• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lawli krásne tortule :slight_smile:
22. mar 2014 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo superné obidve :slight_smile: a tie postavičky fakt vymakané nechápem :dizzy_face:
22. mar 2014 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamcas krásna torta a mne sa teda tiež páči tá prvá fotka, ja mám rada takéto práve fotky tôrt, len škoda, že ja tak fotiť neviem :grinning:
22. mar 2014 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak a moja posledná víkendová.
22. mar 2014 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
@mysiatkoo Ja z tej real torty odpadnem-to je ale nadherne! Skvely napad;dokonale prevedenie...
22. mar 2014 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela Žanetka prosím ťa, na FB ešte v prvom albume máš takú krabicu a v nej mobil..... Ako si to robila :sweat_smile: Potiahla celú tortu a potom z poťahovky ešte urobila tie mantinely okolo? A ten malý mobil, by mohol byť napr. aj z keksov? Moc ďakujem za odpoveď. :slight_smile:
Inak, tie čo ste robili mobil, tie ikonky ste poctivo maľovali? Lebo niektoré tie mobily sú tak reálne urobené....
22. mar 2014 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag krásna tortička
22. mar 2014 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievčence
tak nejak som to zbuchla :grinning:
ale samozrejme, chybyyyyyyy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale chutila :dizzy_face: :wink:
prvý raz sa mi podarili písmenká - už som na to prišla :grinning:
a vyskúšala som novú lištu na tie okraje
len sa mi nepodarila pekná zelená - aby pasovala k výzdobe - ku kvetom, tie boli kúpené, to si ešte netrúfam
22. mar 2014 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
Ahojte. Tak pridavam moj dalsi vytvor. Mysky su vytvorom Ajky 82, zaco jej samozrejme veeeelmi pekne dakujem :slight_smile:)
22. mar 2014 o 19:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tu je torticka :0)
22. mar 2014 o 19:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@eliska22 jeeej dakujem :wink: tak asi dam na pocit a budem fotit tak, sak nedostatky nemusim publikovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2014 o 20:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
taka rychlovka dnesna :slight_smile: chceli aby bola farebna
22. mar 2014 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (63)
@mysicka3703 nooo na prvu je fakt super :dizzy_face: len tak dalej :wink:
22. mar 2014 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo uzastne torticky a holka je super :dizzy_face:
22. mar 2014 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@drobec33 ahoj, tusim ti este nikto neodpovedal :slight_smile: cerstve krajane ovocie by som na potahovku nedavala, rozpusti ju.. Ja ked davam ovocie, tak cele, riadne osusene a lepim ho cokoladou. Ak som ta spravne pochopila - mas korpus, dzem, jahody cerstve, mascarpone plnka, mrazene ovocie a zase korpus? Zrataj si suroviny + energie a "podruzny" :slight_smile: material (podlozka, krabica, papier....) a nieco za pracu. Neviem odkial si, ani ako torticka vyzera, ale pri tej kombinacii co je vnutri si myslim, ze cca 10-12€/kg si mozes kludne vypytat - pripadne si prerataj tortu takto kolko vyjde na kila a kolko by stala ked zratas naklady a pracu a sprav nejaky kompromis. Ty musis najlepsie vediet ako si spokojna so svojou pracou a ako si ju cenis ;)
22. mar 2014 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli krásne tortičky. Vidím, že zrolovaná cesta sa ujala, to bol nápad môjho manžela umelca :wink:
22. mar 2014 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sikag ten prvok na torte je krásny
22. mar 2014 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marianabila ´dakujem za tvoje stále milé slová,teší to
22. mar 2014 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojkamoj už si šikovná
22. mar 2014 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisak77 ďakujem veľmi pekne :slight_smile: snažím sa,ale stále to nieje dokonalé..hrdá som na svoje torty,to áno,možno preto že mi trvá strašne dlho ich vytvoriť :sweat_smile: Posledná bola monsterka a klavír,teda pianíno,a trvala 12 hodín jedna... som nevedela čo prv,ako to spraviť,odbiehačky od toho k deťom,riadny zaberák ,ale dúfam,že to sa časom naučím čo skôr spraviť aby som si ulahčila prácu :slight_smile:
22. mar 2014 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mimcak no tá korytnačka sa ti podarila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a kabelka je perfekt
22. mar 2014 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag v jednoduchodśti je krása, nádherná
22. mar 2014 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 náááááádherná :wink: :wink: :wink:
22. mar 2014 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 ďakujem....áno páči sa :grinning: ...mala som ju robiť podľa tej "origoš" ,len s tým ,že tam má byť traktor a bager ... :wink:
22. mar 2014 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 ďakujem :slight_smile:
22. mar 2014 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina priznám sa ti , nie všetko je MMF ...je to tak pol na pol :wink: predtým som červené ,čierne a tmavo zelené časti farbila už ako hotový vymodelovaný kúsok...inak to nešlo...teraz už používam smart :slight_smile:
22. mar 2014 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 krasna
@eliska22 jeeeeeeeeeeeeeej
23. mar 2014 o 00:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak posledna ...s vlacikom si prosili :slight_smile: fotila som teraz, lebo neviem kedy rano pridu a moj foto -dosla baterka a na mm foto by som musela dlho studovat ako prestavit svetlo :sweat_smile: ...podklad je kriklavucky zeleny ako bitter lemon
23. mar 2014 o 02:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
Po dlouhé době zase dortík, teda na originál fakt nemám. Váha 6,9kg čokokorpus, nahoře lesní ovoce v pudinku + čokoládový pribináček, dole bavaroise s malinami. Nevím čím to je, ale nedaří se mi přidělávat ruce aby vypadaly přirozeněji - to nemluvím už vůbec o malovaní ksichtíku. S těma lidskýma postavama furt bojuju :confounded: No a zapomněla jsem to vyfotit, tak jsme ho vytahovali z krabice a jak ta podložka byla měkká, tak mi to stáhlo potahovku na bocích, nějak se mi nevrací moje tvrdé podložky, z deseti ks mám doma jen dvě :rolling_eyes: a ještě navíc menší než byl průměr toho dortu
23. mar 2014 o 06:55  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@katarina51 Ďakujem :slight_smile: :dizzy_face:
23. mar 2014 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok