• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@zz134 na modro :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2014 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela :slight_smile: som sa normalne zamyslela ze ako na modri ...no za blondinecku som dnes:slight_smile:)))
29. máj 2014 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zz134 :grinning: :grinning: :grinning: to je v pohode , ono ked ich pripecies/alebo ako ich budes roztapat/ tak mozu chytit aj na hnedo aj na cierno :grinning: :grinning: ked na ne zabudnes a zhoria ti :grinning:
29. máj 2014 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zz134 v troubě na plechu
29. máj 2014 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zz134 ja som to este nerobila :slight_smile: ale baby urcite poradia. asi v hrnceku v rure
29. máj 2014 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no vidis to ma ani nenapadlo ze to mozem roztopit rovno na plechu a nemusim to liat :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2014 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag jo, jde to, jenom jsem položila ty bonbony na silikonovou podložku a bylo to :wink:
29. máj 2014 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela nevadí, :slight_smile: skúsim tú ružovú primiešať a uvidíme, teraz večer ju budem robiť, hádam to nejako zmáknem :wink: :slight_smile: aj tak dík :wink:
29. máj 2014 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vkládám moje dnešní práci ,špatně se mi to fotilo je to tmavý,děkuju za pochvalu minulého dortu,
29. máj 2014 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@chvapilu tak teda klobuk dolu-ta s bazenom a motorkou je super!
29. máj 2014 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
blbě vyfocený, dortík pro syna po návratu ze školky z přírodě
29. máj 2014 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@sikag ďakujem za link na kvet, ani som nevedela, že nejaký taký existuje :grinning: :grinning: :grinning: A čo sa týka tej krajky, tak je krásna, ale fúha, dosť drahá teda :unamused:
29. máj 2014 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak moja dnesna dokoncena, odovzdana, nakoniec som este ja cakala hodinu na nich. 5,5 kg
29. máj 2014 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
holky pridavam este dve z víkendu som stale fuc z domu som nestihala pridat a vsak ani niejeco na nich kukat :grinning: vsetok výzor podla zelania zienok
29. máj 2014 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
kočky, prosím prosím čo by ste dali na krstinovú tortu pre dvojročné dievčatko, mňa napadá šatôčky, sviečka a kvet. Keby ste boli také dobré a hodili my nejaké inšpi na cigarety pre 60 ročnú ženu, má trčať cigareta :unamused: . A ešte jedny inšpi, dnes som dostala zadanie torta pre deti do škôlky na rozlúčku so škôlkou. Len prosím jednoduchšie lebo ja som neni až taká zručná ako vy :grinning: ďakovala
29. máj 2014 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, chystám sa robiť gerbery a doteraz som kvety nerobila, len raz kaly. Našla som aj pekný postup na gerberu na tortyodmamy.sk, ale tam je tá gerbera len placatá, nie je na drôtiku. Ja ju potrebujem capnúť na bok troty, aby sa tam udržala. Ako na to? Či ju urobiť klasickú "capatú" a len pripichúť so špáratkom nejako? :confused:
Nemám s tým skúsnosti, poradíte?
29. máj 2014 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@govinda takúto som robila ja ale som ju prilepila nabok. Torta má výšku cca 10cm.
29. máj 2014 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@sikag aky dobry napad,super,dakujem:slight_smile:
29. máj 2014 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@govinda udělej dopředu a nech vyschnout, aby ti držela tvar
29. máj 2014 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina @muffinka8 jasne, ze urobim dopredu, lebo asi budem skusar a skusat, ci mi to vobec vyjde. Len ma zaujima, ci tam bude drzat, ked ju tam len tak prilepim. Skor som myslela, ze ju tam zapichnem niecim, len neviem ako :unamused:
@muffinka8 ty si ju tam len nalepila bez drotikov?
29. máj 2014 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@govinda do toho středu můžeš zezadu zapíchnout párátko a pak zapíchnout do dortu, ale myslím, že když jemně potřeš lepidlem a chvilinku přidržíš, tak to bude držet i bez toho
29. máj 2014 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ďakujem, tak dúfam, že to vyjde a bude držať aj bez páratka :slight_smile:
29. máj 2014 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@govinda hej, keď bola suchá, tak len som nalepila, žiadne drôtiky. Ono ak budú lupienky tenké tak tým sa aj hmotnosť zmenší.
29. máj 2014 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina @muffinka8 Ok, ďakujem za všetky vaše odpovede a postrehy :slight_smile:
A myslíte, že si môžem pripraviť kvetinky dopredu cez víkend, keď tortu budem zdobiť vo štvrtok večer?
29. máj 2014 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@govinda urcite ano.
29. máj 2014 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt no to si teda dobrá. Keď som bola u teba poobede tak si nemala ešte naplnené. Super si to stihla a na tortičke nie je ani vidno že si ponáhlala sa ti podarila
30. máj 2014 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika dakujem:slight_smile:)) no, robila som, co sa dalo, za zadkom opravar, no proste vcera to bolo o hubu..
30. máj 2014 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
prosím potrebujem poradiť. Dávali ste už na mascarpone krém s bielou čoko aj čerstvé jahody namiesto mrazených? Bolo to dobré? A mohla by som dať k čerstvým jahodám mrazené maliny? Alebo radšej mraz. jahody aj mraz. maliny? Díky
30. máj 2014 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukika pokud to rychle sní, můžeš dát i čerstvé, proč by ne.
30. máj 2014 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no to je torta pre nás na oslavu len som chcela vedieť či je to dobré alebo či sú lepšie mrazené
30. máj 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok