• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@tasha12 z akej hmoty to mas urobene, malo by to vyschnut do rana
16. máj 2014 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tasha12 skus este raz tu mikrovlnku a nechaj to v mrazaku aspon pol hodku pre istotu :wink: a ak sa ti da, urob si este jednu jednotku a tu si daj do nejakej krabicky s ryzou... ta by mala vysat vlhkost z hmoty a do rana to mozno vyschne :slight_smile: ale to ti nezarucujem :sweat_smile: to som este neskusala :sweat_smile: ale do zalohy mozes skusit :grinning: :sweat_smile:
16. máj 2014 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hezký večer vkládám dortík pro 40 dámu přesně podle předlohy,No co dodat jsou asi hravý
16. máj 2014 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
Harlekýn pre babičku k meninám :slight_smile:
@chvapilu ďakujem za recept, za inšpiráciu aj za rady, bola vynikajúca :wink:
16. máj 2014 o 22:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@tasha12 ne mražák ale lednice
16. máj 2014 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte DAKUJEM velmi za pacitka a tu este jedna plus pracovne ja uz nemusim nic robit starsia vykrajovala a mladsia si vyberala hmoty :wink: Pre nasu hviezdicku na prve meninky. Skusala som mascarpone uz sa zajtra na nu tesim
16. máj 2014 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
ahojte, davno som tu nebola, lebo som nepiekla, ale teraz by som potrebovala poradit. mam robit tortu otvorenu bibliu na konfirmaciu. len neviem, co mam na tu otvorenu knihu napisat a ako to tam napisat alebo co by ste tam dali vy? dakujem :slight_smile:
16. máj 2014 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chvapilu prosim ta co je to za abecedu?
16. máj 2014 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. máj 2014 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky, tak dávam foto svojej torty, ale lspokojná nie som ale že vôbec, vôbec :unamused: Zadanie bolo jednoduchý mimozemšťan pre chlapa, čo nejmenej farieb a bez rôznych okrás, tak tam ani fantázia :unamused: A keďže cez deň v robote, potom s malou, tak som natierala maslo s cukrom okolo šiestej večer a o desiatej som poťahovala, chladnička silnejšie pustená, aby mi to rýchle stuhlo, potom som zabudla na to, že som ju silnejšie pustila, tak sa mi to celé dosť orosilo v tej chladničke, teda už potiahnutá torta :unamused: Teraz som dala tortu do krabice, aby som ju troška od vlhkosti uchránila, no uvidím. To sa fakt dosť obávam, ako bude vyzerať tá torta s jedlým obrázkom o týždeň :unamused:
17. máj 2014 o 01:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. máj 2014 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@jper no ja to asi tiez nedam,kuknem zajtra asi nejaku hracku :wink:
17. máj 2014 o 01:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tasha12
@michaela3011 baby ja som minule chcela tiez vyskusat tento trik v mikrovlnke,dala som si list na drotik a reku supnem ho do mikrovlnky, nech rychlo vytvrdne-samozrejme som si neuvedomila ten drotik,supnem to do mikrovlnky zrazu to zblklo,smradu v celom dome a ja som sa rehotala,jaka truba hlupa som,tak som to nechala schnut na vzduchu
tasha urob jednu jednotku extra a nechaj ju v miestnosti,kde kuris nie daleko od radiatora,zajtra bude vyschnuta
17. máj 2014 o 01:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timuss aj ja poprosim recept na toho harlekyna,alebo je uz v dvojke?dakujem
17. máj 2014 o 01:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin jo jinak jsem si všimla, že už je silikon.forma na mcqueena, kdyby se ti nechtěl modelovat :wink:
17. máj 2014 o 02:27  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam dalšie tohtotýždnovky a mám fajront :slight_smile: pekný víkend dievčatá :slight_smile:
17. máj 2014 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@adrika202 jéj, tie korytnačky sú milunké, hneď si aj ukladám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. máj 2014 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka Ďakujeeeem :slight_smile:
17. máj 2014 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 krásné je máš
17. máj 2014 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak moje, všechny nadiktované, tak mě to ani nebavilo. Však to znáte, když něco děláte opakovaně a nebo podle předlohy.
17. máj 2014 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@jakelina krasne, ale ten klobuk ti vysiel :wink:
17. máj 2014 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahoj sikovne "dortarinky", musim vas pochvalit za krasne dortiky, chci delat dcerce k narozeninam dortik, prvni potahovany, potrebovala bych poradit, budu delat zamek pro princeznu a potrebuju udelat veze,ale nechteji se mi delat z hmoty cele, nekde jsem videla takovou odlehcenou hmotu z burizonu, nemate receptik? myslim, ze z puncoviny by mi to asi nedrzelo, a jak se s tou hmotou z burizonu dela? nemam mikrovlnku na nahrati, tak jen kvuli vytvarovani, dekuju moc za rady :slight_smile: veze budu delat z korpusu,ale potrebuju ty spicky :slight_smile: doufam, ze me chapete strechy, jo a z kornoutku se mi to nelibi, je to moc uzke a vysoke .-)
17. máj 2014 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mám veget
17. máj 2014 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
nádherné tortičky zas pribudli, pridávam aj ja moju :D
17. máj 2014 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@govinda a šak ve´d je super, jednoduchá, ako si želali :slight_smile: ja by som v tomto prípade bola s fantáziou na nule.
@adrika202 tie korytnačky sú roztomilé :slight_smile:
inak info k obr na fondáne, takže lepila som troškou vody, nepodliepala smartom, bo sa mi to zdalo moc hrubé a aj tak mi to tam nechcelo držať len tak, celkovo práca úplne v pohode, a jak som sa toho bála. torta bola potom hodinu v chladničke, na zadnej strane kartón a žiadne deformácie, už som ju odovzdala, večer ju znova uvidím, tak som zvedavá, či prežije bez ujmy. @ejkula

tak a tu je tá moja "nádhera" :slight_smile: nadiktované - čb fotky, biely poťah, červené rámiky, doplnky som si vymyslela ja takéto, bo chlapci budú mať červenobielych prúškovaných motýlikov. akurát, že sú z toho mašle, aj to vyšla ako finálna až ich 4 verzia. celkovo sa mi nedarilo, má kopec chýb, je krivá, hrbolatá, mala som aj málo času, šak kopec detí + práca, málo spánku, no ale švagriná bola nadšená, ešte dúfam, že bude nadšená aj ke´d ochutná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2014 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
dievcata krasne torty, nadherne. tu su moje
17. máj 2014 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
Dievcata ktora ste robili MEGA poschodku, ze 13kg. hodte mi pls cisla korpusov....
a kde objednavate MEGA tvrdu podlozku? dakujem!!!
17. máj 2014 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul tie mafinky su uplne rozkosne

Pridam moju lego movie, teda lego pribeh, este som ju dorabala a dala tie kruhy do priestoru, na fotke to este nie je :slight_smile:. Tak uz len ticho trpnem a duufam ze budu spokojni a ze sa bude dobre krajat.
17. máj 2014 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@zuul tá moja na tebou môže mať cca 12-13 kg, nevážila som ju, ale bola ťažšia jak moja dcéra, ktorá má 11 kg.
robila som priemery 30-24-18, ale je tam aj ovocie a v dolnej pudingovomaslová plnka, čiže aj to mohlo dosť pridať na váhe. s podložkou ti nepomôžem, mne ju drahý urobiil z nepotrebnej poličky
inak krásne tortičky, tá s bábenkom je úplne úžasná :slight_smile:
17. máj 2014 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul ja som robila a podlozka bola polystyrenova a pod nou plastova na nozickach
17. máj 2014 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok