• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@grasie děkuji, jsi moc milá :wink:
27. apr 2014 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
má niekto návod ako vymodelovať z potahovky vláčik? robim 1krat potahovu tortu, cim by Ste mi poradili farbit potahovku ? dakujem Vam
27. apr 2014 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
torta pre svokru...inšpirovala som sa @lamps...Andrejka,ďakujem...
27. apr 2014 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
Ahojte, mohli by ste mi napísať recept na pribináčikový krém do torty s lesným ovocím???? Klasická okrúhla torta, 24 cm???? Veľké dík. :grinning:
27. apr 2014 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence nemáte náhodou postup na tenisky aké sú na torte na obrázku? Ďakujem
27. apr 2014 o 18:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
Tak tady je ten "zamotenec" v řezu
27. apr 2014 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak znovu a lépe :slight_smile:
27. apr 2014 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
a ešte jedna dnešná :slight_smile: ráno o deviatej sa len piekli korpusy :slight_smile:
27. apr 2014 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@jaruska8 2ks jemný tvaroh (spolu 500g), 2 ks šľahačková smotana, 2 ks Creme Ole vanilkový, 2 PL práškového cukru (upraviť podľa chuti niekto má rád sladšie, niekto nie). Všetko dať do misy a šľahať 3 minúty. Natrieť na plát korpusu, na to posypať lesné ovocie.
27. apr 2014 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka9k poťahovka sa farbí gelovými alebo práškovými potravinárskymi farbami, práškové dostaneš aj v drogérii, gelové len v cukrárskom obchode alebo na nete. Ale gelovky sú lepšie na farbenie. Videopostup mám na vláčik Tomáš https://www.youtube.com/watch?v=zPtHUeE3eIA
27. apr 2014 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka Ďakujem veľmi pekne!! :wink:
27. apr 2014 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte...uz ste niekedy piekli dalsej tortickarke? :grinning: inak sa mi nedarilo, heh... no, ale @sticker hadam zreferuje ked rozoberala tulipan do detailov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..... a mimoxodom - nejdem osobne, ale mnozstvo kraaaaaaaasnyx kuskov som si zase ulozila :wink:
27. apr 2014 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@vera_vila a jak jsi měla ten dort vysoký. Ten můj dnešní byl necelých 12cm, tak nevím, zda je to podle tvých měřítek dost vysoké, ale potahovala jsem už i vyšší. A jak se mi potahuje...no docela na hov.. :grinning:. Tím chci jen říct, že nemám žádný spešl typ, jen se mi lépe potahuje, když nemám zbytečně moc hmoty navíc, takže si oměřím výšku a šířku dortu a vyválím si kruh téměř totožné velikosti a pak je to o něco lepší. Třeba někdo poradí něco lepšího, ale je to asi hlavně o cviku a taky trochu o nervy :grinning:
27. apr 2014 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo Miši, ale ja som žiadne chyby nehľadala :grinning: Ty si.....! Drôtikov sa bojím, tak som to prezerala, no.... :grinning: :grinning: Malé tulipániky zjedli baby a mne teda ostal veľký :slight_smile: A teda čerešňový smart je pre mňa úplne naj! Bála som sa ho objednávať, ale odteraz ak smart, tak čerešňa :slight_smile: Ešte sa ťa chcem opýtať, to máš aj flower čerešňa aj na poťahovanie, však? A tá plnka bola pribináčková? :sweat_smile: Lebo bola menej sladká ako robím ja a sa mi to tak páčilo... Zajtra pozriem aj ten korpus, lebo vážne bol úplne ľahký.... Jednoducho celá tortička je mňam :dizzy_face: Ešte predsa otázka :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Listy si akou farbila, že je taká krásne zelená? A tieňovaných lupienkoch tulipánu ani nehovorím, ja budem rada, ak niekedy vôbec spravím tulipán na drôtiku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. apr 2014 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@florentina No, já jsem měla 10 cm vysoký a právě jsem si taky hmotu vyválela tak, že jsem měla přesah dole kolem 1 cm a stejně se mi to zvlnilo... Nevím, jestli to bylo tím, že měl malý průměr, protože u klasického dortu, i vyššího mi to tak nedělá, rozhodně ne tolik, jako to bylo tady... Já jsem to potahovala na třikrát, samozřejmě a modrého mramoru jsem měla nakonec světle modrou, že jo...
27. apr 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker Jani ja flowerku nemam - malokto po mne xce kvety, takze sa mi nezdalo potrebne to kupovat - vsetko je zo smartu velvet... A plnka je viacmenej pribinak, len som si to trosku upravila podla nasej xuti - pridavam vanilku, nedavam kyslu smotanu a len trosku creme ole, aby to netieklo - alebo improvizujem podla stavu xladnicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A farbu ti fakt nepoviem :unamused: , lebo ja to miesam kadejako kym nie som spokojna - pripadne kym to nevzdam :grinning: - ale zaklad tam bol isto bitter lemon
27. apr 2014 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo Vidíš a mne tá plnka chutila, ako keby tam práve bola smotana.... A teda dáš aj cukor a potom vyškrabeš jeden vanilkový struk?
27. apr 2014 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila ano, čím menší průměr a vyšší dort, tedy čím větší disproporce, tím více se to dole vlní. A jaký jsi měla průměr?
27. apr 2014 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker vsetko naraz aj s cukrom buxnem do misky aj s tymi semienkami a vyslaham - az na zaver po troske prisypavam ole do pozadovanej konzistencie
27. apr 2014 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evuska32 ahoj,prosím ťa,ako si robila tú pistáciovú plnku?ďakujjjem,....
27. apr 2014 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo nádherný ho máš
27. apr 2014 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo krásna torta.ako si robila tie boky? :wink:
27. apr 2014 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina tuším 17 cm, normálně mám dorty průměr 24-26 cm, tak tam problém nemívám... No, poučení pro příště :slight_smile:
27. apr 2014 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila já měla tenhle průměr 18cm, tak to jsme se trápily společně, jen každá v jiné kuchyni. Já to dělala taky na dvakrát :sunglasses:
27. apr 2014 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina @lucula73 dakujem holky :wink: na boky som skusala novu silikonku z aliexpresu - xce to este troxu prax, lebo mi to trvalo asi 2h a ma to kopec xyb :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2014 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo tak teda ale ja tam nevidim ani jednu jedinuuuu chybicku :sunglasses:
ale uuuuzasna je :sunglasses: ja vzdy cumim jak puk na tie rovnulinko zarezane spodky tort...akoze od mojej prvej som sa zlepsila :sweat_smile: ale sem som este nedoraaastla :sweat_smile: :frowning2: :grinning:
27. apr 2014 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pipka já čumím s tebou :grinning: a se vším co píšeš naprosto souhlasím.
28. apr 2014 o 06:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo krásna .Mne sa tiež páči tá silikonka už som ju pozerala,ale ak to tebe trvalo 2 hodky tak mne by to trvalo 2x dlhšie takže ju zamietam. :grinning:
28. apr 2014 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky, mám dilemu, mala by som robiť tortu, ktorá bude cestovať 1000 km, neviem si to dáko predstaviť, ako to budú viezť, no chcem sa s vami poradiť, aká plnka je najvhodnejšia aby mala šancu vydržať takú cestu? Asi maslová nejaká? Nerobili ste už niekto tortu na takú dlhú cestu? Nemáte nejaké rady a skúsenosti, na čo si treba dávať pozor? Ďakujem :slight_smile:
28. apr 2014 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka a ma byt poschodova ? Ja by som spravila marlenku alebo dobosku, ale vydrzal by aj napr. falosny parizsky...
28. apr 2014 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok