• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@zuzu13 v lidli hovoris ze si kupovala potahovku??? :confused: a jak se to jmenuje ???? a kolik to stalo???? do lidlu chodim kupovat jenom bonbony nic vic tak toto mne zaujalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a torzo paradne uplne som si vybavila toho mojho muza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a trakturek taky nema chyby paradny je ja vzdy len kukam ako vam to drzi krasne vo vzduchu :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. nov 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita nedrzi :grinning: je to podlozene :grinning: v tom fotopostupe co som dala link je ta finta :grinning:
10. nov 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hejdi, některé jsou kouzelnice.... :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

Ale nééé, je tam malý oplatek potažený..:slight_smile:
10. nov 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko tu je teda foto...mojej prvej...marcipánovej :slight_smile:
10. nov 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita neviem ako sa volala...ale bol to pravý mandlový macipán, 200g stalo 1,39€
10. nov 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludka140281 - náhodou je pekná. A Hlavne že sa páčila oslávenkyni a chutila. Len pečte ďalej. :slight_smile:
10. nov 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 dakujem :wink: budem,len musim najst tu spravnu konzistenciu tej polevy :sweat_smile: ...chutila vsetkym..lienky si navrhla sama dcerka a robili sme ju celu spolu :grinning:
10. nov 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu13 - prvá torta? No kllobúk dole!
@petusko - krásne
@yamahafazer - úžasná košela
same paradne torty tu mate ako vzdy :slight_smile:
@sofi07 to panske torzo je ozaj nadherne :wink: ja chcem take nieco spravit na buduci rok svokre na 50 len nie take vystrcene to dole,ale schovane :grinning:
@yamahafazer , @vinka, @zdenallicka dakujem pekne.
@winona24dik, je to kakaom zafarbene... asi to skresluje fotak.. ?))

10. nov 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu13 super, rychlo na dalsiu :slight_smile:
10. nov 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu13 je dokonala ! len tak dalej :slight_smile: :wink:
10. nov 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu13 krásná dorta, závidím, moje první byla proti této dost hrozná. :frowning2: :frowning2:
10. nov 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka mne všetky detské torty, kašlem na nich ale je to nefér
10. nov 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu13 toto je prvá? Kecáš, je perfektná
10. nov 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer super košeľa :slight_smile:
@petusko super traktor :sweat_smile:

@sofi07 wow, si dobráááá. Ja na toto ešte nemám odvahu :confounded:
10. nov 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat dik, tiez som prvykrat takuto prasacinu robila :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat moja mne aj fotky detí a topánočky malej a čo som mala fotku urobenu digiscrabookom na velkú noc s deťmi no a aj torty.Ani ma nikto neupozornil,že si to mám tie torty pomazať ani nič len rovno album zmazali a hotovo. :angry:
10. nov 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tu vydrzal album s tortami veeelmi dlho a raz mi ho zmazali, som bola taka vytocena, ze som MK niekolko mesiacov ani neotvorila. nerozumiem tym pravidlam, ked je tu tema marcipanove torty,ktora tiez nic nema s detmi, preco nemoze byt aj fotka torty v albume.
10. nov 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skoda, ze mi nema kto poradit s potahom puncovej torty :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak zasa urobim klasicku :frowning2: :confounded: :frowning2:
10. nov 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninka123 ja som sa na to pýtala..tiež mi nikto neodpovedal...asi nepiekli ...ale ja som to už urobila.....našla som recept na mmb....vymiešaj si maslo,cukor a trochu piškotových odrezkov do toho a tým potrieš tú punčovú tortu.......no ja som ešte nepoťahovala,tak neviem,čo to spraví,to sa chystám zajtra večer :wink:
10. nov 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 si zlata :dizzy_face: :slight_smile: , dakujem :slight_smile: raz som robila s jogurtovou plnkou, ktora sa mi zle zrazila :angry: a tam mi potah premokal aj cez maslo+cukor :unamused: , ale s tymi pisk.odrezkami-dakujem za napad :dizzy_face: Prosim daj mi vediet, ako dopadol potah... cim budes potahovat?
10. nov 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ninka123 ja budem z mmf- z tých cukríkov :wink: ...len tú plnku natriem až ráno,teraz to mám v chladničke zaťažené,som zvedavá,čo tam nájdem ráno....a dúfam,že to vydrží do soboty,lebo to musím už zajtra dokončiť večer,tak to bude potom čakať v chladničke :slight_smile:
10. nov 2010 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 citam,ze sa pytas na puncovu tortu?ja mam akurat tu poslednu puncovu tu koselu je naplnena ako puncovy rez a ja nepolievam vsetky platy spodny a vrchny nie lebo to by bolo ozaj cele mokre a polievam iba cukrovym rozvarom,ze si uvarim kolko cukru tolko vody dam to zovriet a pridam rum podla chuti a troska kys.citr. a potom vychladnutym oblievam len platy co su v prostriedku a vrch som len jemne obtrela maslo s cukrom a ja pouzivam WI a normalne to drzi a @ninka123 ty pouzivas mliecny marcipan tak ten neviem lebo ja ked som pouzivavala mliecny a ozdobila niakym kremom tak sa mi vzdy topil,ale na puncaku si myslim,ze by mohol vydrzat
11. nov 2010 o 05:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu13 ze tvoja prva torta?ved je suprova :wink: krasne sa ti podarila
11. nov 2010 o 05:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko ten traktor je suprovy :wink:
11. nov 2010 o 05:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mám na vás ako na skúsené tortárky jednu otázočku. prvý krát idem robiť poťah z MMF a neviem, kedy mám pridať farbu, či pri roztápaní cukríkov, alebo môžem prifarbiť už aj hotovú hmotu? dakujem :wink:
11. nov 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby za pochvaly, uvidime este finalny vysledok na torte :slight_smile:

@ninka123 @lucula73, ja som sice puncovu nerobila, ale prave zajtra sa chystam urobit jednu taku malu skusobnu na doma a pod potah dam len maslo s cukrom.
@katuskad , lepsie bude pri rozpustani cukrikov, ked das do hotovej, budes musiet dlhsie miesit, aby sa ti to rovnomerne zafarbilo :wink:
11. nov 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko dakujem :wink:
11. nov 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok