Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bzucinka2
9. nov 2010

@akme kacka uzasna 🙂
@sloniiicek ty si ale sikulka krasne su torticky 🙂

zdenallicka
9. nov 2010

@hejdita NO, tak stačí porovnat mé a tvé dorty a hned je jasné, kdo z nás dvou je amatérka.. 😉

vinka
9. nov 2010

@zlatat no skúsim na budúce.dakujem za pochopenie mojej demencie z materskej 😀 😀 😀 😀

medakote
9. nov 2010

Pomoooc. Zase mi spadnul korpus. Přijde mi že ze šesti vajec je ve 24forme 2cm hrozne malo......Prokrojit se to neda, ted delam druhy, ale 12 vajec na 1 maly kulaty je moooc.
Vejce jsem mela vyndane lednice od rana, pokojove teploty, i mouku a cukr, 6 vajec, 150g cukru ušlehane, pak vmichat 120g přesáté mouky a 1 lžičku pdp a šup do předehřáté trouby, po chvíli jsme ztlumila a kontrolovala opatrně až když voněl. Po vyndání měl kraje asi 1,5 cm a vprostřed čepici, která pak spadla asi na 2 cm.....
Mama mi přísahala že ji i babičce po které je se vždycky povedl (ani nedávali pdp). Co dělám špatně?
Prosím moc, poraďte. Díky

katrin21
9. nov 2010

@medakote preboha, 12vajec??? to je strasne moc!!!! 6 musi stacit!! na vysoky normalny korupus, ved 12 by sa az von lialo 😅
ja som mala zo 6 vajec takyto

vinka
9. nov 2010

@medakote a na kolko si mala predohriatu?lebo mne minula malá pretočila na skoro 200 a bol centimetrový a v strede oooooooohromná sopka.Ja pečiem na 150 v kuse a nieje vôbec suchý ani nieje vybuchnutý krásne hore.No a 12 vajec na priemer 24 je fakt koooooopec.Ja dávam 4 vajcia a mi vyjde po vrch.A jeden prášok do pečiva. 😕

katrin21
9. nov 2010

vytahujes ho moc skoro z truby..vtedy zvykne padnut.. pockaj kym sa kraje oddeluju od formy🙂jemne
vajicka nikdy dopredu nevyberam z truby, naco aj?
ked vylejes cesto, roztriu ho smerom ku krajom formy 🙂
ja pekavam na 180, ale teraz som piekla ako baby pisali na 150st, ale az hodinu a aj nieco.. inak bol stale surovy..... kontrolujem az po 45min. prvykrat

hejdita
9. nov 2010

@zdenallicka 😀 ale houbelec mne se zase zdaji ty tvoje vymakane 😀 😀 opravdu proto se te ptam ne? 😅 protoze sem si myslela ze si proste uz uplne vypracovana....a i na tvojich dortoch nevidim ziadnu chybu....a jak dlouho peces??? 😕 ja asi tristvrte roku 🤐

zdenallicka
9. nov 2010

Já asi rok a půl..🙂 Kecko jedna..🙂 Ale díky!! 😵

yamahafazer
10. nov 2010

ahojte
akurat som dorobila tortu pre brata na zajtra k meninam

katuskad
10. nov 2010

ahojte. vedeli by ste mi niekto poradiť? z koľkých vajec by som mala upiecť piškotové cesto na plech 27x21cm? potrebujem len jeden plát, takže výška asi 1,5 až 2cm. veľmi pekne dakujem 😉

deni_v22
10. nov 2010

ahojte, @vinka @zlatat aha
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/asmira/album...
zda sa ze niekto moze mat v albume torty a niekto nie 😠 😠

zdenallicka
10. nov 2010

@deni_v22 a JEŠTĚ JÍ TO TAM POCHVÁLILA ADMINKA.... 😀 😀 😀

benjik
10. nov 2010

@deni_v22 @zdenallicka Holky nedivte se, asmira je společnost provozující koníka, ne uživatelka. Takže,když tu budete chtít mít na blogu své dorty,musíte dělat vždy jeden navíc a poslat jim ho. Pak bude na jejich blogu. Ale souhlasím,že pravidla by měla platit pro všechny, i pro zřizovatele. 😠

lucula73
10. nov 2010

ahojte dievčatá.....

chcem sa opýtať,idem vyskúšať punčovú tortu prvý raz......ako potom potriem tie boky...bude mi držať maslová plnka na tom mokrom ceste?to sa zalieva nejakou zálievkou a keď to bude také zmáčané,neviem si to predstaviť 😕
ďakujem 🙂

a k tým fotkám v albumoch.....ja som mala len tri tortičky pečené pre nás...všetky mi zmazali,ale odkedy mám album neverejný,tak nikomu tam nevadia 😠 😝

zuzulik
10. nov 2010

ahojte sikovne cukrarky 😵 😵 😵 , uz dlhsiu dobu sem do temy nakukam a kocham sa vasimi vytvormi a dnes som sa odhodlala aj ja pripravit si fondant z marshmallow podla alionusky a som velmi smutna, skusila som to urobit z polovicnej davky, myslela som si,ze mi to pojde od ruky a urobit 1/2 ruzovu a druhu bielu ,ale ono sa mi to cele rozteka ako cukrova poleva na medovnicky 🙄 😠 ...a tak som zacala pridavat jeden cukrik za druhym az som dala cely balicek a stale je to o nicom...kde robim chybu???? prosim pomozte...alebo to mam vyhodit a skusat od znova???

deni_v22
10. nov 2010

@benjik @zdenallicka no asi vsetci sme si rovni a niektori este rovnejsi.. 😠 😠
ja len cakam, kedy mne zrusia album s tortami a ciapkami..ale uz dlho som don nic nepridala, tak ma este nenasli 😀

zuziq
10. nov 2010

@zuzulik mozno si to velmi zohriala a treba pridavat praveze cukor, ked to mas riedke, lebo ten to zahustuje 😉

vinka
10. nov 2010

@deni_v22 kto umí ten umí.Kto neumí ať čumí.Asi tolko 😉 No čo k tomu dodať ked to ešte pochváli aj adminka.Hlavne,že mne zmazala celý album aj fotky s deťmi. 😒

zuzulik
10. nov 2010

@zuziq tak skusim pridavat cukor??? a aku to ma mat na konci konzistenciu?

ninka123
10. nov 2010

@lucula73 ahojte, ja som tiez zaciatocnik a mam presne rovnaku dilemu, zatial som robila len normalne kremy, tak som zvedava... 😅 má vplyv aj druh potahovky? Ja potahujem mliecnym marcipanom... 😕
Dakujeme vopred skusenym zienkam za odpoved 😵

zuziq
10. nov 2010

@zuzulik ono to ma byt napr. ako plastelina. ked ti to tecie, dala si tam cukor pred tym? 😕

zuzulik
10. nov 2010

@zuziq
ano dala som a prislo mi to take riedke ...no skusim este cukor,ale teraz mi moj chrusticek nedovoli...dakujem zuziq

zuziq
10. nov 2010

@zuzulik ked je to riedke, urcite cukor. cukrikmi to este viac zriedis 😉

zuzulik
10. nov 2010

@zuziq dakujem si zlaticko, ja sice peciem dost...ale potahovanu tortu som nerobila este nikdy a velmi si prajem aby sa podarila 😉 😀

katuskad
10. nov 2010

prosíííííím prosíííííím, potrebujem poradiť. z koľkých vajec by som mala upiecť piškotové cesto na plech 27x21cm? potrebujem len jeden plát, takže výška asi 1,5 až 2cm. veľmi pekne dakujem

vinka
10. nov 2010

@katuskad no ja by som ho robila z 3-4 viac isto nie.ja mám plech 30 krát 40 a robím zo 4 vajec. 😉

vinka
10. nov 2010

@zuzulik určite cukor nie cukríky. 🙂 Ale neroztápaj to na úplnu tekutinu.Potom strácajú elastickosť tie cukríky. 😉

katuskad
10. nov 2010

@vinka dakujem, aj ja som nad tým rozmýšlala. tak môj odhad bol správny 😵

bzucinka2
10. nov 2010

@yamahafazer krasne vyzehlena kosielka 🙂
@katuskad aj ja by som robila zo 4 , z 8 robim ked prekrajujem 🙂