• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@mysiatkoo presne jak som minule robila toho kona dala Zanet ten obrazok a myslela som, ze presne takeho by som ho chcela, tak sle ja sa na to nechytam, tvoj je super

@maya30 boze kazdy tyzden krajsie a krajsie
23. mar 2014 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 juj krásne ako vždy. :dizzy_face:
23. mar 2014 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pekný víkend žienky
po kratšej pauzičke som opäť tortovala - 2 komplet, tortu s jeepom len som zdobila susedke.
Taká matematická rovnica z toho vyšla : 3+5=8 :grinning: :grinning:
23. mar 2014 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@anibas hezké je máš :wink:
23. mar 2014 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jachin no skúsim to tak urobiť
23. mar 2014 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ten spiderman je super, to si malovala alebo praskovala?
23. mar 2014 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina super, ďakujem ti :wink:
23. mar 2014 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tamara2307 ešte som nerobila, ale ďakujem za radu :wink: budem na to myslieť...
23. mar 2014 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka perfektná :dizzy_face:
23. mar 2014 o 18:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo koník a torta je super :dizzy_face: :dizzy_face:
23. mar 2014 o 18:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 perfektne vsetky a ten počet a dokonalosť vo vypracovaní... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a neboj sa ty to solarko daš :wink:
23. mar 2014 o 18:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte babuľky,
mala by som na Vás otázku - ktoré ste objednávali a použili obrázok vytlačený na poťahovke - je lepšie objednať si obrázok na tenkej alebo hrubšej hmote? Ako to chodí zabalené? Je tá hmota vytvrdnutá alebo tvárna? Boli ste spokojné? Vopred ďakujem za odpoveď.
23. mar 2014 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova dakujeeeem :dizzy_face:
23. mar 2014 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akzuzs ja používam poťahovku z: 180g marsh.+2 PL vody+0,5cm pásik cery, nechať roztopiť + 400g preosiatého cukru (považského) a na doske ešte 200 g cukru. Do chladničky nedávam, ale uskladňujem vo vzduchotesnej nádobke a robím hmotu tesne pred poťahovaním. Nemám napečených tak veľa tortičiek ako tu kočky, ale takých 20 hej a iba s touto hmotou :slight_smile:
23. mar 2014 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem :slight_smile:

@sikag hmota je nafarbená, vyrezávané telo po častiach, lepené na biely podklad, kosticou vytvarované bicepsy a ešte trochu natieňované podľa obrázka :wink:
23. mar 2014 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahoj holky, krásné dortíky, opět moc díky za inspiraci :wink: a přidávám svoje za poslední dva týdny
23. mar 2014 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (70)
@sikag uuuzasna tortuskaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@lawli cmukám ,aj na buduce ak budem vediet :* ja tie tvoje tortusky milujem
23. mar 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sticker fuha? uz nepamatam ale isto som urobila len mantinely z hmoty, cize krabicu a hore len prehodila na tenucko hmotu ako latku, ja sa zvacsa vyhybam dat vela potahovky, ikonky odporucam dat si vytlacit bud nalepit cele ,a lebo postrihat a tak, uzasne ulahcenie a vypada to pak isto lepsie, joo a mobil som mala horalku
23. mar 2014 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas fuuha ten spider je bombovýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@artepf fuuuha ta posledna je neskutocnaaaaaaaaaaaaa
23. mar 2014 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mam vas docitane , pridavam moje vikendovky + som stihla aj oddych s deckami u Lusil v Blave :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. mar 2014 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (71)
@sikag Andelka , som za netom az vcul, neviem ci uz Majka poradila ak nahodou nie tak tutoky páči sa : http://tortyodmamy.sme.sk/podlozka-pod-auta
23. mar 2014 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá viete mi tu poradiť ako spraviť tú hmotu burizonovú ale takú akú majú v zahraničí viete niekto z čoho to robia ak poznáte niekto Buddyho na TLC ale aj inde to je úplne iné ako keď to spravíme doma podľa mňa to nie je z burizonov z čoho asi poraďte diky :grinning:
23. mar 2014 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no pekne! ty si bola v BA a ani si sa mi neozvala? :confused: :angry: a ja som si uz nepamatala, ze kedy to tu mas byt...naa reku sak sa mi urcite ozves, ked pojdes...na toť ju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

boh ti odpust zena moja...ale nabuduce ta to neminie :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
teraz ta moze hriat akurat to, ze v sobotu som aj tak mala stretavku a v nedelu tu od rana od siestej riesim chore a uvrestane deti a pocasicko na milu jarmilu, tak by som sa nemohla z domu hnut :frowning2: :rolling_eyes:
23. mar 2014 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 uf, to je zase výkon, super
23. mar 2014 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo jeeeej, geniálny je. Už len zubná kefka chýba :grinning:
23. mar 2014 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka teda, pekné hebiedko.
23. mar 2014 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky máte tak krásné a dokonalé dorty, fakt nádhera. Já jsem velký amatér, dělala jsem jen párkrát ségře k narozkám a tedka synovi k prvním narozeninám. Potahovku si dělám sama, ještě to pořád nemám vychytané, tak to je takové krabaté, ale jinak byl dobrý :wink:
23. mar 2014 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@pristela kujeem ...tie tvoje krabice sú úžasné ...s dovolením ukladám :dizzy_face:
23. mar 2014 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@artepf wau toľko krásny pokope...úžasne sú ,všetky do jednej :dizzy_face:
23. mar 2014 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas spiderman ma dostal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja ho teda nemusím ,ale v tvojom podaní je to úžas :wink:
23. mar 2014 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok