• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

10. decembra 2016 
@dm1 Dani kraaasna :dizzy_face: a veru chyyybas nam :frowning2: :wink:
28. máj 2014 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dagmarmustafa naaadherneee :dizzy_face:
28. máj 2014 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sikag krásna tortička ;) Nádherná čipka :wink: Akú máš formu? A postup na tie tvoje kvety náhodou nemáš? :sweat_smile: :grinning:
28. máj 2014 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčata z BA a okolia...bezvaječnu tortičku svadobnu by som potrebovala v juli...nič velke...moja dcerka nemože vajička tak musim to takto vymyslieť. Mohli by ste niektora??
Naša dvorna cukrarka @ajka82 nemože.
Dakujeeeeem
28. máj 2014 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pridavam moju dnesnu o 4:30 dokoncenu :grinning: takze foto nekvalitna ale s tortuchou bola kolegyna velmo spokojna :slight_smile: pridavam aj s nacrtom :sweat_smile: ten som kreslila na kolene ked bola kolegyna u mna na kave zjednat si torticku :grinning:
a teraz mam na par tyzdnov pauzu :slight_smile:
29. máj 2014 o 00:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (26)
@sticker jsou to bábovky :slight_smile:
29. máj 2014 o 07:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pipka já to fotila při práci, nejsu pekařka abych se chlubila dekorem, je to prostě realita... jak píšu dort dělám jen jednou a od letoška budu dělat dvakrát do roka... já se jen chtěla pochlubit, že se mi povedla a měla jsem z toho radost... no a jinou fotku teda ani nemám :grinning:
29. máj 2014 o 07:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@zandanem to nevadí,že iba raz dva krát do roka pečieš tortu,my sme tu tiež nik neni cukrárky,ale amaterky a tá tvoja torta je naozaj kráááásna...krajšie pozadie by jej na kráse iba pridalo :wink: :wink:
29. máj 2014 o 07:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@zandanem jedna z najkrajších barbínovských tort, aké som kedy zhliadla, perfektná práca :slight_smile:
29. máj 2014 o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@aduskatt tá je peknučká, len ja som nikdy nefarbila ešte hmotu práškovou, vždy gelovkami :grinning: . Ale aj tak ju veru kúpim, aj na tieňovanie, je krásna :dizzy_face:

Inak babky zahliadli ste na FB toto? https://www.facebook.com/lenka.hanincova/posts/646680075417189
29. máj 2014 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
29. máj 2014 o 09:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucula73
@grasie
moc děkuji :slight_smile:
29. máj 2014 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@halienka ano toto koluje už asi týden... mě by hamba fackovala toto někomu upéct a divím se že zákazník to nešel reklamovat ... pekařce bych to asi omlátila o hlavu :grinning:
29. máj 2014 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte,
potrebujem poradiť - keďže sa mi ešte nechce a ani nemám čas sa hrať s marcipánom, chcem malej urobiť takúto tortu, no ako urobím tie modré kúsky? Rozmýšľala som, že zafarbím karamel - či je to blbosť? :sweat_smile:
29. máj 2014 o 10:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@maya30 vazne? aj ja mam wiltonku rose ale som ju nepouzila :slight_smile: kto vie preco :grinning: :grinning: :grinning: som si kupila aj praskovu ze mozno bude ziarivejsia a prdlajs :unamused: tu som dala tu praskovu sugarflair rose ale je uplne staroruzova....
29. máj 2014 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@govinda dakujem :slight_smile: cipku mi poradila @maya30, formicka vyzera takto http://www.ceske-formicky.cz/?2380,enLANGUAGE_SEPARATOR2977.-magic-decor-star%E1-krajka-%28tmd08%29 ale link odkial som to brala si veruze nepamatam :unamused: :unamused: predavali iba 1 pas, tak to vyslo aj cenovo dobre.
tu je postup na ranunculus http://www.lorna.estranky.sk/clanky/fotopostupy/ranunculus.html a ten zvysok som len tak od oka :slight_smile:
29. máj 2014 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@adrianai roztop modre bonpari (alebo take modre mentolove cukriky), vylej na papier na pecenie a po vychladnuti rozbi kladivkom/nalam
29. máj 2014 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
kočky, nejaké nápady na krst pre dvojročné dievčatko? Som rozmýšlala nad šatôčkami a sviečkou + kvet. A ešte nejaké inšpi na otvorenú krabičku cigariet :frowning2: . Mám predstavu ale potrebovala by som vidieť viac možností. Je to pre 60ročnú oslávenkyňu. Mne sa to moc neľúbi cigarety na ten vek ale čo chcú to budú mať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. máj 2014 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak mi prdla rura, pecie len zvrchu :frowning2:(( o stvrtej si maju prist pre tortu a korpus surovY........sa tesiiiiiiiiim
29. máj 2014 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduskatt ty jo, tak utíkej k sousedům :unamused:
29. máj 2014 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina no, davam mu este tak desat minut, ona pecie zvrchu, tak som otocila korpus........ak sa nevydari, tak veru bezim k susedom
29. máj 2014 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduskatt a ventilátor ti jde??
29. máj 2014 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj děvčata mám malou prosbičku.Může pod potahovku karamelový krém ze Salka?Ještě jsem s ním nepracovala a tak si nejsem jistá.Moc děkuji za radu :slight_smile:
29. máj 2014 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@govinda ja mám tú čipku z " pečenie s kamkou" :wink:
29. máj 2014 o 13:38  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@brunila může, pro jistotu tam přišlehej trochu másla
29. máj 2014 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievcata pomoooooooooooc, radsej 20 tort potiahnut ako robit tu cokoladuuuuuuuuuuu :rolling_eyes:
29. máj 2014 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuul a čo sa deje? ja robím s čokoládou rada, len teraz je už teplo, v pondelok som robila čokoládové mantinely a oni potvory nie a nie stuhnúť, lebo už sme mali v dome 25 stupňov, tým pádom ani čokotransfer dobre nechytil... :unamused:
29. máj 2014 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@halienka andelka ja dosla az dnes domov :stuck_out_tongue_closed_eyes: aale s tou fialovou ti neporadim , bolo to uz davno aja miesam,bo tiez mam od wiltonu tu nechutnu ,pak mam gelovku este od Sugarflair claret, isto sommiesala tieto dve dokopy a ci som tam supla este ruzovu abo prachove uz neviem :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. máj 2014 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina Majko děkuji :slight_smile: Ty si vždycky najdeš čas odpovědět.Už se stalo,promazáno a uvidíme :wink:
29. máj 2014 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sikag fuha ako sa roztopia modre bompari?
29. máj 2014 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok