• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@jakelina Ďakujem - po nociach - ináč som mala motorku urobenú červeno-čiernu a včera som si kontrolovala o 20:00 správy čo ešte má byť na tejto torte a tam : motorka modro- žltá :confused: :fearful: - som zamrzla - strhla červené plechy a začala lepiť modro-žlté -
10. máj 2014 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jper môžeš si nachystať už dnes a daj si ich pod nejakú fóliu, aby si nevyschli úplne. Ja som tak robila nedávno a nič sa mi nelámalo
10. máj 2014 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela prekrásne!
10. máj 2014 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps děkuju moooc
10. máj 2014 o 23:12  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jper ja si chytam aj skor vyrezem dam do eurofie a este do sacka a vydrzi ak si nie si ista tak aj do zavaracej dozy aj to som uz skusala.
10. máj 2014 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Neskutočne krásne výtvory, ako vždy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@artepf Ten zajko je nádherný :dizzy_face: Ani to neukážem staršej, lebo ona chce živého a určite by na narodeniny brala aspoň takúto tortu a to je teda nad moje schopnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ikula2 Tá ovocná je super :dizzy_face:
11. máj 2014 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som robila po čase robila jednu, ale tak pridávať to po tých nádherách.... no čo už :stuck_out_tongue_closed_eyes: S písmenkami som sa slušne zabavila a ani som nevedela ako to tam dať, tak majú mená po bokoch. A konečne mi vyšiel korpus na 2x prekrojený. Forma 26, korpus z 8 vajec.
11. máj 2014 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@ikula2 prosim ta s kolkych korpusov si robila auto-chrobák a kolko vážil...takýto a zlty caka aj mna :slight_smile:
11. máj 2014 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam moje vykendove 220 zakuskov a torta
11. máj 2014 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, dobojovane... :slight_smile: cely tyzden s nechodiacim 20kilovym dietatom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ruky mam vytahane az po zem :grinning: inak ak ste este nerobili rovnake torty v jeden den, tak je to riadna psychiatria, tie dve rovnake sady som robila vcera a uz mi zasibavalo :sweat_smile: trojposchodka bola pre svokru, sli na svadbu, reakcie zatial neboli ziadne :confused: trochu ma prekvapili tie pokrove karty, boli na fondane, tak som myslela ze ked to necham volne susit na vzduchu ze stvrdnu a budu take tenucke, ale oni uplne zmakli ako handra a musela som ich podliepat smartom...takisto nova skusenost s tym sampusom, vobec to nie je vystuzene, iba vydlabana diera a pekne to drzi :wink: havinkovu som uz robila taku istu, len to mal byt teraz cavalier, tak som daco nasla na nete, dufam ze to je on :sunglasses:
11. máj 2014 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@mia114 ta zirafkova je uzasna :dizzy_face:
@lamps obidve krasneee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@nika1985 boze to muselo byt roboty, je nadherna :slight_smile:
@dagmarmustafa perfektne, ciapocka je naj :dizzy_face:
@pristela ach ta kavova je nenormalna :dizzy_face:
11. máj 2014 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@artepf wau, ten zajko je ako ozajstny :dizzy_face:
@jakelina ty si pre mna kralovna 2D torticiek :sweat_smile:
11. máj 2014 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
,, fotky nenacitalo.....
11. máj 2014 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
Moja dalsia na prijimanie
11. máj 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. máj 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@maya30 klobúk dolu.... všetky dokanalé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. máj 2014 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 holka teda ty se mi snad zdáš :astonished: :astonished: :astonished: , to jsi nemohla chodit ani vůbec spát, chtěla bych být malá muška a vidět, jak rychle ti to jde, páč to jinak snad jen kouzelník by zvládnul tolik (a jakých neskutečných :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ) dortů za jeden týden, klaním se až k zemi před tebou :grinning: :wink:
11. máj 2014 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 ja som teraz mala obrázok vytlačený na fondane a dnes pozerám,komplet celý zvlnený,mám z neho veľhory na torte.je to pre nás,ale aj tak neviem,ako sa to má správne prilepiť ,je to drahšie ako ten jedlý papierový a kvalita nič moc :unamused:
inak torty sú nádherné.......
:slight_smile:
11. máj 2014 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps absolutná nádhera,jednoduchá a krásna :slight_smile:
11. máj 2014 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 a jinak na tu trojposchoďku reakce žádné? :fearful: :fearful: :fearful: :sweat_smile: Tak to už nevím, jaký lepší kousek by to musel být, aby chválili, některé lidi bych fakt kopla a poslala někam :angry:
11. máj 2014 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 Ach, to je krása!!!!! :dizzy_face: Úžasné, ako to všetko zvládaš :slight_smile: Aj by som si niektoré uložila do inšpi, no ale také ja nedám nikdy.
11. máj 2014 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 ty kokos... 17ks potiahnutyx korpusov??????? uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mimozemstaaaaaaaaaaaaaaan :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dokonale, kazda jedna!!!!! moja poklona az k zemi so zlozenym klobukom, obdiv a ucta a neviem co,lebo take slova este nevymysleli... proste cumim a dlho budem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. máj 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
tak posledné tohotýždňové :- )
11. máj 2014 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
Pre moje mamičku k dnešnému sviatku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. máj 2014 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@maya30 ty jsi fakt úžasná žena, řeknu ti, že až půjdeš do práce, tak se tam asi budeš nudit, to bude pro tebe odpočinek, proti tomu co dokážeš doma. Nemáte u vás nějakou poruchu časových pásem, že tam máte den co má nejmíň 30 hodin?? Jinak to není možné a synovi přeji brzké uzdravení. :wink: A ty si odpočiň. :wink:
11. máj 2014 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lamps Prosim prosim, aku farbu davas na oci? Myslim tu bielu... Keby si mi mohla aj link poslat, bola by som veeeelmi vdacna... Torta ako vzdy super!!!
11. máj 2014 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pridávam aj ja moje tohto týždnovky ... bol to boj,ja angina a uši... na ATB som zareagovala všetkymi možnymi nežiaducimi učinkami,triaška ,zvracanie,opuch tvare,som myslela že umriem... ale nejako som dobojovala... ostatne dievčata klobuk dole ,hlavne @maya30 ale to už všetci vieme že ona nie je človek :slight_smile: asi sa vyberiem do VK overiť si to live :grinning:
11. máj 2014 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@evicaka @artepf @sticker @mysiatkoo @jakelina kocky velmi pekne dakujem, ste zlate :dizzy_face:
11. máj 2014 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@artepf no vies, to je na dlho, nechcem to tu rozoberat, ale nie je to tym ze by torta bola skareda :unamused:
11. máj 2014 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 uplna nadhera,ale nespominala si nieco,ze sa chces setrit? a uuuuzasne pofotene
11. máj 2014 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok