Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nikita308
30. mar 2014

@mirinecka úžasnáááááá.... nemôžem sa vynadívať... 🙂

lokalistin
30. mar 2014

@mysiatkoo boze ty uz mas tie postavicky total uuuuuzasnneeeeee

lokalistin
30. mar 2014

@mirinecka krasny

ajka82
30. mar 2014

@tamara2307 ahoj, dakujem 🙂 s tym cyklistom som sa hrala, ziadna sablona...aj ked mi poslali foto, ze tak by malo asi vyzerat...ale nerobila som presne takeho, lebo mali zvlast poziadavky, ako iny bicykej-typ, farba...aj vsetky veci co ma oblecene boli nadiktovane ake maju byt-presne podla toho ako byva pan obleceny na bicykli 😅 tak som to podla instrukcii skladala 😉 ... a inak skladala som to na tenucky kusom hmoty-tam som mala plus/minus nacrtnute kde co asi bude a potom cele som to preniesla na tortu, nech ju nemusim mat dlho vytiahnutu vonku 😉

lokalistin
30. mar 2014

A moja ohava, ked som to malovala uz som nic nevidela-na mna tie farby fakt hrozne posobia videla som len cierne machule,potom som sla pisat segre sms a ani pismenka som nevidela,len nejake flaky. Ak by sa to nedalo rozoznat mal by to byt boxer robene podla tohto obrazku http://www.google.de/imgres?imgurl=http%3A%2F%2... 😖

lokalistin
30. mar 2014

Ach dievcence moje, ja som sa tak tesila, na to s tou cukrarnou a ona sa zase vobec neozvala ☹ ,kuknite si jej stranku https://www.facebook.com/pages/Petite-Amelie-Pa...

sisika
30. mar 2014

@lokalistin mozu jedine lutovat-tie ich torty(aspon co som videla) sa na tvoje nechytaju.... Drzim palce aby v spravny cas prisla tá správna ponuka-máš kúzelné ruky 🙂.

lokalistin
30. mar 2014

@sisika dakujem 😉

mimcak
30. mar 2014

tak kočeny a pridávam svoje trošku to bolo na psychiatriu ,detská choré doma,muž odcestovaný na víkend a ja som si toho tolko nabrala ,ale tak prišla babka aspoň na chvílu pomôcť s deťmi. 😉
takže micky maľovaný @pristela Veľké ďakujem za tvoje rady, ohľadom mickyho. , 🙂 😉
Za hrnce zas ďakujem @mamina1978 ,že mi dovolila použiť jej námet 🙂 😉
Pizza chceli po mňe W -golf,ale to som už odmietla 😠 tak toto si vymysleli ako druhé.
No a Máša a medveď moje prvé ,keďže mi @jakelina nechcela poslať tých svojich tak som musela modelovať . 😉 😅 😅 😅 .. takže tapetka

govinda
30. mar 2014

Bože, dievčatá, nádherné torty máte 🙂 Ja tu robím jednu tortičku a stresujem už 2 týždne 😀 A vy vyprodukujete aj 4 - 5 tortičiek za víkend 😕 Len by ma teda zaujímalo, že to aké veľké máte chladničky? 😕 😀

mishulle
30. mar 2014

holky prosím, mám na pátek dělat oktávku, 2 kg, pribiňáčkový krém, jak velký korpus, z kolika vajec, prosím poraďte

mimcak
30. mar 2014

@govinda no ja mám dve chladničky. 😀

sikag
30. mar 2014

@mirinecka to je nadhera!!!

jakelina
30. mar 2014

Já přidávám ještě víkendový dort na sraz do Nasavrk. Vezla jsem ho vlakem a autobusem v pátek od 9-15 hodin. No v té špičce s kufrem, kabelkou přes rameno a krabicí s dortem v ruce fakt zážitek. Ale dort to kupodivu přežil, dělala jsem úplně jednoduchý, aby se nic neulomilo a vydrželo to. Až stáhnu fotky, tak sem dám ty nádhery co holky přivezly autem

sikag
30. mar 2014

@mysiatkoo opat nadhera! a toho maca mas z coho vymodelovaneho? ja sa uz musim k tebe niekedy nahlasit na kurz tusim 😀 😀 😀 nejdem sa vynadivat na tie nadhery
@zuul pekne ti vysiel ten dyno

mima595
30. mar 2014

@pipka - som uz vcera videla tvoju tortu...rozkrajanu...davala ju kamoska dvojmamicka...a to bola tvoja torta 😉 😉

mamcas
30. mar 2014

Holky prosim Vas poradte mi, ako velku mam urobit tortu do skolky, ze 20 deti a 4 dospelaci? Uz si mesiac lamem hlavu, ale netusim, kedze krpcom sa asi nekrajaju velke kusy 😕

pipka
30. mar 2014

@mima595 anoo katke som piekla, uz tretiu v poradi 😉

pipka
30. mar 2014

@mamcas ja som mojim do skolky robila 4 kilovu pre cca rovnako deti a 6 uciteliek 😉

pipka
30. mar 2014

@jakelina geniaaalny 😎 niekedy je v jednoduchosti krasa 😵 😵 😵

pipka
30. mar 2014

@mysiatkoo uuuplne ze dokonalaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 a malinkej vsetko naj 😵

mamcas
30. mar 2014

@pipka diiik 😉

mysiatkoo
30. mar 2014

@pipka dakujeeeem, odkazala som 😉 @sikag maco ma hlavu z polystyrenovej gule - u nas sa postavicky nekonzumuju, tak som sa so ziadnou puncovinou ani burizonkou nepiplala 😝

alca123
30. mar 2014

baby vy ste tu neskutočné sikovnice...rada sa chodím kochat vašimi výtvormi 🙂

Potrebujem od Vás aj jednu radu. mm babka bude ma 90rokov ...chcem jej urobit nejakú torticku a napadlo ma ze by som dala nieco vytlacit na jedlý "papier" Máte s tým skúsenosti? Torta bude poťahovaná...nasla som 2 druhy tých oplátok na aké to tlačia...jedno ze "vaflová" a druhá ze "cukrová" viete mi poradiť co by bolo lepsie?

vlada111
30. mar 2014

@maya30 jeeej, ty si zlatá, ďakujeeeem

vlada111
30. mar 2014

@lawli ako ti krásne tá čoko vyšla

vlada111
30. mar 2014

@jakelina krááásna afro torta

lucula73
30. mar 2014

@alca123 ahoj,to som ešte nepočula,ja som pár krát dávala obrázky na opaltkach,buď tenké alebo hrubé oplatky to boli...........na stránke jedleobrazky.sk pokukaj...... 🙂

pralinka25
30. mar 2014

@mirinecka hribik super. mas medzi tou hlavickou a stopkou aj nejaku podlozku? kolko prosim ta vazil?

viera6
31. mar 2014

Ahojte,nadherne torty pribudli!! pridávam aj ja nieco...