• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@halienka pokud můžu já, přidávám růžovou :wink:
28. máj 2014 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuul ja som miesala smotanovu trosku zltej a hnedej neviem ci pomoze
28. máj 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jper uz ti niekto odpisal citam spatne ja som piekla so sorbitom
28. máj 2014 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 už tu někdo psal, že je dobrý brezový cukor, tak zkusím jestli u nás se to bude jmenovat nějak podobně. Sama bojuju se slabší cukrovkou, tak to prubnu aspoň na sobě. A dokud kojím tak ty umělá sladidla ani nemůžu. Díky moc
28. máj 2014 o 14:35  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkamamicka záleží čím plníš - jak mám čerstvé ovoce, tak to plním jak jen nejpozději můžu a zdobím těstně před odevzdáním.
28. máj 2014 o 14:37  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka neviem čím miešala tú fialovú pristelka,ale skus mrknuť na grape violet od sugarflair,ja ju mám a je veľmi pekná.dáš menej,je bledšia,viac tmavšia :wink:
28. máj 2014 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@halienka ja pridavam ruzovu do fialovej:slight_smile:
28. máj 2014 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alionuska presne takúto radu som potrebovala,že ako dosiahnuť aby boli cuciky biele.táto značka cukríkov sa dá umyť teda??no kúpim.ja som amatér.tortu som piekla teraz cez víkend prvý krát v živote..tie potravinárske farby sa kupuju kde?dakujem
28. máj 2014 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankako curkiky sa daju kupit aj biele :slight_smile:
28. máj 2014 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina
@lucula73
@aduskatt Jéj babky ďakujem, tak skúsim :slight_smile: Luculka, pozriem veru, bo som lemra a takto zmiešavať sa mi zakaždým nechce, tak by bolo fajn mať peknú rovno :slight_smile:
28. máj 2014 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. máj 2014 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt a značka aka? Alebo kde? Dakujem
28. máj 2014 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankako napriklad v Kauflande, v Tescu mavaju, znacku si najdi, ja to nekupujem, pouzivam hotovu hmotu, takze uz si nepamatam, ci Haribo, alebo ine
28. máj 2014 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A baby, nahodou recept na ovocnu maslovu plnku? Co treba pridať do kremu?
28. máj 2014 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt dakujem
28. máj 2014 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja prva v zivote. Je taka hrbolata, ale chutila
28. máj 2014 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@mimcak
Fííí, iný gól. :sweat_smile:
Ja som tú chválu myslela úprimne. Len som si nevšimla, že "kravička" má podozrivo žltú farbu a rožky žirafy. :grinning: No nič, dúfam, že som ťa neurazila. Torta však bola naozaj veľmi milá. :slight_smile:
28. máj 2014 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem Vás poprosiť o recept na potahovu hmotu s ktorou sa dobre robí. Vďaka.
28. máj 2014 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 myslela som tu 3posch par tyzdnov dozadu s ruzami a tupipanmi. velmi sa mi pacila :slight_smile: ja mam teda iba jednu ruzovu rose, ale je to strasna bieda :unamused: vid na fotke co o chvilku pridam (som skopcila tvoju :grinning: :grinning: ale len do rodiny) skusala som ranunculus a teda ziadna slava, vobec ho nemam v rovine. a nabuduce asi stensim lupienky, aj ked v originale som videla ryhovane....
28. máj 2014 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka1163 internet a smartflex alebo white icing :grinning: :grinning:
28. máj 2014 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dagmarmustafa genialne torticky!!! proste nadhera! prosim ta ako si postavila take tenucke pismenka? vyzera to super :slight_smile:
28. máj 2014 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeden pokus s kvetmi. asi to zacnem fotit vonku, lebo cele to vyzera take smutne a pritom boli tie farby ovela ziarivejsie. aj ked ta ruzova je veeeeelmi smutna :unamused: taka staroruzova mi pride
28. máj 2014 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
Ahojte. Baby prosím vás, ktorá ste robili tortu s Barbie? Našla som na youtube nejaké postupy, ale niekde som videla jeden a ten hľadám :unamused: Ako to piecť? Klasika kruh a potom v miske, alebo 2kruhy a nejako zrezať... Lebo nemám takú misku, aby mala priemer podobný kruhovej forme.... Nemáte niektorá nejaký "polopatistický" postup? Moc ďakujem :slight_smile:
28. máj 2014 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 dobrý deň, pri listovaní som našla váš recept na kávové zrná na str. 4853. mohla by som vás poprosiť o recept ako ich robíte? dakujem
28. máj 2014 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@heni79 ale jasné,že neurazila. :grinning: Ved ja si to cením a som veľmi šžastná ,že sa páčila či už je to to ,alebo ono :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
28. máj 2014 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky se pochlubím :slight_smile: jednou, dvakrát do roka udělám dort :slight_smile: na víc nemám nervy :slight_smile: ten poslední pro dceru se mi povedl, měla jsem z něj radost :slight_smile:
28. máj 2014 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@zandanem Prosím ťa, ako si piekla korpusy? Práve to riešim, na nedeľu pre moju mladšiu :slight_smile: Veľmi sa ti podarila :slight_smile:
28. máj 2014 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag a od akeho vyrobcu mas tu ruzovu ? A z akej hmoty ? Inak tortuska je krasna, tam som tie kvietky robila tiez z wiltonky rose a vytienovala amethystom akurat ze ranunculus som spravila tmavsi a kvety na drotikoch svetlejsie :wink:
28. máj 2014 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zandanem torticka krasna, len fotit torticku by bolo lepsie s inym pozadim :sweat_smile: :wink: ovela lepsie ukaze :wink:
28. máj 2014 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok