• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

prispievam druhou a poslednou a koonecne mam vikend :wink:
6. jún 2014 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
Holky tak pridavam dnesne uz len po dve z nich si dojdu a mam volnooo :grinning: :grinning:
6. jún 2014 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@lamps kraaasne :dizzy_face:
6. jún 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ale fuj! nehanbis sa pridat fotky hned po mne :angry: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2014 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@zuzana612 já višně vařím v pudinku - svařím višně s trochou vody a cukru, pak v trošce vody rozmíchám vanilkový pudink a zaliju, provařím. Dám na korpus a jak zatuhnou tak dávám krém (k višním miluju paříž :wink: )
6. jún 2014 o 14:49  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka som na teba sstriehla!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2014 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela styď se :D :D už ani tě nebaví poslouchat chvály ne? Máš nějaký dort, který se ti ani nelíbil? To mě fakt zajímá :D :D
@pipka máš ji takovou milou, volno závidím :wink:
6. jún 2014 o 14:51  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jper dakujeem :dizzy_face:
6. jún 2014 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby pomoooc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: dojde sem maly, ze mamiii cikaaam...a cika mi tu na koberec :confused: :sweat_smile: ja uz potrebujem volnoooooooooooooo, praaaazdniny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: polutujte ma prosim, ja uz to tu nezvlaadam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
6. jún 2014 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka Janka, ľutujem ťa takto na diaľku, presne viem, aké pocity prežívaš ..... plne s tebou súcitím, len neviem, či tie prázdniny pomôžu :grinning: :grinning: :grinning: ja sa na ne aj teším, ale myslím, že ma tá radosť rýchlo prejde, hlavne, keď budem 1000-krát za deň počuť: "Mamíííííííí a kde dnes pôjdeme? čo budeme robííííííííť? "
6. jún 2014 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka ber to s humorem, kdyby řekl já kakaáááááááám, tak můžeš kupovat nový koberec :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2014 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jakelina nestraaaaš, dnes uz kakal :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jún 2014 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina Majka, vidím, že ty si po štyroch ratolestiach už "nad vecou" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2014 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps no ved toto :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nebudem pocuvat "pani ucitelkaaaa" :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: ale zato "maminaaaa" a minimalne milion krat za den :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
a co budeme dnes jest? a pojdeme von? a kto k nam dnes pride ?
a pritom mne by uuuplne stacilo celeee prazdniny len spat a spat...a aj maslovy chlieb by mi stacil :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2014 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, po vašich skvostoch pridávam aj ja svoj" foťák " (úplne nová značka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ) a ešte ma čakajú dve, ale u nás je našťastie celý deň pod mrakom, tak mi aspoň nie je ľúto, že trávim celý deň v kuchyni :slight_smile:
6. jún 2014 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@pipka to ako u nás a Terezka je v podávaní otázok bezkonkurenčná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja nemám ráno ešte ani oči rozlepené a ona už - čo budeme robiť, čo budeš variť, ja som hladnááááááááá a čo budeme mať na večeru? ....... s tým maslovým chlebom by som si vystačila aj ja :grinning: :grinning: :grinning: poďme bývať spolu a deti necháme nech si gazdujú bez nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2014 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lamps suuuuhlasiiiim :grinning: :grinning: :grinning: idem kuknut nejaky spolocny utulok pre beznadejne unavene matky :grinning: :grinning: :grinning: hadam sa nad nami niekde zlutuju :sweat_smile: :grinning:
6. jún 2014 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka nehľadaj nič :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: u nás je miesta dosť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj keď teda boli by to dosť provizórne podmienky, ale hlavne je tam kľuuuuuuud :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2014 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps tak ideeeem :grinning: :grinning: :grinning: a tortu mas v mrazaku stale?? caka ma? :confused: :grinning:
6. jún 2014 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka jasné, čaká :grinning: idem ju vytiahnúť, kým prídeš aj sa rozmrazí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj kávičku ti idem urobiť a červený koberec povysávať a nachystať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2014 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps kavicku nemusiiis, ja nem kavickar :sweat_smile: :sunglasses: mne cajiiik staci :dizzy_face:
6. jún 2014 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka juj, tak to musím behnúť do obchodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo mám doma len žihľavový čajíček
6. jún 2014 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte zasa po dlhom čase vas idem kuknut uz nestiham ani tie krasne torticky páčitkovať ja klasika nestiham odkedy som v robote neako sa mi s tortičkami nedari to bude asi preto ze uz nemam na to tolko času no a dosli mi americke cukriky a kedze ja robim len s mmf tak kupujem vseliake ine a z tych sa mi vobec nedari tak dobre ako s americkych lidlovych uz nech je zasa americky tyzden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pridam vam sem par poslednych nepodarkov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
este ma dnes cakaju dve torticky dorobit
6. jún 2014 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@lamps tak behni behni, nejaky dobry ovocny alebo bazovy, ci zazvorovy :dizzy_face: :grinning:
6. jún 2014 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Ahoj hviezda ako vždy krááááása chcem sa opýtať akú máš abecedu na tie písmena na tej prvej torte "Slovakia"
6. jún 2014 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina A samozrejeme aj Ty krááásne ako aj @mia114 Rio nemá chyby a aj koníííík. @jakelina odkliaľ máš aj Ty abecedu? sa mi páči a majú ju tu viaceré babenky ale Ty vždy tak poctivo odpovedáš tak sa pýýýýýýtam :sweat_smile:
6. jún 2014 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jper oooch straaasne vela sa mi mojich nepaci,ato fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@akzuzs andelka , tie pismena na tej prvej firemnej su vsetky rucne malovane štetcom :sweat_smile:
6. jún 2014 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak,a dobojované.U nás je hádam 200 stupňov,strašne teplo :grinning: .Na futbalovej sa mi potrhal na rohoch poťah ,musela som dať šály aby som pozakrývala diery a čo sa týka ďalších tôrt JING A Jang dané aj s krémovou farbou a aj svadobná tiež nadiktovaná aj s farbou.Len poľovnícku so robila podľa svojho,takže nič moc a ešte k tomu toto teplo :cry: .
6. jún 2014 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@denisak77 ty brdo ta polovnicka je uzasnaaa :sunglasses: :sunglasses: to si tie zvierata robila zo silikonky...ci modelovala :confused:
6. jún 2014 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvoni telefon - ahojky, kedy si mozem prist zajtra pre tortu?.ako pozeram, tak pozeram, na zajtra zapisana len jedna svadobka, ziadna ina..... takze mam veseloooooo, korpus v rure este len:slight_smile:
6. jún 2014 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok