Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
ultragirl
20. máj 2014
@veronika89 prepac ale este ma napadlo cim si prilepila tie usi a bradu k hlave?
zz134
20. máj 2014
Tak som ich vyskusala...a s fotenim viac roboty ako s pecenim🙂
mimusa94
21. máj 2014
Baby chcela som sa opyta cim potriet korpus pred potahovanim marcipanu aby sa mi potahovka netopila a neboli tam hrbolceky dakujeeeeeem
mysiatkoo
21. máj 2014
@mimusa94 maslo vymiesane s cukrom (pripadne troxou nutely ci coko) alebo cokoladova ganache
mimusa94
21. máj 2014
@mysiatkoo dakujem 🙂
michaela3011
21. máj 2014
zienky, ktore pracujete s magic decor-om mam na Vas otazocku :-N neplanujem sa pytat, ze ako susit krajku, bo to uz mam v merku aaaale 8-( ked si zarabate hmotu, tak sa Vam tam tiez vytvoria male cierne necistoty-ciastocky??? =-) z nicoho nic su zrazu tam ]-( nechapem kde sa tam beru :-N dakovala velmi pekne 😃
nika1985
21. máj 2014
@henny moj nazor smart je lepsie dama je taka mastna aspon podla mna
nika1985
21. máj 2014
@timuss nestiham vas citat ale co sa tyka jedlych oblatiek ja som lepila zatial 3 zakazdym som potrela mmf a nacapila obrazok posledny som skusila iba vyhladit a nechat tak ostatne som potierala aj z hora a nikdy sa nic nestalo klop klop a to lepim hned ako potihnem a ozdobim nie az tesne pred odovzdanim
sticker
21. máj 2014
@henny Ja osobne čerešňový smart. Prvýkrát som ho ochutnala cca 3tt dozadu a zamilovala som si ho 😉 🙂
zz134
21. máj 2014
Baby pomahajte prosim...caka ma torta vlacik tomas 😞((( prosim mate nejake rady ako ho vytvarovat? Bojim sa ho ako cert kriza!
petkaa28
21. máj 2014
@zz134 vyzeraju uzasne 🙂 podla akeho receptu si ich robila prosim? 🙂
A vlacik je uplne easy, zvladnes ho lavou zadnou 🙂 pristelka ma kdesi vo svojich foto postup na neho, mne velmi pomohol 🙂 @pristela
sikag
21. máj 2014
@michaela3011 mne nie, este som o tom nepocula...
sonina08
21. máj 2014
dievčatá ahojte,
neviete mi poradit niekto ako sa registrovat na dortomanie.cz. ? stále mi to niečo vypíše, že neúspešne. súrne hľadám návod na tortu otvorená kniha, dakujem (fotopostup):
veronika89
21. máj 2014
@ultragirl prilepila som ich kremom, ktory som davala dovnutra aj pred potahovanim som ju nim natrela 😉
aduskatt
21. máj 2014
@michaela3011 nie, ja ju mam cistucku, resp som si nevsimla nic cierne
woman04
21. máj 2014
@sonina08 skúšala som a žiadny problém..nerobíš chybu v kontrolnej otázke???..kde musíš spočítať čísla a napísať výsledok..ten musí byť slovom a česky 🙂
sonina08
21. máj 2014
@luciahromadkova
prosím da sa zvolit aj preklad, je to tam zaujimave?
sonina08
21. máj 2014
@woman04 tak som to robila, aj som napisala aj dotaz na stranku, ale neuspesne😞
luciahromadkova
21. máj 2014
@sonina08 ano da, hore kde sa zada link na pravej strane su take stvorce a ak tam kliknes tak sa bude pytat ci sa da preloziť
zz134
21. máj 2014
@petkaa28 makronky som robila podla receptu z knihy co nedavno vysla. Vecer ked maly zaspi tak ho hodim do receptov ...je celkom lahky, najviac casu som stravila preosievanim mandlovej muky 😞 to musim nejako vymysliet, lebo to bolo nekonecne....
sonina08
21. máj 2014
@luciahromadkova no to som z toho asi mimo ja z tej stranky, nevidim to tam, prehodi jazyk, ale pod tortou text nezmeni....
😞
luciahromadkova
21. máj 2014
@sonina08 chod na tento link, skopiruj text nastav si jazyk a prelozi ti to...

https://translate.google.sk/
sonina08
21. máj 2014
@luciahromadkova no tak som to pozerala.... uz ma asi presla aj chut z tvorby, obdivujem tu tu tvorbu vašu...
dada2007
21. máj 2014
.......baby prosím o radu.........doteraz som sa tomu vyhýbala....ale teraz je to tu a nejak sa nedá zatial ustupiť..............

muffiny hore s krémom.......aký krém tam mám dať, aby to vydržalo? a nestopilo? neroztieklo?...........bude to na muffinke a hore v kréme zapichnuté špeci srdiečko - ako menovka! čiže to bude na stole na svadbe......niekolko hodín.......

vie mi niekto poradiť??????? dakujééééééééééééééééém
timuss
21. máj 2014
tak nakoniec to moje trápenie s tigrom vyriešil manžel a vzniklo toho toto, podľa neho to nie je celkom dobré, ale ja som spokojná, však bude to na torte a neide to na výstavu do Slovenskej národnej galérie 😃 😃 😃
@pristela
@jakelina
henny
21. máj 2014
Ahoj holky, nemáte odkaz Rady a postupy na dorty a krémy? Já ho ani za nic nemůžu tady najít,díky 🙂
henny
21. máj 2014
@halienka jeeee,díky - šup a už jsem si to uložila 😉 😃 🙂
michaela3011
21. máj 2014
@aduskatt @sikag =-) zaujimave =-) :-| no dakujem za reakciu, ajked sme neprisli z coho to moze byt :-|