• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. novembra 2017 
no ja pridavam tu poslednu nestastnicu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
deti mi do potiahnutej torty strcili prst :angry: :sweat_smile: tak som spravila jamiek viac akoze nech to splynie :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

sak reku vo vesmire sa to strati :sweat_smile: :sweat_smile:
3. máj 2014 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@pipka no vidíš, super to vypadá a máš krásnou barvu, jaká to je??
3. máj 2014 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ako si sa dobre vynasla :grinning: keby si to nenapisala, bola by som si ista,ze to tak malo byt cielene :grinning:
3. máj 2014 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka Jeeej, taku som robila minuly tyzden... :grinning:
3. máj 2014 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte zienky klasika nestiham ako mnohe z Vas ale idem sa s Vami podelit o skusenost konecne po mne chceli trojposchodku svadobnu zadanie bolo ziadne kvety ziadne zavoje ani nic staromodne lebo nevesta je moderna :grinning: ze chcu len nieco perlickove okiurobila som torta ma17kg vystuzena jag svina!!!!a pri prevoze dotycnym mi v aute zacalo praskat trhat spodne poschodietlak na tristo ked som ju vytahovalajedine co ma napadlo sadla som do auta a davaj domou pos stuhu na foto to sice nevidno leboo fotila som pred tym ale previazala som stuhu este aj cez spodok dookola na taky uzzliskooooo :unamused: :unamused: :unamused: a na to dalsia masla uz to nebolo naoko mozno tak pekne ked tolko masiel ale nevedela som co narychlo vymxsliet :frowning2: jednoducho nechapem preco sa mi to stalo????mate s tym skusenosti???idem konecne pacitkovat :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2014 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@mysiatkoo teraz davam sutaznu otazku, ktora jamka bola ta prva? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
3. máj 2014 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina Majka moja, nooooo vsetko co som mala som zmiesala a do toho este kralovska modra od Wilton :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
pomohla som ti, ze? :grinning:
v zasade, cierna, tato kralovska modra a zbytok sedej co som mala som miesala :wink:
3. máj 2014 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka tipujem ta nalavo skoro na d L :grinning:
3. máj 2014 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka napravo od písmenka Š :slight_smile:
3. máj 2014 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo inak neviem ci si postrehla..a v neposlednej rade ocenila :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ze 1x v zivote ju mam dole zarezanu a nema lem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
3. máj 2014 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@akapulko bingoooooooooooooooooo :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2014 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja dnešná minitortička :grinning:
3. máj 2014 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@daniela09 nie niee, ale @akapulko sa trafila :sunglasses:
koniec sutaze, odmeny rozdavam na konci skolskeho roku vsetkym tipujucim bez rozdielu :grinning: :wink: aj za ucast :sunglasses:
3. máj 2014 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mysiatkoo nooo ved o to ide :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ako sme povedali onehda na stretku pamatnu vetu " nie je umenie pekne potiahnut, ale dokazat to pekne zamaskovat" :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :grinning:
3. máj 2014 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka to jsi mi hodně pomohla :grinning: :grinning: ne já to chápu, taky vždy pomíchám všechny zbytky :grinning:
3. máj 2014 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka dostaneme tortu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jamkovu? :grinning: :grinning:
3. máj 2014 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka tak som sa sustredila na to hladanie spravnej jamky, ze mi uuuuuplne vypadlo zlozit ti za ten spodok poklonu - prijmes moji ruzi ako ospravedlnenie ? :grinning: :grinning: :grinning: sikovna!
3. máj 2014 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mysiatkoo Honziku...tvoji VŽDY! :sunglasses: :grinning: :grinning:
3. máj 2014 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka Jani - no Ty si bez detí stratená !! :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
3. máj 2014 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@anibas že? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2014 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka vidim ze sme mali rovnaku temu :slight_smile:
3. máj 2014 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@zuul anoooo, v poslednej dobe som ich videla tolko, ze nestiham ukladat :sweat_smile: :wink:
kraasne ti vysla :wink:
ja som tiez chcela ten napis star wars davat, ale tak ma nas...rdili tie decka moje, ze som uz potom nemala sil vyrezavat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
3. máj 2014 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne aj ja pridam moje torticky..po dlhšom čas esom mala 2 v týždni...
3. máj 2014 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pokus č.2 :grinning: :grinning:
3. máj 2014 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
maminky, poradte mi, idem piect tortu, ale nebudme stihat ju aj zdobit v jeden den, lebo je dost narocna na kvetinky a ozdoby...vzdy som piekla tak, ze som ju aj zdobila v jeden den, ale teraz si chcem vyzdobu predpripravit....ked vyrobim ozdoby, ako ich mam na 4 dni uskladni? na tortu ich potom staci "prilepit" vodou ako to robim pri zdobeni cerstvymi , este makkymi ozdobami, ci si mam kupit specialne lepidlo? no a posledna otazka....natierate marcipan vodkou na zaver, aby bol pekny leskly? ja pouzivam na modelovanie aj potahovanie smrtflex, dakujem za nazory a rady:slight_smile:
3. máj 2014 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka tie jamky su super, vyzera to ozaj viac vesmirne, deti asi vedeli co robia.

Inak my sme uz v nemocnici, pollitrovku ma uz drobec za sebou a konecne zaspal, dufam ze sa tuto noc uz obaja aspon trochu vyspime.
3. máj 2014 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina velmi pekne dakujem za pomoc, zajtra pridam foto :sweat_smile:
3. máj 2014 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 juuj moja, tak sa drzteeee, myslime na vas :frowning2: :wink:
3. máj 2014 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angry birds pre moje zlaticko
3. máj 2014 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@akapulko je nadhernaaaaaaaaaa, krasna vysoka !! ja nemozem docielit take vysoke korpusy :frowning2: aky korpus robievas?? formy klasicke alebo nejake vyssie??
3. máj 2014 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok