Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
pipka
6. jún 2014
prispievam druhou a poslednou a koonecne mam vikend 😉
pristela
6. jún 2014
Holky tak pridavam dnesne uz len po dve z nich si dojdu a mam volnooo 😃 😃
pipka
6. jún 2014
@lamps kraaasne x-)
pipka
6. jún 2014
@pristela ale fuj! nehanbis sa pridat fotky hned po mne ]-( :-N 😃 😃 😃 😃
jper
6. jún 2014
@zuzana612 já višně vařím v pudinku - svařím višně s trochou vody a cukru, pak v trošce vody rozmíchám vanilkový pudink a zaliju, provařím. Dám na korpus a jak zatuhnou tak dávám krém (k višním miluju paříž 😉 )
pristela
6. jún 2014
@pipka som na teba sstriehla!!!!!! 😃 😃 😃
jper
6. jún 2014
@pristela styď se 😃 😃 už ani tě nebaví poslouchat chvály ne? Máš nějaký dort, který se ti ani nelíbil? To mě fakt zajímá 😃 😃
@pipka máš ji takovou milou, volno závidím 😉
pipka
6. jún 2014
@jper dakujeem x-)
pipka
6. jún 2014
boze baby pomoooc :-N :-N :-N dojde sem maly, ze mamiii cikaaam...a cika mi tu na koberec =-) :-N ja uz potrebujem volnoooooooooooooo, praaaazdniny :-N :-N :-N 😃 😃 😃 :-p polutujte ma prosim, ja uz to tu nezvlaadam :-p :-N
lamps
6. jún 2014
@pipka Janka, ľutujem ťa takto na diaľku, presne viem, aké pocity prežívaš ..... plne s tebou súcitím, len neviem, či tie prázdniny pomôžu 😃 😃 😃 ja sa na ne aj teším, ale myslím, že ma tá radosť rýchlo prejde, hlavne, keď budem 1000-krát za deň počuť: "Mamíííííííí a kde dnes pôjdeme? čo budeme robííííííííť? "
jakelina
6. jún 2014
@pipka ber to s humorem, kdyby řekl já kakaáááááááám, tak můžeš kupovat nový koberec 😃 😃 😃
pipka
6. jún 2014
@jakelina nestraaaaš, dnes uz kakal :-N :-N :-N 😃 :-p
lamps
6. jún 2014
@jakelina Majka, vidím, že ty si po štyroch ratolestiach už "nad vecou" 😃 😃 😃 😃
pipka
6. jún 2014
@lamps no ved toto :-N :-N :-N nebudem pocuvat "pani ucitelkaaaa" 😃 😃 😃 :-N ale zato "maminaaaa" a minimalne milion krat za den ]-( 😃 😃 😃 😃 😃 :-N
a co budeme dnes jest? a pojdeme von? a kto k nam dnes pride ?
a pritom mne by uuuplne stacilo celeee prazdniny len spat a spat...a aj maslovy chlieb by mi stacil :-N :-p 😃 😃 😃
evicaka
6. jún 2014
ahojte, po vašich skvostoch pridávam aj ja svoj" foťák " (úplne nová značka 😃 😃 😃 😃 ) a ešte ma čakajú dve, ale u nás je našťastie celý deň pod mrakom, tak mi aspoň nie je ľúto, že trávim celý deň v kuchyni 🙂
lamps
6. jún 2014
@pipka to ako u nás a Terezka je v podávaní otázok bezkonkurenčná 😃 😃 😃 😃 ja nemám ráno ešte ani oči rozlepené a ona už - čo budeme robiť, čo budeš variť, ja som hladnááááááááá a čo budeme mať na večeru? ....... s tým maslovým chlebom by som si vystačila aj ja 😃 😃 😃 poďme bývať spolu a deti necháme nech si gazdujú bez nás 😃 😃 😃 😃
pipka
6. jún 2014
@lamps suuuuhlasiiiim 😃 😃 😃 idem kuknut nejaky spolocny utulok pre beznadejne unavene matky 😃 😃 😃 hadam sa nad nami niekde zlutuju :-N 😃
lamps
6. jún 2014
@pipka nehľadaj nič 😃 😃 😃 😃 u nás je miesta dosť 😃 😃 😃 😃 😃 aj keď teda boli by to dosť provizórne podmienky, ale hlavne je tam kľuuuuuuud 😃 😃 😃 😃
pipka
6. jún 2014
@lamps tak ideeeem 😃 😃 😃 a tortu mas v mrazaku stale?? caka ma? =-) 😃
lamps
6. jún 2014
@pipka jasné, čaká 😃 idem ju vytiahnúť, kým prídeš aj sa rozmrazí 😃 😃 😃 😃 aj kávičku ti idem urobiť a červený koberec povysávať a nachystať 😃 😃 😃 😃
pipka
6. jún 2014
@lamps kavicku nemusiiis, ja nem kavickar :-N 😎 mne cajiiik staci x-)
lamps
6. jún 2014
@pipka juj, tak to musím behnúť do obchodu 😃 😃 😃 😃 lebo mám doma len žihľavový čajíček
blcha
6. jún 2014
ahojte zasa po dlhom čase vas idem kuknut uz nestiham ani tie krasne torticky páčitkovať ja klasika nestiham odkedy som v robote neako sa mi s tortičkami nedari to bude asi preto ze uz nemam na to tolko času no a dosli mi americke cukriky a kedze ja robim len s mmf tak kupujem vseliake ine a z tych sa mi vobec nedari tak dobre ako s americkych lidlovych uz nech je zasa americky tyzden :-p :-p :-p
pridam vam sem par poslednych nepodarkov :-p
este ma dnes cakaju dve torticky dorobit
pipka
6. jún 2014
@lamps tak behni behni, nejaky dobry ovocny alebo bazovy, ci zazvorovy x-) 😃
akzuzs
6. jún 2014
@pristela Ahoj hviezda ako vždy krááááása chcem sa opýtať akú máš abecedu na tie písmena na tej prvej torte "Slovakia"
akzuzs
6. jún 2014
@jakelina A samozrejeme aj Ty krááásne ako aj @mia114 Rio nemá chyby a aj koníííík. @jakelina odkliaľ máš aj Ty abecedu? sa mi páči a majú ju tu viaceré babenky ale Ty vždy tak poctivo odpovedáš tak sa pýýýýýýtam :-N
pristela
6. jún 2014
@jper oooch straaasne vela sa mi mojich nepaci,ato fakt :-p 😃

@akzuzs andelka , tie pismena na tej prvej firemnej su vsetky rucne malovane štetcom :-N
denisak77
6. jún 2014
Tak,a dobojované.U nás je hádam 200 stupňov,strašne teplo 😃 .Na futbalovej sa mi potrhal na rohoch poťah ,musela som dať šály aby som pozakrývala diery a čo sa týka ďalších tôrt JING A Jang dané aj s krémovou farbou a aj svadobná tiež nadiktovaná aj s farbou.Len poľovnícku so robila podľa svojho,takže nič moc a ešte k tomu toto teplo 😢 .
pipka
6. jún 2014
@denisak77 ty brdo ta polovnicka je uzasnaaa 😎 😎 to si tie zvierata robila zo silikonky...ci modelovala =-)
aduskatt
6. jún 2014
zvoni telefon - ahojky, kedy si mozem prist zajtra pre tortu?.ako pozeram, tak pozeram, na zajtra zapisana len jedna svadobka, ziadna ina..... takze mam veseloooooo, korpus v rure este len🙂