• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@maya30 nadherne, nadherne, nadherne... nebudem opakovat, ze si neskutocna a absolutne to nechapem, ale si nadclovek a fakt by si si mohla dat mini kamerku ako ficis nech vidime ako sa to robi :stuck_out_tongue_closed_eyes: sak ja som obcas na nervy aj z jednej a nie zo 17tich!!!
11. máj 2014 o 12:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:astonished: ženy,vy robíte také nádhery,že od závisti si asi začnem trhať vlasy...to budem už čochvíľa plešatá :angry: :grinning:
prekrásne výtvory ste zase porobili,máte zlaté ruky...
11. máj 2014 o 13:08  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laumi vyrazne pokroky, super! :wink:
11. máj 2014 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 dievča zlaté, hlásim sa ku tebe do kurzu šikovných rúk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja by som ťa veľmi rada videla "na živo" či máš fakt len dve ruky ako my ostatné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tortušky sú krásne, krásne
@mirka100911 moc ďakujem, biela je Rainbow dust Snow Drift
11. máj 2014 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@viera6 torta vazila 3,6kg a piekla som zo 6 vajec stvorec a bol prerezany na 3 korpusy velkost asi 22x22 formy
11. máj 2014 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 dakujem aj bolo tusim 5hodin som to tam lepila a stensovala myslela som ze to nema konca kraja
11. máj 2014 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 svadobna uplne uzasna :dizzy_face: :dizzy_face: , ta druha poschodova je na 1.sv prijimanie? Prosim ta kolko vazila, nad takym niecim zvazujem
11. máj 2014 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
konecne dopojovane odovzdane baby klobuk dole ja som mala prvy krat ze 3 a 2 poschodovu na jeden vikend deti doma obe chore no mam dost. Asi uz tak viac nezoberem.
11. máj 2014 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@mysiatkoo jeej :slight_smile: ďakujem :slight_smile:snažím sa :slight_smile:
11. máj 2014 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak uz mozem aj ja, uz je odovzdane vsetko :wink:
11. máj 2014 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
Mamičky chcela by som sa Vás opýtať či neviete o niekom, kto robí postavičky na torty v Prešove alebo v Košiciach, nejaká šikovná mamina? Skúšala som niekoho nájsť cez inzerát, ale nezadarilo sa mi. Sú tu krásne fotky s tortami a so superskými postavičkami, možno sa niekto nájde. Som už zúfalá. Tortu mi pečie kamarátka, ale oni dávajú do výzdoby iba ružičky a ja by som chcela postavičku napr. včielky Maji a Vilka.
11. máj 2014 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím všechny šikulky a přicházím s jedním velkým dotazem, je tu některá z vás, která peče oficiálně v domácím prostředí? Děkuji za odpověď
11. máj 2014 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Robí niekto torty na objednávku kysucké Nové Mesto a okolie?
11. máj 2014 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 klobúk dole, nádherné torty a ešte koľko ich je :confused: nádherná práca :slight_smile:
@pristela nádherná práca, zlatučké ručičky evidentne :wink:
11. máj 2014 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dievčatá, potrebujem radu (zasa :angry: :grinning: ) :slight_smile:
Mám robiť tortičku mimozemšťana - zrejme to bude mimozemšťan na obdĺžnikovej, nie 3D.
Veľa inšpirácií som nenašla a pri takej torte ani fantázia nefunguje :grinning:
Ako by ste volili farebnú kombináciu - torta modrá + obrysy mimozemšťana čierne + zelený mimozemšťan (akože tvár, pleť :grinning: )
Alebo aj základ torty čierny a celý mimozemšťan bez obrysov zelený, len oči, ústa a nos čierne? Čo myslíte?
11. máj 2014 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo Krasne! Miska, stale bojujem s rovnostou (hranatostou) tort.Cim mažeš? Maslo+ odrezky? Šlak ma ide niekedy trafit. Tvoja robota je uuuuuzasna!!!!!!!
11. máj 2014 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 Maji...to uz hadam ani nemusim pisat, ze ....sánka dolu :slight_smile: To akoze čo uz je.Tvoje torty su čisty brutal.Tak uzasna robota a v takom mnozstve.... Prosim Ta,ked budes mat sekundu, napis mi ake praskove farby- fialove si pouzila pri prvej svadobnej.Ja tu v Nitre nemozem zohnat a cez net chcem mat istotu,ze bude presne taka aku chcem. A ty tam take mas.Dikes. Este raz si neskutocna!
11. máj 2014 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo úplně parádní oba dva :wink:
11. máj 2014 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčence zdravím vás, pridávam jednu moju narodeninovú a idem pokukať vaše nádherné tortičky
11. máj 2014 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@lokalistin dakujem, mna velmi bavi aj to fotenie, ono to vela spravi, lebo aj trocha odprezentovat sa treba :sweat_smile:
11. máj 2014 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@ikula2 ano tie dvojposchodky boli na psp, do 2 rodin som robila po 2 uplne rovnake :stuck_out_tongue_closed_eyes: Priemery 24-17 cm a jedna vazila 5,4kg a druha 5,9kg, to kvoli ovociu, jedna mala viac a druha menej :wink:
11. máj 2014 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo uzasne su obidve, to spodne zdobenie na ruzovej to si trafila na moju strunu :dizzy_face: Prosim ta v com pecies korpusy ? Ja mam rafiky a mam pocit ze uz su zdeformovane, nie je to 100% kruh a vadi mi to...
11. máj 2014 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dagmarmustafa dakujem :slight_smile: tie biele ruze su len frcnute na hranach prachovkou amethyst a tie druhe su zo slaboruzovej hmoty a kraje dotienovane amethystom a hrany na jemno s bright navy :wink:
11. máj 2014 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evuliceeek skús pozrieť v Dekoro na Jarkovej ul., alebo Čoko pralinky - teraz v Kolégiu :wink:
11. máj 2014 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@evuliceeek vieš, toto sa mamičkám veľmi neoplatí robiť. Strávia pri postavičkách 3-4 hodiny a ľudia nie sú ochotný dať 5-10€ za jednu postavičku. To potom rovno si dať upiecť celú tortu ktorá bude s postavičkami aj zladená.
11. máj 2014 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagmarmustafa @maya30 @jakelina dakujem!!! :dizzy_face:

@dagmarmustafa nie veru, ja sa s maslom nekamaratim, ale pouzivam ganache - mrkni na mojej stranke albumy a tam je cely postup :wink:

@maya30 tiez peciem v rafikox, ale tak ja toho zdaleka nemam tolko ako ty, takze k nejakemu vyraznemu zdeformovaniu este nedoslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: pevne verim,ze to par rokov este posluzi :grinning:
11. máj 2014 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja minulotýždňová
11. máj 2014 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
Tak tá moja, čo sa mi nechcela :wink: nič svetoborné, ale fajn, myslím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ešte jedny makronky a poviem Vam, robit ich bez farbiva je ovela lepsie ako s :wink:
11. máj 2014 o 20:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
Ahojte kocky.. strasne dlho som sem neprispela.. ale sledujem Vas stale a i pacitkujem o 106.. iba nemam tolko casu Vas docitat.. dufam, ze sa polepsim.. :smiley: pridam par mojich výtvorov..
11. máj 2014 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
@jenie123 krásné čisté je máš :wink:
11. máj 2014 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok