• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@evala777 perfektná :grinning:
23. máj 2014 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evala777 suprová je, ako živá :slight_smile:
23. máj 2014 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina práveže ja by som piekla a zdobila do aleluja aj v tomto teple, namiesto toho sedím v kancli :unamused: ale myslím, že je to hlavne naivitou začiatočníka, že ma to tak chytilo :grinning:
vy, čo už máte pár 10 tort odžitých, už máte optiku v reály :slight_smile:
23. máj 2014 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@muffinka8 ja si uvarím naraz aj 4-5 plechoviek, a postupne otváram podľa potreby, mám ho v potravinovej skrinke , a nič mu nie je, naposledy som varila v novembri, a posledné som otvorila včera, a bolo ok.
23. máj 2014 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniela09 vďaka :slight_smile: my sme tento týždeň nejak mimo :grinning: v nedeľu sme zabudli dať jedlo na noc do chladničky a Salko mám tiež od nedele na linke :grinning: :sweat_smile:
23. máj 2014 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pomalicky sa zase rozpekavam :grinning: :grinning: :grinning: moja neutralna torticka pre 3 oslavencov susedovcov . Ti rodicia mali narodeniny 18.5 otec 19.5 mama .... obaja oslavili (63r.) A ich syn 20.5 (43r.) Tak som ich odbila takouto neutralnou rychlovkou... :grinning: :grinning: :grinning: Ale boli spokojny :wink: Korpus vanilkovy, plnka vanilkovy pribinacik s malinami (vaha 6,2 kg )... :slight_smile:
23. máj 2014 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@mamina1978 parádna je, ale rýchlovkou by som to zrovna nenazvala, teda aspoň ja by som sa asi dosť zapotila :slight_smile:
23. máj 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie dakujem :slight_smile: a toto bola pre mna fakt rychlovka. Uz som zeleninku robila viac krat len s mensimi obmenami.Tak to slo sup sup..... :wink:
23. máj 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute tortarky,júj zas krásne torty a viem si predstaviť čo tu bude po nedeli a hlavne od takých hviezd je @priatel alebo @jakeline a ostatné.Ja si sedím na chate,nohy vyložené hore, v chladničke dve torty nedorobene,zajtra odovzdavka a ja mám všetko na haku :grinning: Hlavná vec ze som v utorok spravila statnice,tak som oficiálne magistra a dobrovolne nezamestnaná :grinning: Ale to je jedno slnko svieti,tráva zelená a deti zdravé no čo viac si priat :wink: Tak zdravím vsetke a pekný slnečný den pri horúcom pečeni tortuch
23. máj 2014 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@jakelina ja dnes idem z roboty rovno do kuchyne robiť tortu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a celá rodina ide grilovať :rolling_eyes: takže čo ti poviem, celé zle :grinning:
23. máj 2014 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dagmarmustafa krásne tortičky všetky 3 a tá fialová sa aj mne veľmi páči :slight_smile:
23. máj 2014 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moicka nahodou je podareny :wink:
23. máj 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja jednoduchá,plnka karamelová s bielou čoko a pribináčik s jahodami.
23. máj 2014 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@levandulka3 presne aj ja. Vytesena z krajky a nic :frowning2: :rolling_eyes: Ak by si nahodou prisla ako s tym, daj prosim vediet. Dakujem
23. máj 2014 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no hotovo a konecne vikend :sunglasses:
23. máj 2014 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@pipka kraaaasna detska tortuska..... :slight_smile: Jani mas tu gombikovu silikonku , zeee :wink: Ak mozem poprosit link, alebo ma ju aj ten cinan :dizzy_face:
23. máj 2014 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 jasnee, od čínana ju mam :slight_smile: ta ruzova je to :wink:
a ja mam este jednu, tu uz mam daaaavno, taka kde su len gombiky, take mensie, ta stala tusim okolo 6€ ked som ju kupovala, ale to uz mam hadam aj vyse dva roky :wink:
23. máj 2014 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka dakujem krasne :dizzy_face: a este ta raz pootravujem :grinning: :grinning: :grinning: Prosim ta kolko tych gombikov je na tej cinanskej silikonke? :slight_smile:
23. máj 2014 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evala777 :astonished: tak tá je veru krááásna!taká pekná realistická :slight_smile:
23. máj 2014 o 18:27  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 na tej cinanskej je ich tusim 7 alebo 8, 4 take velke, 2 stredne a dva male :wink:
a na tej co mam zvlast cisto gombikovu, tak tam je ich tusim 15 v roznych velkostiach :wink:
23. máj 2014 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adda789 ahoj az teraz docitavam, potiahla somtortu normalne ana vrch este jeden plat, ktory som rozstrapkala a navlnila, rohy su male ohnute trojuholniky a potom este ta vrchna strana tiez ohnuta a potom hnedou prachovkou, dufam, ze si to z tych mojich hatlanin pochopila :wink: a neni neskoro a inac dakujem :wink:
23. máj 2014 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prinášam vám trošku zimy v tomto teple aj keď len s tortičkou z rozprávky Frozen
23. máj 2014 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
ahojte, som taká "rekreačná" tortičkárka a tentoraz som si kúpila silikónovú formičku - bábätko a chcem sa spýtať, či stačí do toho hmotu natlačiť, alebo tú formičku nejako vymazať, alebo vysypať cukrom. Ďakujem za odpoveď
23. máj 2014 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aadulik2110 Môžeš trošku solamylom posypať , ale ja to nerobím , len natalčím hmotu , dám trošku do mrazničky na takých 5 minút a vylúpnem ho von
23. máj 2014 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá pridávam jednu pre vášnivého rybára :slight_smile:
Zákerná rybka sa celkom podarila, ale červík je nejaký moc vyškerený na to, že mal mať hrozitánsky strach :grinning:
jo a ak sa ráta aj rákosie, tak mám prvú rastlinku na drôtikoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. máj 2014 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@grasie tá je super :slight_smile:
23. máj 2014 o 21:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ďakujem za palčeky dievčatá,veľmi potešili... :wink:
@pipka tieto gombíkové sa mi páčia :slight_smile:
@evala777 perfektnáááá...ja zrovna na nedeľu idem robiť sovu neterke,ale chcú len taký klasický kruh s krídlami,tak som zvedavá,čo vykúzlim :grinning:
23. máj 2014 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@woman04 dakujem katulik :wink:
23. máj 2014 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie Ahoj, ja nepečiem torty, ale fascinuje má Váš neskutočne namakaný horný okraj. Ako to robíte?:slight_smile:
23. máj 2014 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 na Aliexpresse je kopa gombíkových silikoniek,skús pozrieť.. :dizzy_face: ..inak nechápem upozorneniam,v mobile som videla od teba upozornenie a doma na nete som nič nenašla :fearful: ..možno si len niečo "lajkla" a ono to niekedy preskočí z páči na nepáči a opačne :grinning:
23. máj 2014 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok