• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
skúsim to ešte raz cez víkend,
keď mám upečenú a naplnenú tortu budem robiť puding. krém tak mám natrieť aj povrch a boky na hruho či tenko a na to ten poťah z cukríkov????
12. aug 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. aug 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali super koleso šikovná si, takému by sa aj môj priateľ potešil :slight_smile:

a teleráno budem určite aj ja pozerať a nemusíš mať trému, budeme ti držať palce aby ťa obišla :wink:
12. aug 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ved ked bude trema,tak im uteciem :grinning: Ale ved hadam to nebude take hrozne...ja som bola iba raz na konkurze v Jojke..vyspievaj si milion a to som skoro nerozchodila...ale toto bude snad ine..budem tam ako model pre mojho draheho..on bude na mna striekat nejake obrazky..a aj malu Alu berieme... :grinning:
:wink:
12. aug 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronkaj, natenucko, len zahladit nerovnosti. drzim palce, nech sa ti vydari :slight_smile:
12. aug 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
al, super koleso, mas zlate ruky :slight_smile:. aj ja kuknem telerano cez net :wink:
12. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, už som si recept na marcipán stiahla....snáď to niekedy vyskúšam....určite.. :wink:
12. aug 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali som kukala telerano ale az od pol 8 a uz si tam nebola,ale neva kuk na nete :slight_smile:

a to koleso no paraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaada uuuuplne ze woooooooooooooow :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kolko vazila torta?????
12. aug 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky ja do toho telerana idem az v PIATOK.
Wighy,dnes si ma tam ani nemohla vidiet.... :grinning: som domka a peciem torticky.... :grinning:
A to koleso vazii 3,5kg. Je karamelove a bananom..mnamky.mnam :slight_smile:
12. aug 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaaj :grinning: :grinning: :grinning: som to nejako prekukla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mnaaaaaaaaam teda poriadna pecka,a vyzera ze je obrovska ta torta
12. aug 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali to koleso je paradne.
určite budem sledovat telerano, :wink: . ja by som bola asi nervozna, keby som mala ist do markízy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
cessy tortičku tu tortičku chce kamoška autíčko, tak si to spravim popredu aby som mala na to čas
12. aug 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj,baby odpocivam..mam rozrobene tri torty a nejako mi je teplo.... iba som nakukla,co ste nove napisali :grinning:
12. aug 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
teda co to tu citam, ze alionuska bude televizna hviezda? ved si urobi taku reklamu, ze uz na nas nebude mat cas a kto nam bude radit? myslim si, ze by sme jej ucast v telke mali bojkotovat - je to v nas prospech! :grinning: :grinning: :grinning:
kocky, piekla som dalsiu tortu, kuk do albumu, kym ju nezmazu :wink:
neviem preco, ale ta masla sa mi nejako nedari podla mojich predstav - bud robim tie uska moc dlhe alebo uz neviem v com je chyba. mate nejake rady, ako na to? :sweat_smile:
a este vas vsetky musim pochvalit, viete piect nadherne kusky!!! vsetky rad radom! :dizzy_face:
12. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka podľa mňa tá mašľa nemá chybu. pekná tortička. :slight_smile:
12. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sse, dakujem :dizzy_face:
12. aug 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, ved ju mas krasnu, aj pekne drzi tvar :slight_smile:
13. aug 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka.pav,ale som sa zasmiala z chuti,ako si to napisala..neboj,ja zostanem konikovi verna,aj keby si ma v tej telke chceli nechat! :grinning: :grinning: Ale ved tam ideme len na chvilku...
Ta masla podla mna je krasna a vobec nevyzera,ze sa ti nepodarila...si sikulka!!! :wink: :wink:
13. aug 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som urobila novu torticku, len tak na zjedenie, taku malicku. dalsi pokus o ruzicky a o zavoj. trenujem trenujem :slight_smile:
13. aug 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofi ved tie ruzicky sa toi podarili...uvidis,ze cim viac budes trenovat,tym budu dokonalejsie...ja uz mam dve dokoncene...markizu a striptera... upracem,odfotim a dam foto. :grinning:
13. aug 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali, dakujem za pochvalu, povzbudila si ma :slight_smile: mala som z nich lepsi pocit, uz sa trosku podobaju, ale ja to natrenujem a raz budu naozaj krasne :grinning: . tesim sa na tvoje nove torticky :slight_smile:
13. aug 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali ty si ako náš strážny anjel pri pečení. vždy pomôžeš a povzbudíš a od takej profíčky ako si ty si to veľmi vážime :slight_smile:

sofi tie ružičky sú skvelé, keby som aj ja také vedela robiť
13. aug 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka krasne torticky, ta puncova nema chybu posles mi prosim recept???

sofi, torticka krasna juuuj by som si dala

ali zajtra drzim palce a budem kukaaaaaaaaat a hod foto som zvedavaaaaa podla mna budu vsetcia zajtra odpadnuti z tort :dizzy_face:
13. aug 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SSe to si teda napisala krasne...az mi skoro slzicky vybehli...dakujem.
Pridavam fotky...Farma.
http://www.tortyodmamy.sk/?q=zvieratka/farma-zvieratka
13. aug 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. aug 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. aug 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda ali to je super, už sa teším na to telerano :slight_smile:
na jedničku su tie torty, krasne :wink: :sunglasses:
13. aug 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fešáka si vyrobila :grinning: :grinning: a všetky sú krásne ako vždy.

a neďakuj mi veď je to pravda, vždy si tu keď ťa potrebujeme :slight_smile:
13. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska torty su superskeeeeeeeeeee ako vzdy, parada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. aug 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
al, krasne torticky, sse, krasne si to vystihla :slight_smile:
14. aug 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok