• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

ahojte... nemozem najst to druhe forum s postupmi... nemohli by ste mi prosim hodit, link? potrebujem fotopostup na macicku :unamused:
2. máj 2014 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alisek dá se to uhladit i bez žehličky, něčím v domácnosti co je rovné a dá se držet. Já dlouhé měsíce uhlazovala skleničkou s rovným dnem :wink:
2. máj 2014 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha já ho mám v oblíbených a zmizelo :astonished: :astonished: :astonished:
2. máj 2014 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ved ja som ho tam tiez mala :astonished: ... som myslela, ze som ho nejak nechtiac vymazala odtial, lebo vacsinou nestiham zapinat pc, leziem na net na rychlo len cez mobil... :fearful: nemas v zalohe nejaky link? :unamused:
2. máj 2014 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_praha právě nemám, nemám ani postupy ani recepty na krémy :astonished: :astonished: nechápu to
2. máj 2014 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina vidíš to to mě nenapadlo, no jo, ty to máš v ruce i bez uhlazovátka :wink:
já měoa celkem tenký ten potah, něměl ani 5mm, měla jsem sice půl kila marcipánu (3:1) a jak jsem to uhlazovala tak jsem se bála abych to nepotrhala
2. máj 2014 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. máj 2014 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alisek tak to máš hodně, já válím tak na 2-3 mm.
2. máj 2014 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ty 3mm jsem měla víc právě že ne
2. máj 2014 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dnešní moje práce - první traktor - traktor je taky z korpusu s krémem i jahodama - trochu piplačka, ale jsem celkem spokojená. Vždycky ty první jsou takové ještě nevychytané :wink:
2. máj 2014 o 16:54  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@adka_praha taky mi zmizelo to forum a nejde mi přidat zase k oblíbeným, abych ho viděla. Nevím co se děje
2. máj 2014 o 16:56  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina @adka_praha nezmizelo, protože jsme tam nepřispěly? A na cz koníkovi nenalezeno, jen na sk. :confused:
2. máj 2014 o 16:58  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tortickarky, idem k vam po radu, nevideli ste prosim vas v obchodoch susene mlieko plnotucne laktino? http://www.potravinydomu.cz/produkt/2790-MLEKO-SUSENE-plnotucne-400g/index.htm. kamoska z toho robi tu hmotu a ruzicky na tortu, a vraj sa uz nedovaza do obchodov... kupovali sme ho v tescu, a neviem ci ho mavaju aj v inych obchodoch... :unamused: :unamused: :unamused: dakujem
2. máj 2014 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ooo, krtecka sme tu od teba uz daaavno nemaliiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: rozkosne torticky :wink:
uz len oddychuj a skore uzdravenie :wink:
2. máj 2014 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina
majka ja tu mam obe :wink:
http://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/?lastref=it&post=last&page=last

http://www.modrykonik.sk/forum/recepty/marcipanove-torty-2-fotopostupy-recepty/?lastref=it&post=last&page=last

ale podla mna dnes nieco robili na koniku, lebo mne cele doobedie nenacitavalo fotky a aj fotoblogy som mala cele rozhadzane a celkovo chaos vo vsetkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teraz uz by to malo byt vsetko ok :wink:
2. máj 2014 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jper kraasne sa ti ten traktor podaril :sunglasses:
2. máj 2014 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja mam tiez vsetky a okrem toho,mi ukazuje uplne hore vpravo-podobne diskusie a hned prva je dvojka tema :wink:
2. máj 2014 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jper Máš ho krásný a obdivuji, že z korpusu, mně to nejde hezky potáhnout, nevím kde dělám chybu, dělám z oplatek
2. máj 2014 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina krasne su vsetky do jedneho a teda vsetky klobuky dole,ze si to dala aj v takom stave.. zasluzene zalez do postele na cely vikend!!! a skore uzdravenie!
@muffinka8 krasne su tie ruzicky :dizzy_face: ... aj vam nex je ryxlo lepsie!
2. máj 2014 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
moja piratska :wink: a este jedna ma caka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na tu sa teda vobec netesim :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz nech je hotova a odovzdana :sweat_smile:
tuto som si vychutnala, taketo detske, ked to nechaju na mna mam najradsej :wink:
2. máj 2014 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (63)
@pipka sladký dortík
2. máj 2014 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka jeej, tá je milučká :dizzy_face:
2. máj 2014 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No tento týždeň hotovo
2. máj 2014 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@pipka děkuju - aj ten tvůj pirát je kouzelný
@jakelina děkuju - no šak jsem u toho rostla, než jsem to obalila , tak to celé měklo, uhladit to moc nešlo. Ale nakonec jsem to nějak vypaplala do téhle podoby :grinning:
2. máj 2014 o 19:41  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jper netusim... ka tu celkovo chodim velmi sporadicky :/ proste nestiham :( desne ma.to mrzi, ale nenaklonujem sa :/ ...

ale idem sa pochvalit :D fotka z mobilu, takze asi nebude moc kvalitna, kazdopadne myslim, ze sa potvorky vydarili :slight_smile:
2. máj 2014 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@jper @jakelina @muffinka8 dakujem babulky :wink:
2. máj 2014 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka jeejoo, zlatucka.. ulozim si :wink:
2. máj 2014 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mrka2 dakujem :wink:
2. máj 2014 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, po dlhšej dobe pridávam svoje, to modré by mala byť prilba pre hokejového brankára :unamused:
2. máj 2014 o 20:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok