• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps perfektnááááá :sunglasses:
19. apr 2014 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps teeeda :slight_smile: originálnejšie torty som ešte fakt nevidela :slight_smile: teba sa ani okopírovať nedá ,pretože to či daš do tej torty je proste len tvoje,to sa neda naučiť ani nijak inak získať .... milujem tvoje torty :slight_smile:
19. apr 2014 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@delina kde si zohnala prosim ta takeho krasneho konika ?
19. apr 2014 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence ďakujem za krásne slová k tortičke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som rada, že nemáte moje oči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ptom by ste ju tak dokonale nevideli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@adrika202 normálne si ma dojala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ďakujem, ďakujem, ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. apr 2014 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kristinka83 v alltoys, je to Schleich....
19. apr 2014 o 18:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludkas31 no ale na tej torte to nevidiet :wink:
19. apr 2014 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1zaza Nádherná tortička
@nika1985 Nádhera
19. apr 2014 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adrika202 Nádherné tortičky
19. apr 2014 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,nenajde sa tu niekto kto by mi vedel urobit (pripadne odporucit niekoho) kto by mi stihol urobit tortu do piatku (25teho) z Košic... ? ale som narocna ,potrpim si na cistej ,originalnej praci a samozrejme aj na chuti :slight_smile: nasiel by sa niekto? dakujem :slight_smile:
19. apr 2014 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky, taka odveci otazka - moze ist podla vas do grilážových kociek namiesto Hery aj maslo? Alebo palmarin? nemam heru a zda sa mi aj tak dost nezdrava... dakujem vam za raduuuuu, krasne sviatky :dizzy_face:
19. apr 2014 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps úžasná tortička, veľmi milučká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. apr 2014 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zozo111 jasné...ja heru/palmarin...vôbec nepoužívam, jedine maslo...
19. apr 2014 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jachin dakujem velmi pekne!!!!!!!! idem na to :slight_smile:
19. apr 2014 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky prosím vás nemáte recept na barančeka, čo sa pečie v tej zavretej forme a nafúkne sa do celej... som skúšala taký náš osvedčený recept na bábovku trenú, ale v rúre my to z tej formy vytieklo, a chcela som ho taký v kuse upiecť... že ja som si neodložila recepty po babičke :frowning2:
19. apr 2014 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby uplne prvu tortu v zivote som piekla, pre manzela k narodkam, kopu nedostatkov ma, ale fajna je :slight_smile:
19. apr 2014 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@elamaslakova Ďakujem veľmi pekne :slight_smile:
19. apr 2014 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje lietadlo, troška ma potrápilo ale páčila sa :D

kočky ja nechápem ako robíte tie ostré hrany, ja som mala úplne ostré hrany na korpuse (myslím vrch) aj obmaslovaná mala ostré hrany a keď ju potiahnem sú oblé :( Raz sa možno odhodlám na ganache :unamused:
19. apr 2014 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
kočky,chcem robiť tortu s karamelovým krémom...môže sa dať k tomu nejaké ovocie???a nemate nejaký recept na karamelový krém???ďakujem...
19. apr 2014 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jaaaj babulky, nic nestiham...len dve torticky tento tyzden a uz sme zas s babami mimo BA... som sa dala nahovorit na jednu penovu tortu... som myslela, ze vyskusam najskor pre nas, aby som vedela co a ako, ale nakoniec som musela 1x naostro :sweat_smile: a druha bola podla zelania-farby, auticko psicek hviezdicky, vsetko popisane ako by mala torticka vyzerat...
19. apr 2014 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@zuzka7512 karamelovy krem- ja robim upalit cukor na karamel, naliat 2-3 slahacky a nechat rozpustit, potom do chladu a na dalsí den vyslahat prifat mascarpone, hodia sa visne
Ale da sa aj tak, ze uvaris karamelovy puding, bez cukru a po vychladnutí das skaramelizovane salko a postupne zaslahat do masla- toto robim od oka...
19. apr 2014 o 21:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova ďakujem...asi spravím puding+skaramelizované salko a maslo...
19. apr 2014 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. apr 2014 o 21:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps Nááádhernááá!!
19. apr 2014 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčatá krásne tortičky!
Krasne sviatky prajem!
pripajam ja moje a mojho chlapčeka k tomu!
20. apr 2014 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
@zuul nádherné tortičky
20. apr 2014 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzka7512 Ahoj ja robím takýto
300g kr. cukru rozpustim na karamel na miernom ohni. Potom po lyžičkách pomaly pridávam mlieko tak polovicu (všetkého mlieka na krém treba 500ml) v druhej polke mlieka si rozmiešam dva zlaté klasy. Keď je karamelové mlieko horuce, tak dám zl. klas a urobím pudink. Po vychladnutí zapracujem celé máslo.
20. apr 2014 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
tak ja pridávam moje posledné dielo Versače zo mňa nebude to je isté :D a prajem vám všetkým krásne sviatky
20. apr 2014 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@lamps :-O :-O :-O nádhera ! S dovolením ukladám do inšpirácií :dizzy_face: :dizzy_face:
20. apr 2014 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zienky zlate, prosim poradte opat mojej malickosti :sweat_smile:
Mam na utorok urobit tortu v takomto tvare, ale len sa chcem opytat ci uvazujem spravne, ze upeciem klasik kruh a ten isty este raz a vyrezem ten vrch a spodok a pricapim k tomu kruhu, aby to teda bolo take ovalne. Ci da sa aj inak? Neviem ci to trafim presne, ale tak co uz ...
20. apr 2014 o 09:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamcas a nebo můžeš upéct pláty na plech a vykrajovat, ale budeš mít dost odpadu. :unamused:
20. apr 2014 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok