• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. septembra 2017 
No aj ja pridam moju-tak ako bola poziadavka,uplne co najviac jednoducha s napisom-tak som sa snazila...
Nedarilo sa mi,ale snad bude chutit...
17. máj 2014 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@grasie
@ikula2 dakujem velmi. nieco musim vymysliet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2014 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul ja som robila minule 17kg :grinning: :grinning: :grinning: a udrzal mi to v pohode sadrokarton :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2014 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuul já mám nařezané ze sádrokartonu a ty dávám pod těžké patrové dorty.
17. máj 2014 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@puckalucka já jsem dělala se spidermanem tyhle
17. máj 2014 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
ahoj holky, chválím všechny nové krásné dortíky a přidávám svoje :slight_smile:. Taky bych potřebovala radu na zaručeně dobrý recept na muffiny, nemáte prosím :dizzy_face: ?
17. máj 2014 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@artepf krásné jak ostatně vždy.
17. máj 2014 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. máj 2014 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja nocna sichta po praci...na dnes :sweat_smile:
17. máj 2014 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@ajka82 Nechápu jak jsi to zvládla. Já šla spát ve 3 a jsem nemožná. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja som to tiez nepochopila, ale mam za vcerajsok statocny spankovy deficit :rolling_eyes: dnes ficim na kave a cokolade...spala som 2,5 hodiny...este ze moje deti chceli dnes objednat pizzu, nechceli aby som varila :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a asi zaspim dnes skor jak tie moje baby :zipper_mouth:
17. máj 2014 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
kočky, tak už som zmätená :unamused:
@adrika202 píše, že keď sa potrie poťahovka a na to sa dá vytlačený obrázok na fondante, tak sa zvlní :unamused: A ako myslíš , že podliepať? Ja dávam obrázok na vrch torty, nie na boky.
@ejkula zase píše, že natierala pod obrázok decorgel a na miestach, kde to pretreté nebolo, tak sa to tam zvlnilo :unamused:
Tak už teda skutočne neviem, či potierať alebo nie :unamused: Aspoň som z toho všetkého pochopila, že povrch nepotierať ničím, aby sa farby nerozpili :grinning:
@lucula73 a ty si to ako robila teraz? Natrela si a výsledok? :confused: :grinning:
@grasie a ty si teda ako nakoniec urobila? Ak si dobre pamätám, nejaké fotečky si mala dávať na tortičku :confused:
@mysicka3703 ďakujem krásne za návod na to čokoládové zdobenie okolo torty :slight_smile:
@grasie ďakujem za povzbudenie :slight_smile: Objednávateľke sa torta páčila, tak som rada a spokojná :slight_smile: A krásnu máš tu tortičku, pekná bielo-červená :slight_smile: vôbec nevidno, že by bola hrboľatá alebo krivá :wink:
@zuul krásne torty :slight_smile: otázočku mám akurát k tej s obrázkom, ako ti to tam drží, keďže je prilepená len spodná polovica? Že sa to neprehlo a neovislo :confused: A tie muffinky sú super, rozkošné :slight_smile:
17. máj 2014 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@govinda oslava preložená na zajtra,tak tortu mám hotovú,ale obrázok som nedala :grinning: ,že ho až zajtra ráno položím.........sa bojím :unamused: :unamused:
17. máj 2014 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@govinda a tie kusky čo som skúšobne lepila na poťahovku,som potrela modecor gelom a dala iba tak do chladničky,tak tie celkom držia.................asi na jednom mieste sa mi odulo............
17. máj 2014 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chvapilu ahoj,prosím ťa,ty ako dávaš na bokky torty tie hoblinky,či čo to je?také ako nastruhana čokoláda to vyzerá?máš to také rovnomerné,mne vždy polovica opadá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2014 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 a pretrela si ich povrch alebo pod obrázok? Nerozpíli sa ti farby?
17. máj 2014 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@govinda povrch n ie,len zospodu som natrela ten gel..................lebo tu niekto písal,že sa rozpíjajú obrázky :confused:
17. máj 2014 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 no tak uvidíme o týždeň, potom aj ja vám zreferujem :grinning:
17. máj 2014 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@govinda ja zajtra určite natriem tým modecorgelom.......a opýtam sa potom švagrinej,že čo to urobilo do druhého dňa.........ak ovšem niečo ostane :wink:
17. máj 2014 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak sem dnes poprvé chtěla zkusit krajku, nakoupeny silikonky, hmota sweet lace už hotová a teda trhalo se to, nebo to ani rozetřít nešlo. Myslíte, že to je i hmotou, paní říkala, že některým se s ní dělá špatně, ale obávám se, že to je rukama a nevím jak na to. Nervy mi pukají, peněz to stálo :frowning2:
17. máj 2014 o 15:59  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ty jsi úžasné, já v noci stihla jen jeden dort a to su ko
17. máj 2014 o 16:01  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf další nádherné dortíky - fakt hodně vyvedené
17. máj 2014 o 16:02  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 budem rada, ak dáš vedieť :wink: :slight_smile:
17. máj 2014 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky pridavam moje vikendovky a uuuprimne závidím /v dobrom/ pevnu volu Majky @maya30 , ze si dokaze modelovat postupne dopredu :sweat_smile: ja sa prosto neviem prinutit, takže tento krat to bolo asi o tom u mna, kolko /pecenie korpusov,plnenie,modelovanie .../ sa dá stihnút za tri dni :grinning:
17. máj 2014 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (69)
@pristela úžasnéééééé všetky a tá svadobná prekráááásna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. máj 2014 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela prekrasne su vsetky, klobuk dolu
17. máj 2014 o 16:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ty jo, já nechápu :astonished: :astonished: :astonished: Kvůli tobě mám teď prach v očích, protože mi vypadly z důlků a musela jsem je hledat po zemi :wink: :wink:
17. máj 2014 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@pristela já z tebe padnu ty jsou nádherné, přenádherné a za 3 dny. Ty spala jsi vůbec :astonished:

Jo a už vidím nedostatek v těch krajkách, fakt hmota, dívám se na videa, že jiné hmoty jsou jak našlehané bílky. Tak budu zkoušet pak z nové hmoty.
17. máj 2014 o 16:27  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee baby vy ste uuuzasneee,kujeeeem :wink:
Jo , na podiv to slo v pohode,jednu noc som spala len dve hodky ale pak normal 6hodin a vcera som nemohla nic robit od obeda do vecera bo som musela cakat pokial si pridu po torty aby som mohla zacat robit tu svadobku :angry: teda mala som zapisanych menej tort, dve som vzala"na silu" :confounded: .
Maj je taky mesiac :grinning: :grinning: :grinning: strasne vela toho je, ja som uz asi 20ludi musela odmietnut :frowning2: v maji sa asi šíííci rodili :grinning: :grinning: :grinning:
17. máj 2014 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@pristela :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
odpadla som :astonished:
krása :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
17. máj 2014 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok