Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
6. apr 2014

@maya30 krásne dielka

lucula73
6. apr 2014

@mimcak no oki,ten prášok mám,tak snáď sa mi to podaríííí..dikes 😉

govinda
6. apr 2014

@ajka82 ak môžem otázku, ako si dávala tie lentilky, aby nezmenili farbu? Tortu máš poťahovanú alebo si to dávala na krém? Kamoška sa práveže chystá robiť lentilkovú, no ja jej poradiť neviem, nerobila som takú s lentilkami a nemám skúsenosť. Inak tortičky máš krásne 😵

govinda
6. apr 2014

@ivahrdinova uf, makačka 😕 ale krásny macko 😵

michaela3011
6. apr 2014

zienky hodim vam sem narychlo moju narychlo robenu mini torticku a bezim umyvat okna 😎 konecne mam volno a tak neviem co od radosti 😀
torticka bola pre priatelovu maminu k narodeninam, ktora sa u nas dnes zastavila 🙂 a az vcera vecer ma napadlo, ze k tejto prilezitosti by som mohla vyskusat prvy krat cokoganache a aj konecne krajku 😵 tak hned som slahala krem ala "co chladnicka da" 😀 o tretej rano som zalahla s pocitom, ze rano sa zobudim a tri dni volnaaaaaaa 😵 😀
peknu nedelu Vam prajem 😉

akzuzs
6. apr 2014

@lokalistin dík ale keby tam nebola dole tá stuha , tak by si videla ako bola tá čoko zvlnená. Ale v rodine to zhorííííííí 😀 A chutila úúúúúúúžasne

ivahrdinova
6. apr 2014

@govinda Děkuju...jo bylo to strašně zdlouhavé...

muffinka8
6. apr 2014

Zatiaľ jedna aj odo mňa 🙂

99deni
6. apr 2014

Sikulky nieje medzi vami kocka z Vk co by mi upiekla tortu? nech ju nemusim niest 300km

sticker
6. apr 2014

@muffinka8 Ten chlapček je dokonalý 😵 Veľmi milá torta 🙂

zoja1983
6. apr 2014

@mysiatkoo Ahoj aj u nás dostaneš v 1 kg balení http://www.doven.sk/product/white-icing-1kg/507...

viera6
6. apr 2014

Ahojte,pridávam moje víkendové...

viera6
6. apr 2014

za húkačku ďakujem
,,,, @levandulka3 ,,,

ajka82
6. apr 2014

@govinda ja som precitala XY diskusii na tuto temu aj adusky som sa pytala a vyslo mi, ze ani maslovy krem nie je zarukou z toho vsetkeho... potreba som torticku tenkou vrstvou cokolady, aby krem nepresakoval napovrch a potom este cokoladou(malou bodkou) prilepila lentilky... a este jedna vec nad cim som premyslala, lebo aj o chladnickach sa tam pisalo, ze niekomu farby nezmenili, a tym co si objednali farbu zmenili v chladnicke... ja napriklad mam chladnicky 2 v jednej nemam ani kvapku vody, neviem ako presne je tam riesene odvetravanie, v druhej mi po zadnej stene tecie nazrazana voda... takze som nechala torticku v tej prvej, lebo som sa bala vlhkosti, aby aj kvoli tomu nezmenili farbu... pri najhorsom, este bol napad dat hotovu torticku zavretu v krabici do chladnicky aby pripadnu vlhkost nasiakol ten karton...

govinda
6. apr 2014

@ajka82 jasné, to ma nenapadlo, že na farbu lentiliek ešte môže vplývať vlhkosť z chladničky 😒 Tak veľmi pekne ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď 🙂

ajka82
6. apr 2014

@govinda v pohode, ked viem tak rada napisem aj cele zhrnutia z diskusiii 😝 😉 a potom aj moje skusenosti ...neni za co

nika1985
6. apr 2014

ahojte sladulienky moc sem teraz nechodim citat nestiham zahrada deti a tak aspon prispejem na krst.

nika1985
6. apr 2014

Inak som sa muza pytala je ot mimo temu ale neviete nejaky program kde by som skopla texty co pisete a ono by mi to kecalo lebo pri hackovani cas na pocuvanie mam len citat uz nestiham☹(

lonara7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
muffinka8
6. apr 2014

A ešte jedna 🙂

mrka2
6. apr 2014

@ivahrdinova nadherny macik, to muselo byt praaaace a prace s tym.. 😨

ivahrdinova
6. apr 2014

@mrka2 Děkuju 🙂

jper
6. apr 2014

A dnešní krtek

lamps
6. apr 2014

@nika1985 keď si dáš google translate a tma si skopčíš text a klikneš na ten "amplion" v pravo dolu bude ti to tá teta čítať, síce trochu divne, ale prečíta čo potrebuješ 😀

florentina
6. apr 2014

@lamps jé, tak jsem to z legrace zkusila, to je teda sci-fi.... 😀 😀 😀

meo
6. apr 2014

Ahojky, tak přidávám svůj výtvor z výkendu. Chtěla jsem si vyzkoušet růže a jelikož mám narozeniny, tak jsem udělala jenom takový malý pro nejbližší rodinu. Jsou to moje první růže, tak trochu přimhuřte oči 😀
Ale asi chutnal, protože na druhý den skoro nezbylo - čokoládový korpus, tvarohovo-smetanový krém s malinami.

woman04
6. apr 2014

...moja dnešná pre neterku k narodeninkám..najprv som tam mala aj fialové motýle na kvete,ale zdalo sa mi to už preplácané,tak ich dostala v krabičke 😀 a veľmi pekne ďakujem za každý horepalček za sanitku,potešili 😉

janka22201
7. apr 2014

@muffinka8 strááášne milučká,krááásna🙂

ejkula
7. apr 2014

vďaka za minulé páčitka, nestíham teraz dočítavať, len čo som stihla kuk na vaše veľdiela 😨 krásne. Skromne pridám moje pokusy za dva týždne, lebo teraz máme osláv neúrekom. Všetko boli pre rodinu, pneumatika pre ocina, keďže sa tomu trošku dodnes venuje a veľkonočnú vajíčkovú pridávam aj s našou už dvojročnou slečnou 🙂

lifinka
7. apr 2014

ahojky holky přidávám včerejší dortík. 😉