• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@govinda no však to tak někdy je, já to pekla z perníku a taky to bylo monstrum, těžké jak půl dortu :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2014 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak konene dobojovane, treaz to bolo celko narocne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jún 2014 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@mia114 krásné, nechápu jak ti drží ti Rio, suprové
6. jún 2014 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia114 wow, parada! :dizzy_face:
6. jún 2014 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky , ja sa vzdy stazujem na prenosy tych velkych svadobiek co maju kruhovu podlozku, tak som si vymysslela a vyrobila svoje aby som nemavala uchytaný potah na nich bo vsak to vaha a chytate zo zufalstva vsade kde sa len dá :sweat_smile: :sweat_smile: ,aaaale teeeda prenasat uplne obycajnú tortu , dva obdlzniky na sebe, len dve poschodia ale vyse 20kg , poraaaza ma, dufam ze som si pruh "nepreniesla" :stuck_out_tongue_closed_eyes: som ju vytahovala z chladnicky len fakt ked som musela a ist ju fotit von na to som ani len nepomyslela :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@mia114 tiez nechapem ako ti tie kridla na nom drzia,ale vypada to neskutocnedobreeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj cela tirtuska uzasne farby aj spracovanie :wink: :wink:

@jakelina kraaasne ,co davas tie biele odlesky na baloniky -super to vypada, uz minule som na to kuk :wink:
6. jún 2014 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina
@mysiatkoo dakujeeeeem moc :dizzy_face: a rio drzi na drotikoch, v kridlach ma drotiky a tvrdlo to par dni, tiez som sa bala ze to neudrzi ale nakoniec to je dobre :slight_smile:
6. jún 2014 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela dakujeeeeeem :dizzy_face:
jaj babulky ste ma moc potesili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. jún 2014 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 Mne sa veľmi páči ten jednorožec :dizzy_face: Ja sa desím "obyčajného" ponyho robiť. :unamused:
6. jún 2014 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker dakujem, no ponny uz mam odrobene mnozstvo tak to islo rychlo:o))
6. jún 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina inaaac, aj mne sa paci ako davas vzdy ozodoby na tie drotiky, je to krasne, mne to nikdy nedrzi na nich a ani v torte vzdy sa mi na torte ohybaju:o(
6. jún 2014 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 zlatko já si to udělám dva dny předem na drátek 22 nebo 20 a pak to k sobě naskládám, svážu do jednoho svazečku bílou páskou a zapíchnu do brčka v dortu. :wink: Nic na tom není, zkus :wink:
6. jún 2014 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela ty jo, co jsi to pekla za obří dort??? :astonished: :astonished: :astonished:
6. jún 2014 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina aká milučká :slight_smile:
6. jún 2014 o 11:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina netusim ako bude vypadat na foto ,ale velko asi nie :grinning: :grinning: no mal byt povodne 30kg ale zjednala som 20kg , bo vsak by som bola ako handra pri skladani a prenasani do chladnicky :frowning2:
6. jún 2014 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Nadhera-ako vzdy!!! Prosim o inspiraciu-uz dva dni hladam tortu s kresbou tváre zeny-ujo google mi hlada same take ine ako chcem! Hladam jednoduchu kresbu,cierne linky naznacene-niektora z cas tu robila taku uplne krasnu,sexy pohlad,vlasy.... Prosim,poradite mi aky obrazok a akou technikou ho preniest na tortu?
Hladku bielu,cierny obrazok... Dakujem,S
6. jún 2014 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 odpadávam, nádherné tortičky :slight_smile:

@sisika ja by som to maľovala rovno štetcom priamo na tortu. dúfam, že raz takú tortu budem aj ja robiť, od mala kreslím a tváre najradšej :slight_smile:
6. jún 2014 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia114 wow super
6. jún 2014 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte sladké žienky, pridávam moje tohtotýždňové tortuše, sú odfláknuté, nemala som na ne nervy, už dávno som nerobila torty s takou nechuťou. A to som mala robiť ešte jednu, ale oslavu presunuli, tak ju budem robiť na budúci týždeň. S hasičským autom je pre 2-ročného mladého muža a druhá je svadobná :slight_smile: krásny slnečný deň vám želám
6. jún 2014 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@lamps no chcela by som vedieť takto flákať torty, perfektné sú :slight_smile:
6. jún 2014 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@grasie no ja prave krelit neviem-mam taky zamer ze najdem jednoduchy obrazok,vytlacim ho a na foliu nakreslim "negativ" bud pomocou extrudera a potahovky alebo cokoladou... No a "obtlacim" ten vysledny obrazok na tortu... Len hladam a hladam a nic...
6. jún 2014 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisika ako nechcem sa vtierať, ale zbúchala som teraz na rýchlo, čo myslíš? pomohlo by ti to?
6. jún 2014 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@grasie dakujem ti-je to krasne,ale stale vela čiar na mna :slight_smile:.
Ja som nasla tuto,hladam nieco podobneho
6. jún 2014 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mysiatkoo dakujeeem-vidis-presne! Len ma nanapadlo napisat vector logo :smirk:
A tu techniku "prenosu" na tortu myslis ze moze byt? Alebo ako to mam spravit?
6. jún 2014 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisika a pritom som sa snažila len také jednoduché :grinning:
ale to čo si našla je super :slight_smile: a aj @mysiatkoo ti dala link s parádnymi predlohami
6. jún 2014 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisika za malo :wink: a moze... alebo si len naznac spendlikom niektore body na potahovku a podla obrazka uz dotvarujes ;)
6. jún 2014 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@grasie vsak prave-mas talent a krasne kreslis,tak je to pre teba jednoduche :wink::wink::wink:
Ja som dost lavoruka a obcas sa sama cudujem ze myslienka bola uplne ina ako vysledna torta :kissing_heart::astonished:
Len toto by som chcela velmi velmi spravit take skoro dokonale-je to z vdacnosti ze sa v nemocnici krasne staraju o mojho stareho ocka-tak chcem aby to bolo nieco specialne :smile:
Dakujem @mysiatkoo,aj @grasie ste zlate ze mi pomahate...
Vy ste tak o desat levelov vyssie ako ja-obdivujem a obdivujem vase diela.
6. jún 2014 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo vidis-skvela rada! Spendlik ma nenapadol.... Vdaka
6. jún 2014 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, idem sa vam sem trosku naburat do temy :slight_smile: Sem tam nieco upeciem tak sa chodim aj sem inspirovat a obdivovat tie nadherne torty. na buduci vikend ma caka torta na prijimanie a rozmyslam cim ju naplnit. Ja mam velmi rada visne, zavse urobim cokoladovy krem s visnami. A teraz ma napadlo, ci niekto skusal traseny krem s visnami a ak ano, ci je aj chutny. Ja totiz nemam rada smotanove kremy, takze ja ho ani nevyskusam aby som to mohla posudit :grinning: Nerada by som pokazila tortu nejaky experimentom :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dakujem za rady :slight_smile:
6. jún 2014 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia114 ze wooow krasne su vsetky :dizzy_face: ale tie papagaje su ze TOP :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Rio nasa oblubena rozpravka :grinning: :grinning: :sunglasses:
6. jún 2014 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok