• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. decembra 2017 
@jakelina a akú to má mať konzistenciu po rozpustení?
24. apr 2014 o 20:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 naaaadhernaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: skoro by som povedala, ze vonaju mi az sem :sunglasses: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. apr 2014 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Ďakujem, snažila som sa :slight_smile:
24. apr 2014 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@orygynal když chceš šmouhy tak řidší a když jednolitou barvu, tak husté jako kašička
24. apr 2014 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 je nádherná
24. apr 2014 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ďakujem :slight_smile:
24. apr 2014 o 21:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak baby ja robím tortu a decká besneli a zlomili nám na novej manželskej posteli rošť :angry: zase som zarobila :grinning:
24. apr 2014 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak po dlhociznej dobe od januara pridavam par toriet aj ja. robila som ich priebezne nie vsetky naraz len som nemala cas ich sem pridat. konecne som sa prepracovala vsetkymi zameskanymi strankami tu :slight_smile:
24. apr 2014 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (66)
@jakelina dakujem velmi pekne, no prosim co je ta glukoza? Sak vobec neviem :(
24. apr 2014 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 dakujem a kakao tam nejde? Nie je to mramorovy korpus ze sa vrstvi biela a tmava plnka? Alebo si to len rozdelim na polovicu a do jednej dam kakao pre farbu?
24. apr 2014 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto neni mramorak. mne sa ten mramorak prestal darit uz pol roka sa mi zgrcava a neviem prist na to preco toto je ten od jakeliny ale ved si ho rozdel napolovicu do jedneho pridaj kakao a odober trochu uky a mozes si to vrstvit uplne rovnako.aj orechy mozes pridat
24. apr 2014 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mam hotovo, s vypatim poslednych sil :wink: chudaci trpaslici :sweat_smile: ale lepsie som to skratka teraz nezvladla :confounded:
24. apr 2014 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@pipka úžasní..........ja aby som ich neurobila ani keby som zdraavá bola...parádna je :wink:
24. apr 2014 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@evkakd to je naštěpený cukr, koupíš ve zdravé výživě a nebo se to dá i udělat doma.
24. apr 2014 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 dakujem moooc :wink:
24. apr 2014 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte prosim Vas urcite ste to tu rozoberali tak sa vopred ospravedlnujem, ale chcem sa opytat, peciem korpus a uplne mi splasol, :unamused: :frowning2:
24. apr 2014 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám tento týžden svadobný (škoda že len malé torty ) poschodové svadobné su krajšie :slight_smile: všetko su darovacie na svadbu ... 4 za mnou ešte 5 ma čaká..teda ale už nie svadobných :slight_smile:
25. apr 2014 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@pralinka25 máš je všechny nádherné, radost se dívat :wink:
25. apr 2014 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cherry1981 buď nedopečený a nebo moc kypřícího prášku
25. apr 2014 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a tu je moja tortuša pre 4-ročného chlapčeka :dizzy_face: želám Vám všetkým krásny, pokojný deň
25. apr 2014 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (65)
@jakelina pravdepodobne ten prasok, do dalsieho korpusu som prasok nedala vôbec a nesplasol :slight_smile: :slight_smile: No robila som prvy krat, tak nabudúce budem vediet
25. apr 2014 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps prekraaasna :dizzy_face: ulozena, boze milujem tie tvoje zvieratka a postavicky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. apr 2014 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na fb si komentovala dinov účes, tak ak chceš dobehni dáme kávu, kúsok torty a taký istý účes ti môžem urobiť
25. apr 2014 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps krásny....len sa opýtam má aj uši? :slight_smile:.......alebo čo to je za zvieratko? :grinning:
25. apr 2014 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vidiiis a ja ze co mi chyba ku stastiu :grinning: :grinning: :grinning: uuuces :sweat_smile: :grinning:
a teda aj tu vineu ti donesiem :sunglasses: :grinning:

inak co ti poviem, vcera som bola s detmi v obchode a kupili sme vineu, jedinu vec, vineu...a drziac ju v ruke sme sli este oproti do obuvi kupit tomaskovi papucky...a jak sme ich tam skusali, tak som vineu samozrejme polozila a potom papucky zaplatila a spokone sme odisli...a doma Hanka, ze mami a kde je nasa Vinea? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

tak sme skratka tete predavacke zlepsili pitny rezim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo sak nebudem sa vracat taku dialku kvoli jednej flaske vinei :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a doma si na napadla, ze jaaaaaaj tak uz ani tu Andrejku nemozem pozvat, ked vineu nemame :sweat_smile: :grinning:
25. apr 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucula73 to je dino :wink: ...teda aspon ja si myslim :sunglasses:
25. apr 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps pozerám tu tortičky, malý pri mne, zatiaľ na žiadnu nereagoval a uvidel tvoju a že tááá....tááá táááá (ešte nerozpráva :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a usmieva sa od ucha k uchu :grinning: :grinning: :grinning:.....krásna :slight_smile:
25. apr 2014 o 10:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka mňa tam tá kosť poplietla,reku či je to havo alebo čo :grinning: ,potom by mal mať ušká :wink:
25. apr 2014 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps ja z teba odpadnem :slight_smile: myslim ze najblizsie si necham upiect u teba :grinning: :grinning: :grinning: uz sa tesim na dalsi vytvor :wink:
@orygynal kludne mozes malovat aj gelovkami, ja malujem stale zarob si gelovku s bielym alkoholom - vodka, alebo aj domaca :wink: alebo mozes skusit citronovu stavu (ale to nemam doskusane). daj asi polievkovu lyzicu alkoholu a dotoho taky hrasok gelovky, alebo aj viac. natri to v priblizne v tvare lebky a potom suchym stetcom rozotri aby ti to urobilo smuhy (mozes si to najprv odskusat na kusku hmoty vedla). a tie capky okolo mozes asi papierovou utierkou zaspineneou od farby. a cierny zlom mozes aj potom domalovat ked ta biela zaschne (asi po 20 min). vela stastia :wink:
25. apr 2014 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pralinka25 nadherne torticky mas :slight_smile: ta 21 je ako robena, je paradna....
prosim ta tie kavove salky to su mafiny alebo vykrojeny a plneny korpus?

PROSIIIIM mate niekto recept na super extra coko maffiny? dakujem za rychlu radu :slight_smile:
25. apr 2014 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok