• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@ninule my ked sme si objednavali tortu tak tiez mala jemny lesk a ona potierala olejom ale iba na tenucko
31. máj 2014 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elamaslakova tak dekuju moc!dělám to úplně stejně,jen se mi stává,když ten papír potom vytahuju, že si trochu rozladim už ten potah...tak sem myslela,že je jiný postup..možná nechat v lednici zatuhnout?
31. máj 2014 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elamaslakova jo ty ho vytahuje ještě před potahem,aha! A neuspini se ti ta podložka potom?zkusím to!
31. máj 2014 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elamaslakova já neporadím, jednou jsem viděla video, ale nevím kde. Tam to vypadalo jednoduše, jenom to z boku přiložili k dortu a postupně lepili, ale jestli to měli něčím natřené netuším. :unamused:
31. máj 2014 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja dnešná tortička a minulotýždňová Bambuľka (aj v reze) :slight_smile:
31. máj 2014 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@nika266 :astonished: nemám slov!prekrásne!fakt nádherné!padám na zadok,ja proste závidím tie zlaté ruky :slight_smile: ja môžem len snívať o takom talente :cry:
31. máj 2014 o 08:36  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli jej aj mňa čaká budúci týždeň takáto bambuľka :slight_smile: peknú ju máš
31. máj 2014 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja tento víkend iba jednu. Robená podľa obrázka ,s malími zmenami ktoré mi nadiktovali nemohla som nič meniť . Vôbec ma nebavila a asi preto sa mi aj nedarilo . Na mňa je tam toho moc. :frowning2: .Ale čo už im sa veľmi páčila rozplívali sa nad ňou. Tak to ma potom upokojilo. 11kg všetko pribináčik s malinami.
31. máj 2014 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
Já jenom jednu. Druhou poschoďovou mi přesunuli na příští týden, tak to se pak z toho zvencnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2014 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
Ahojte, pridávam svoju a Vaše obdivujem :slight_smile:
31. máj 2014 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
taaaaak, rura opravena:slight_smile:)), torty odovzdane, uz len upratat ten bordel:slight_smile:)
31. máj 2014 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@lawli aku plnku mas v tej bambulke ze je to krasne biele? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2014 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte babulky nemam ani cas sem poriadne prist kedze ten dom prerabame tak vam rychlo hodim aspon obrazok môjho dalsieho vytvoru..trosku som sa nechala inspirovat z netu :slight_smile:)tak sa majte krasne a vypekajte do zblaznenia :D
31. máj 2014 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@sikag Ahoj,..diki. Tie pismena neboli az take tenke ako sa zda.Su zo silikonky Tescoma. Vhohode som ich po par hodinach susenia nalepila vodou.
31. máj 2014 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag Asi si myslela tie zlte pismena Michal.To su na tenučko vyvalkane a zo zadu som pripevnila šparatko.
31. máj 2014 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Krásný den přeji. Chtěla bych radu. Dělám tchánovi dort a on miluje čokoládu, takže čokoládový korpus, šlehačkový krém s mascarpone a maliny a okolo jsem chtěla dát čokoládové trubičky a svázat mašlí. Nevíte, zda bych si ty čokoládové trubičky mohla nějak udělat sama doma??? Nebo jsou jen kupované (kde bych je dnes mohla koupit)? Děkuji za odpovědi :slight_smile:
31. máj 2014 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elielizabeth ahoj,skus Tesco
31. máj 2014 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barney & Monkey see, monkey do
Nevedela som, ako to nakombinujem, tak nakoniec je jedna rozpravka vedla... :slight_smile: A Barney v otvorenej torte, to som sa inspirovala tuto, dakujem...
31. máj 2014 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
Tak pridávam aj ja jednu. Inšpiráciou mi bola Andrejka @lamps. aj keď samozrejme tie torty sú iný level :slight_smile: :wink: A idem robiť ďalšie dve, hlavne pre moju malá musím stihnúť, zajtra má narodky, tak sa stále vypytuje, či to stihnem :sweat_smile: :grinning:
31. máj 2014 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
Moje včerajšie a dnešná hubárska .... a traktor už nieeeeeeeeeeeee! nechceeeeeeem...
31. máj 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@lawli ahoj, bambuľková tortička je krásna nielen zvonku ale i v reze, akú pĺnku si použila ak sa smiem opýtať, pozerám, že ju máš i pod poťahom :slight_smile:
31. máj 2014 o 14:26  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (45. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte šikovnice, toto fórum sledujem len krátko, ale začínam byť na ňom závisla :grinning:, dozviem sa tu stále niečo nové a tie vaše výtvory fúúúú, tak to je krása....ja pečiem iba občas pre známych a rodinu....mala by som jednu otázočku, ktorú ste tu už určite riešili ale ja mám v tom medzeru, ak dávate na bok torty perličky ako ich tam prichytíte? .....pridávam i pár mojich výtvorov :slight_smile:
31. máj 2014 o 14:45  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (45. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@mimcak ahoj, prosim ake si mala rozmery tej svadobnej torticky? budem tiez robit 3 poschodku, tak nech viem orientacne :slight_smile: dakujeeem
31. máj 2014 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adda789 ahoj, tak ja si najskôr urobím kosticou malinku jamôčku, potriem jemne vodou a dám perličku, chvíľku pridržím a hotovo :slight_smile:
31. máj 2014 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte,poraďte mi prosím recept(množstvo) na 16 cm tortový korpus .Ďakujem :slight_smile:
31. máj 2014 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanula potri jemnucko jedlym olejom (alkohol sa vypari, neostane to pekne leskle)
@maba mramorovy korpus s 2 alebo 3 vajec, podla toho na kolko krat chces prekrojit
@lamps anjelsky krasna torticka! milujem tvoje vytvory :slight_smile:
@jakelina dokonala :sunglasses:

a jedna moja na deduskovu oslavu. uz ste niekedy farbili 2kg smartu? skoro som odpadla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: ale uz viem nabuduce ze mi bude stacit aj menej :wink:
31. máj 2014 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
tak pridavam aj ja tohtotýždnovky....traktor je origo hračka ,tak to chceli a teda uz som vyhlasila bojkot pečeniu na prazdniny..ani prstom nepohnem..mne sa uz teraz taaak nechce..normalne sa musim do toho nutit ...
31. máj 2014 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@sikag úžasná tortička... tá farba je nádhernáá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. máj 2014 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina @evicaka nadherne detske torticky baby :dizzy_face:
31. máj 2014 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 ďakujem... už sa neviem dočkať tvojich :slight_smile:
31. máj 2014 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok