• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
@denisak77 fakt, @pipka má dobrý vkus, tá čoko musí byť geniálna
29. mar 2014 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 krásnu ju máš
29. mar 2014 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jedna moja, inšpirovaná internetom, ale veľmi sa jej teším :slight_smile: zvyšné dve zatiaľ nemám foto.
29. mar 2014 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (64)
@maya30 úžasné, nechápem
29. mar 2014 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 mojaaa, dodatocne vsetko najlepsie k narodeninam :dizzy_face: ...letmo som zachytila na fb, ale nestihacka, chapes :slight_smile:
29. mar 2014 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chvapilu
@denisak77 ďakujem, idem to skúsiť :wink:
29. mar 2014 o 13:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak nakoniec sme to dohodli takto prvy krat som robila ten kvet ani neviem ako sa vola :wink:
29. mar 2014 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (61)
dievčence sladké kráááááááásne ste napiekli. Ja mám teraz menšiu prestávku v tortičkovaní, ale budúci týždeň mám dve tortuše a potom už tortičkujem každý týždeň :slight_smile: ani neviem, či sa mám z toho tešíť alebo nie ... ale mám to také pekné objednávky, tak sa budem môcť realizovať. Ale mám jednu otázku, robila z vás niektorá tortu - maketu z polystyrénu? potrebujem vedieť, či sa dá už potiahnutá maketa znovu ozdobiť? teda či pôjde dať ten poťah dolu a znovu potiahnúť a následne ozdobiť. Mám totiž objednávku na maketu - jednu na krst a za pár týždňov chcú maketu na svadbu chcú to kvôli foteniu do nejakého časopisu o stolovaní :confused:
29. mar 2014 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ahoj, ja som robila, (dávam niekedy ako jedno poschodie do svadobnej) a v pohode mi to išlo dole. Takže si myslím že nebudeš mať problém. Alebo potom ešte je možnosť znova potiahnuť už na existujúci poťah- ale to som nerobila. Možno ešte niekto bude mať skúsenosť :slight_smile:
29. mar 2014 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evicaka juuuj, ďakujem potiahnúť na naovo ma nenapadlo.
29. mar 2014 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak jsem dodělala Lego Ninjago - moc děkuju za pomoc s návodem na ten střed dortu :wink: Red velvet korpus, šlehačka s mascarpone + jahody, váha 3,8kg a skoro jsem nespala, dítě do 1v noci řádilo a nedala mi prostor pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2014 o 14:03  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@maya30 A zase nemám slov :confused: :sunglasses: Ako vlastne vždy pri tvojich tortách. Neskutočné čo dokážeš! Pozerám ich stále dokola, čo sa neviem vynadívať... Tie farby a rovnosť.. no krása :dizzy_face:
29. mar 2014 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tortičkárky, idem robiť tortu na objednávku - Prvú! Bude to ryba - sumec a potrebujem vedieť ako docielim tu farbu čo je na obrázku? ĎAKUJEM :slight_smile:
29. mar 2014 o 14:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
mne sa konecne podaril pekny ganache a natenko vyvalkat, ale musela som to trhnut lebo sa mi tam dostali nejake obschnute casti a vyzeralo to hrozne. takze uz s druhym potahom :slight_smile:
ako som pozerala na tu fotku vidim ze mi chyba koniec hadice, tak som teraz rychlo dorabala, pani cakala vonku :grinning: :grinning: :grinning: ale foto som uz nestihla
@maya30 paradne sa ti podarilo to solarko. a to auto je bombove
@muffinka8 krasny anjelik
29. mar 2014 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (57)
Moje :slight_smile:
Prva pre baby z aerobicu kde som chodila niekolko rokov...
Druha je jasna a tretia bola to zadanie vesela, farebna a pre chlapa :slight_smile:
Posledne foto je rolada bez muky s tvarohovou plnkou a ovocim, mnaaaaam :wink:
29. mar 2014 o 15:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
ĎAKUJEM za všetky pačítka na predchádzajúce tortičky :slight_smile: veľmi ma to potešilo + pridávam opäť nejaké :slight_smile:
29. mar 2014 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
Moje víkendovky :slight_smile:
29. mar 2014 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (61)
@nika1985 vyzera to super a ten kvet ma uzasnu farbu
29. mar 2014 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze to je radost pozerat baby,jedna krajsia ako druha, cim dalej väcsia dokonalost kazda jedna, palec hore
29. mar 2014 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysicka3703 zda sa mi, ze je to wilton machova farba
29. mar 2014 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin dakujem velmi pekne :slight_smile:
29. mar 2014 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dakujem Vam vsetkym velmi pekne za pacitka :wink:strasne si to cenim posuva ma to dalej sice sa nechytam na vase veldiela ani mnozstva ale snazim sa strasne ma to bavi
29. mar 2014 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky je možné udělat koňskou hlavu do 1,5kg? A děláte koňské hlavy pečené ve formě nebo tvarujete samy?
29. mar 2014 o 20:48  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, nemozte mi dat na inspiraciu nejake torty na 1.sv prijimanie?Nic okrem sviecky a mozno krizika ma nenapada :frowning2: Dakujem
29. mar 2014 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 Moc ti děkuju, já z toho ješště nikdy nedělala, to se pak potírá čokoládou pro zahlazení nerovností a pak až obaluje potahovkou nebo jak?
29. mar 2014 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. mar 2014 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tento týždeň prispievam iba tak poskromne...moja druha čokotorta a prvý pokus o ľaliu...vlastne prvý kvet na drôtiku... :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2014 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
babyyy prosim ste tu niektora co ste robili cokohmotu na potahovanie? staci mi urobit bielu coko s kukuricnym sirupom z 300g cokolady na kruh 24cm s vaskou 8 cm...co myslite? znama by radsej chcela coko ako potahovku...len si neviem predstavit ako ju budem s bielou domacou potahovat :confused:
29. mar 2014 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli kraaasna :sunglasses:
29. mar 2014 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok