• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
jak si ho synek namaloval, tak ho má :o)
11. apr 2014 o 14:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
pridávam moje dnesne...za hrniec s buchtami dakujem,,, @akzuzs :wink:
11. apr 2014 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
Zdravím všechny pekařky. Prosííím! Potřebuji radu pro začátečníka amatéra.
Budu péct dort malou a chci ho potáhnout něčím. V Intersparu jsem našla, že prodávají cukrovou potahovací hmotu v misečce a pak ještě mandlovou potahovací hmotu (myslím od Dr. Etkera). Čím se to bude lépe potahovat a kolik g zhruba potřebuju na dvoupatrový dort (základna 26 cm)?
A chtěla bych tu hmotu obarvit na růžovo a na tyrkysovo (viz. obrázek), kde seženu nějaké jedlé barvičky? A dají se barvit obě hmoty?
A nebo bude lepší tu potahovací hmotu si udělat sama doma?
Díky moc za rady :slight_smile:
11. apr 2014 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@tertery nekupuj ziadnu knihu, tu sa naucit 10x viac :wink:
11. apr 2014 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kali.kal kup si vedierko smartflex alebo 1kg white icing, farby z drogerie cervenu, modru a zelenu. velmi jemnucko farby kvapkou cervenej na ruzovo a tyrkysovu dostanes z kvapky modrej a kvapky zelenej. farby mozes pridavat az pokial nemas dost syty odtien aky chces
11. apr 2014 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje dva a tento víkend mám volno. Ten čtverec jsou nějací Mrňouskové, neznám to, tak snad jsou ty zvířátka trochu podobné. Holčičku s ptáčky už jsem dělala.
11. apr 2014 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@viera6 tie buchyt nemaju chybu! :slight_smile:
@maya30 paradne torticky ako vzdy. a vidim ze uz obcas nedavas dole lem :slight_smile: len tak dalej. mas krasnu pracu

ja som skusala coko-lem z mliecnej coko, ale pol dna mi tuhla a nakoniec ked som dala dole papier tak mi zmenila farbu, ma take svetle flaky, no proste des. takze lemy uz iba z horkej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vecer ked ju rozkrojime zavesim aj foto
11. apr 2014 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja tortička v reze ....a pečenie v ráfku pre @ivkaivka :wink:
11. apr 2014 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@lawli jezkovi oci jaku ja maaaaaaaaaaaaaam slinu ked cumim na tvoju dobosku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2014 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@akapulko No máš smolu holka, len sa po nej zaprášilo...vraj som spravila malú :grinning:
11. apr 2014 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne osobne by to stacilo cele ako to je:slight_smile:))tiez by som sa nedelila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2014 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli ci pana fera,tá doboška vyzerá úúžasne :slight_smile:
11. apr 2014 o 16:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
dnešní dortík hotový
11. apr 2014 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@tlap.ka Moni povedl se ti. fakt.
11. apr 2014 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@viera6 ten hrniec nema chybu
@ivahrdinova tak toto ani nahodou na tortu nevyzera :grinning:. Uzasna
@maya30 az 2 som si ulozila. Najviac zaujala jednoducha kravicka. Kedze s krpcom az tolko casu nieje, paci sa mi jednoduchost
@lawli uzasne ozdobena doboska a na zahryznutie
@jakelina velmi s ami paci ten pavucik :wink:
11. apr 2014 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
po dlhom case :slight_smile: ....povodne mal byt len cerveny a ako 3d...len vraj by do neho nemohli zarezat :slight_smile: ...pre sploluziaka mojich krpcov...musela som klamat,lebo by mu prezradili v skolke...a teraz pozeram,ze sa mi tam opakuje foto
11. apr 2014 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
tak po velmi dlhom case pridavam nejake torticky
11. apr 2014 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
ahojte, pridávam tortičku s mackom, ochlpovanie medveďa mi trvalo 2 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2014 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (64)
@mariann2 paraaaadna :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: normalne :sunglasses: ti nezavidim tu robotu :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
11. apr 2014 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. apr 2014 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina kraasne obidve :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: obdivujem ako ti pekne vysli tie obluciky na kvetinku :wink:
stavim, sa, ze mne by to nevyslo tak pekne :sweat_smile: si to mala nejak vypocitane? :confused:
11. apr 2014 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivahrdinova uuuzasneeeeee, aj tie knedliky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: normalne mi slina tecie :grinning:
11. apr 2014 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lawli prezradíš recept na plnku :dizzy_face:
11. apr 2014 o 19:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka neměla, trochu jsem to vyzkoušela na podložce kolem dokola dát půlky koleček různých velikostí až jsem našla takové co mi sedělo akurát.
11. apr 2014 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag Já tu koukám pořád...spíš tak por inspiraci...vím, že na netu je toho hodně :slight_smile:
11. apr 2014 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,,ja som dnes len takto..narýchlo robila, pre krstného syna:
11. apr 2014 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
Všetko dokončené,upratané a volný víkend začína.A ešte k poslednej torte,tie slzy mi už lezú hore krkom a dvojoslavy priam neznášam a preto to tak aj vypadá.
11. apr 2014 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
Ahojte. Chcem urobiť tortičku v tvare kabelky, no nikde som nenašla presný recept. Ak niektorá máte, tak veľmi veľmi poprosím. Hlavne by som chcela vedieť koľko asi poťahovky budem potrebovať. Chcela by som niečo takéto podobné.
11. apr 2014 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. apr 2014 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivankaberrynka kup si kilo a vyzde ti to i na ty uši a něco málo zůstane.
11. apr 2014 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok