• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@veronika89 prepac ale este ma napadlo cim si prilepila tie usi a bradu k hlave?
20. máj 2014 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som ich vyskusala...a s fotenim viac roboty ako s pecenim:slight_smile:
21. máj 2014 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
Baby chcela som sa opyta cim potriet korpus pred potahovanim marcipanu aby sa mi potahovka netopila a neboli tam hrbolceky dakujeeeeeem
21. máj 2014 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimusa94 maslo vymiesane s cukrom (pripadne troxou nutely ci coko) alebo cokoladova ganache
21. máj 2014 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. máj 2014 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zienky, ktore pracujete s magic decor-om mam na Vas otazocku :sweat_smile: neplanujem sa pytat, ze ako susit krajku, bo to uz mam v merku aaaale :rolling_eyes: ked si zarabate hmotu, tak sa Vam tam tiez vytvoria male cierne necistoty-ciastocky??? :confused: z nicoho nic su zrazu tam :angry: nechapem kde sa tam beru :sweat_smile: dakovala velmi pekne :grinning:
21. máj 2014 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henny moj nazor smart je lepsie dama je taka mastna aspon podla mna
21. máj 2014 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timuss nestiham vas citat ale co sa tyka jedlych oblatiek ja som lepila zatial 3 zakazdym som potrela mmf a nacapila obrazok posledny som skusila iba vyhladit a nechat tak ostatne som potierala aj z hora a nikdy sa nic nestalo klop klop a to lepim hned ako potihnem a ozdobim nie az tesne pred odovzdanim
21. máj 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@henny Ja osobne čerešňový smart. Prvýkrát som ho ochutnala cca 3tt dozadu a zamilovala som si ho :wink: :slight_smile:
21. máj 2014 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby pomahajte prosim...caka ma torta vlacik tomas :(((( prosim mate nejake rady ako ho vytvarovat? Bojim sa ho ako cert kriza!
21. máj 2014 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zz134 vyzeraju uzasne :slight_smile: podla akeho receptu si ich robila prosim? :slight_smile:
A vlacik je uplne easy, zvladnes ho lavou zadnou :slight_smile: pristelka ma kdesi vo svojich foto postup na neho, mne velmi pomohol :slight_smile: @pristela
21. máj 2014 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 mne nie, este som o tom nepocula...
21. máj 2014 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá ahojte,
neviete mi poradit niekto ako sa registrovat na dortomanie.cz. ? stále mi to niečo vypíše, že neúspešne. súrne hľadám návod na tortu otvorená kniha, dakujem (fotopostup):
21. máj 2014 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ultragirl prilepila som ich kremom, ktory som davala dovnutra aj pred potahovanim som ju nim natrela :wink:
21. máj 2014 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 nie, ja ju mam cistucku, resp som si nevsimla nic cierne
21. máj 2014 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonina08 skúšala som a žiadny problém..nerobíš chybu v kontrolnej otázke???..kde musíš spočítať čísla a napísať výsledok..ten musí byť slovom a česky :slight_smile:
21. máj 2014 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova
prosím da sa zvolit aj preklad, je to tam zaujimave?
21. máj 2014 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@woman04 tak som to robila, aj som napisala aj dotaz na stranku, ale neuspesne:(
21. máj 2014 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonina08 ano da, hore kde sa zada link na pravej strane su take stvorce a ak tam kliknes tak sa bude pytat ci sa da preloziť
21. máj 2014 o 18:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkaa28 makronky som robila podla receptu z knihy co nedavno vysla. Vecer ked maly zaspi tak ho hodim do receptov ...je celkom lahky, najviac casu som stravila preosievanim mandlovej muky :( to musim nejako vymysliet, lebo to bolo nekonecne....
21. máj 2014 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova no to som z toho asi mimo ja z tej stranky, nevidim to tam, prehodi jazyk, ale pod tortou text nezmeni....
:(
21. máj 2014 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sonina08 chod na tento link, skopiruj text nastav si jazyk a prelozi ti to...

https://translate.google.sk/
21. máj 2014 o 20:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova no tak som to pozerala.... uz ma asi presla aj chut z tvorby, obdivujem tu tu tvorbu vašu...
21. máj 2014 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.......baby prosím o radu.........doteraz som sa tomu vyhýbala....ale teraz je to tu a nejak sa nedá zatial ustupiť..............

muffiny hore s krémom.......aký krém tam mám dať, aby to vydržalo? a nestopilo? neroztieklo?...........bude to na muffinke a hore v kréme zapichnuté špeci srdiečko - ako menovka! čiže to bude na stole na svadbe......niekolko hodín.......

vie mi niekto poradiť??????? dakujééééééééééééééééém
21. máj 2014 o 21:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nakoniec to moje trápenie s tigrom vyriešil manžel a vzniklo toho toto, podľa neho to nie je celkom dobré, ale ja som spokojná, však bude to na torte a neide to na výstavu do Slovenskej národnej galérie :grinning: :grinning: :grinning:
@pristela
@jakelina
21. máj 2014 o 22:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
Ahoj holky, nemáte odkaz Rady a postupy na dorty a krémy? Já ho ani za nic nemůžu tady najít,díky :slight_smile:
21. máj 2014 o 22:57  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka jeeee,díky - šup a už jsem si to uložila :wink: :grinning: :slight_smile:
21. máj 2014 o 23:11  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt @sikag :confused: zaujimave :confused: :unamused: no dakujem za reakciu, ajked sme neprisli z coho to moze byt :unamused:
21. máj 2014 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok