• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

10. decembra 2016 
@pppeeetttaaa kde na SK sa dá kúpiť nugát?
22. apr 2014 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduskatt To je pekné :slight_smile: Len ja neviem, či by som to vedela použiť :sweat_smile: Skôr som myslela nejakú vypichovačku, príp. silikónovú formičku do ktorej natlačím hmotu a je to :slight_smile: Ako sa používa tento patchwork? Hrubšia hmota a otlačím a potom dofarbím?
22. apr 2014 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
22. apr 2014 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@muffinka8 neviem.. mne ho muz priniesol z nemecka.. ale jedna sikulka mi poslala tento link http://toptorticka.sk/product.php?id_product=1082, a videla som aj v inych internetovych obchodoch takto ponukany nugat.. ale vsetko to tiez boli len taketo velke balenia..
22. apr 2014 o 19:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sticker ja som robila tak, ze som otlacila, kraje orezala este na forme, nechala vysusit a farbila
22. apr 2014 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduskatt To sú ale asi malé vypichovačky, však? Mne sa ten patchwork veľmi páči.... Ten je aký veľký? Chcú tam holubicu a ruže a mená a celkom dlhý nápis. A torta v tvare srdca do 3-3,5kg :unamused: Ja teda neviem či 26priemer spravím do troch kilov :unamused:
22. apr 2014 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina Majka,ten kakaový korpus robíš z toho receptu,kde sa šlahajú celé vajcia???A kolko asi dávaš kakaa??? :wink:
22. apr 2014 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sticker ja s ovocim 24 cm mam 3,5 kg
ano, tie holubicky su dost male ten patchwork mam pouzity na torte s priemerom 24 cm
22. apr 2014 o 20:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (9)
@zuzka7512 asi dvě lžíce a dělám ho z těch celých vajec
22. apr 2014 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aduskatt Ako to oni robili, že tú holubicu majú takú vystúpenú? No asi idem mladej napísať, že tá váha bude problém :unamused: A to je torta pre dva baby a cca 15-20 ľudí :unamused:
22. apr 2014 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sticker tak toto bola moja asi stvrta torta v zivote, a prvykrat patchwork:slight_smile:))
22. apr 2014 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduskatt Veď ja nič na tvoju tortu :slight_smile: Mne sa páči :slight_smile: Len som si všimla, že to majú tak pekne vystúpené. A teda ja som na takéto veci ľavá, tak sa bojím, ako to bude vyzerať v mojom podaní :grinning:
22. apr 2014 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina ďakujem...chcem ho zajtra upiecť...kakaový som ešte asi ani nepiekla...k tomu chcem dať karamelový krém...hodí sa k tomu ešte niečo???nejaké ovocie???
22. apr 2014 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sticker tym som chcela povedat, ze som vtedy este celkom netusila, ako na to:slight_smile:))))
22. apr 2014 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucianak ono to nie je tazke, treba robit podla obrazku z je to :slight_smile: Mne pribral tym ze som nechala sadnut hmotu... treba spravit chudsie telo a ono statim priberie :slight_smile:
22. apr 2014 o 20:45  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
22. apr 2014 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holky, chtěla jsem vás poprosit- já pořád používám potahovku Smartflex mandlovou ale ráda bych vyzkoušela i něco jiného ale mám strach, že to nebudé moc dobré. Nemáte nějaký tip? Z čím máte dobrou zkušenost?? děkuji moc :sweat_smile:
22. apr 2014 o 21:49  •  4 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pppeeetttaaa neviem, či si priamo z Nitry (alebo okolie), ale ak náhodou chodíš v smere Zlaté Moravce, tak by si si ho vedela vyzdvihnúť aj tam v kamennej predajni a máš ušetrené poštovné :grinning: . A my tiež chodíme často do NR(aj teraz vo štvrtok idem) , tak keby si náhodou potrebovala, vedela by som Ti prípadne aj doručiť :slight_smile: .
22. apr 2014 o 22:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
cokoladova s lesnym ovocim.....
22. apr 2014 o 23:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (38)
krásne ránko všetkým želám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a pridávam moju tortičku - je na výročie sobáša, nakoniec som dala len jedného macka, som veľmi zvedavá na reakciu kamošky, keď jej ju manželíček odovzdá
23. apr 2014 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (63)
Dokonalá a ten macko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@lamps
23. apr 2014 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sa vám musím pochváliť :sweat_smile: moja prvá väčšia ruža :slight_smile:
také kde sa len lepia lupienku viem spraviť len maličké. Ale potrebovala som väčšie tak som drôtikovala. Pre mňa sú drôtiky fakt jednoduchšie.
23. apr 2014 o 09:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to (54)
@muffinka8 je krásna :dizzy_face:
23. apr 2014 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@muffinka8 nááádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja zatiaľ robím len tie malé nedrôtikované, snáď sa aj ja raz odhodlám :grinning:
23. apr 2014 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lamps krásna, super si tú tému výročia vyriešila :dizzy_face: má milo-nežno-zamilovaný šmrnc :dizzy_face:
23. apr 2014 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
tak vidím že sjem poslal nějakej špatnej odkaz :frowning2: zkusím znovu
23. apr 2014 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, surne potrebujem pomoc... Robim krem zo Salca a Philadelphie. Hrozne je riedky, vyteka dost z torty. Na obmazanie som zmiesala ten krem s maslom, no tiez to dost steka... To sa pokusim vyriesit poriadnym zachladenim. No otazka: Nebude sa mi na tom topit marcipan? Nie je to nic slahackove, ale nemam skusenost s philadelphiou salcom a smartflexom...... Radsej idem este dokupit maslo.... :sweat_smile:
23. apr 2014 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@muffinka8 :fearful: je naaadherna!mne to vobec nejde :frowning2: to drotikovanie.potrebovala by som asi nejaky rychlokurz
23. apr 2014 o 13:12  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mamcas Krtka mám hotového, aj tú jeho lopatku, či čo to má. Celkom sa to na krtka podobá :grinning: Ale ešte niečo k tomu by som chcela, nejaký strom, pník, k tomu asi vedierko a šálku na tom pníku, uvidím ešte, či to tam všetko vtrepem, lebo len malú tortu idem robiť :wink: Ak bude dielo hotové, pridám fotku
23. apr 2014 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok