte kočky, prosím vás potrebujem súrne recept na mrkvove muffiny, neuložila som si ho a teraz ho súrne potrebujem a neviem ho nájsť, prosíííím :pensive:
19. mar 2014 o 10:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnesna torticka, museli tam byt vaja dinovia urceny , sopka a 3palmy.
19. mar 2014 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@janejane5 Vďaka. Napokon sa to podarilo, ale ma to zarazilo - použila som ho prvýkrát- a hlavne ma vyplašilo, že sa hmota z vedierka ani nedala vybrať, ani vyklopiť... tak som nechápala, ako s ňou môžu baby poťahovať.
19. mar 2014 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evala777 ak chces kukni mne do albumu pecenie tam mam recept na mrkvove
19. mar 2014 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 dakujem pekne a este ak mozem otravovat aku si mala plnku aby som cca vedela ale vyzera ze ja budem musiet spravit raz taky aby som im vyhovela :unamused: aj si ho davala aby bol vyssi ako auta? bude to zaujimava tortusa jaj
19. mar 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 bol v nom falosny parizsky s bananmi a este aj dzem s rumom takze aj preto tolko vazil...inak tank nie je tazky ja som to robila od oka vsetko, ved aj vidno ze je to taka "light" verzia :sweat_smile: ale ak to chces mas tip top tak si ten nakres zvacsi do velkosti aku potrebujes, vyrob si papierove sablony a podla toho si vytvaruj tortu a bude ako skutocny, len tie vsetky poklopy a kolieska a detaily su na nervy, ale isto to zvladnes :dizzy_face:
19. mar 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 dakujem pekne za cas na odpoved a infosky ja si to urcite vsetko krasne povytlacam nech sa mi lepsie robi taketo technicke torty nemusim ale tak uz som im robila asi 4 tak urobim hadam budu spokojni.este raz dakujem
19. mar 2014 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak moje tohtohtýždnové..prvá mramorový korpus, čoko krém a banány, a druhá biely korpus, malinový krém a maliny...konvalinky sú moje prvé drôtikové kvietky....
19. mar 2014 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
Babulkyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: tie ktore ste so mnou prezivali moje trapenie s kenwoodom, mame rozuzlenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: vymenili komplet motor v ramci zaruky, takze dnes ho idem odskusat a dufam, ze si ho konecne zacnem uziiiiivat :grinning: :grinning: :grinning:

A druha vec, co som chcela, na stranke vydavamsa.sk su stuhy roznych farieb a aj bodkovane za vyborne ceny :wink: a k tomu je majitelka strasne fasa baba :P do tortovaniaaaaaaaaaaaaa
19. mar 2014 o 15:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
zienky idem po rady ohladom coko-mantinelov - lejete tam coko ked ju rozpustite alebo nechate trosken stuhnut a potom namazat? a ak chcem nejak pekne orezat vrch, to kedy spravit? @lamps si spominala ze ty si to orezala skalpelom. a to este na podlozke? ale ten skalpel asi doreze vsetko ci? chystam sa na testovanie karamelovej plnky tak to skusim aj olemovat :grinning: :grinning:
19. mar 2014 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok