Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mia114
8. máj 2014

ahojte, moje dnesne torty, aj ked v strese robene deti doma chore.
ta tatoo je inspiracia z netu.

sonik22
8. máj 2014

@pipka děkuji moc

blancagon
8. máj 2014

@mia114 krásna žirafa!!!

sulaiovamaja
8. máj 2014
sulaiovamaja
8. máj 2014

11 kg

mysiatkoo
8. máj 2014

@aduskatt hm, to asi nebola prijemna skusenost

jper
8. máj 2014

Tak moje dílka, to sporťácké se mi vůbec nedařilo, ani sem to fotit nechtěla jak jsem se za to styděla.

jper
8. máj 2014

Prosím je někde návod na ty krajky a stencils - chcu to zkusit a nakoupit. Děkuju 😉

nika266
8. máj 2014

Moje dnesne tortičky

meo
8. máj 2014

Ahojky, přidávám svůj skromný příspěvek. Teprve 11-tý dort, ale jsem s ním spokojená, byl docela jednoduchý.
Je to pro mojí druhou dcerku k prvním narozeninám, je to naše sluníčko. 😀

lokalistin
8. máj 2014

Ahojte, mna sibne, vzdy sa chystam, ze si vsetko budem pisat do akej formy z kolkych vajec atd. dneska robim knihu a samozrejme uz som raz robila, vtedy bola doboska a teraz chcu tiez, no nenapisala som si z kolkych davon som robila, ale zdalo sa mi, z troch a dneska na to kukam, ze to vyzera malo, tak som spravila zo styroch a kukajte kolko mi zostalo, no neporazi ma? rozmyslam, ci to nezamrazim,ale mam plny mrazak, asi zas vezmem do roboty, nech pojedia 😝

afra
9. máj 2014

Baby aku velku tortu pre 60-70 ludi? Dakujem

jakelina
9. máj 2014

@afra 15-20 deka na osobu

sweet08
9. máj 2014

Dobrý den šikovné cukrářky,maminky,babičky!
Jmenuji se Barča,jsem na mateřské s 2,5 letým chlapečkem. Tuto stránku už nějaký čas pozoruji a musím říct, že se mi často tají dech,když vidím jakou nádheru dokážete vytvořit.
Já osobně peču moc ráda a pro rodinu a kamarády už jsem vytvořila pár marcipánových dortů...ikdyž oproti výtvorům,které jsou zde jsou to pouze patlaniny🙂
Podělím se s vámi o fotečky a poprosím o radu a inspiraci.
Mám udělat kamarádky dcerce k 15. narozeninám dort,kulatý nebo srdce,ale nemám moc fantazie.Je to ulítlá holka as piercingy,nosí roztrhané silonky,je to takový malý blázínek a já prostě chci pro ní něco originálního...poraďte prosím.🙂
Omlouvám se,že jsou fotky obráceně...nejde mi to přes mobil nahrát rovně,doufám,že to nevadí🙂

afra
9. máj 2014

@jakelina dakujem 🙂

aduskatt
9. máj 2014

@jper na www.mnamuela.sk je hore sekcia pracovne postupy a tusim hned druhe video je stencil

lamps
9. máj 2014

jedna dokončená a ešte jedna ma čaká, želám krásny deň 😵

sisika
9. máj 2014

Moja dnešná

jper
9. máj 2014

@aduskatt Děkuju už na to koukám 😉

jakelina
9. máj 2014

@lamps Andrejko jako ostatně vždy úžasné postavičky a celý dort 😉

dadulka271
9. máj 2014

Moje prvé prsia 🙂

lucianak
9. máj 2014

Ahojte, vedeli by ste poradiť ako spraviť tortu s kachľovou pecou??? ako na to ísť??? Takéto niečo by to malo byť 😅

nika1985
9. máj 2014

Jaj dufam,ze sa bude pacit od 21 do 2 rana som pasikovala 😒 mne sa teda nepaci ten styl ale aku chceli taku maju prvy krat robim svadobnu na hlavny stol hadam som im svadbu nepokazila @lamps dakujem za navod

nika1985
9. máj 2014

Jaj akurat si tu pre nu boli vyraz ziaden ze dakujeme pytam sa ci je vsetko ok ze no cakali sme ze bude vacsia no dik niekto ma obmedzi do kolko euracov napisem rozmery do akych sa mestim aj vysku povedia vsetko ok naschval som ich upozornovala ze je to vela potahu a vsetko mali napisane tak teraz neviem co cakali mont everest 😒 cca 30cm a priemery 26,20 a 14cm.

janka22201
9. máj 2014

@lamps prenádherná,originál,úžasná ako vždy-vidím postavičku a viem že to vytvorila 🙂 Lamps

jakelina
9. máj 2014

@nika1985 nic si z toho nedělej. Co chtěli mají, já bych takový dort nechtěla, kupa potahu, který jí málokdo a jak to sundají, tak dortu zůstane málo. 😝

jakelina
9. máj 2014

@lucianak z nějakých sušenek slepit a seskládat, potáhnout a je to. 😉

nika1985
9. máj 2014

@jakelina presne toto som im pisala ved som spotrebovala nieco do 2kg aj s potahom. neni to skoda ja by som si vybrala uplne inu tortusu ale tak co uz 😒 som zvedava ci aspon napisu ci im chutila

lucianak
9. máj 2014

@jakelina Ozaj, to ma ani nenapadlo, ĎAKUJEEEEEEEEEEEEEM 🙂

mizulienka
9. máj 2014

ahojte dievcata, zasa si idem pre radu, robili ste uz niektora pribinacika ale z hrudkoviteho tvarohu? iny u nas nemali, tak som kupila ten 😒 dakujem