Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
6. jún 2014

@akzuzs myslíš tu co mám na tom posledním dortu, to je abeceda s vyhazovačem. Groovy nebo nějak tak se to píše. Dělám ještě dva dorty a muffiny na dětský den, tak fakt nemůžu hledat. Mám ji už asi dva roky, tak už nevím odkud

dajna11
6. jún 2014

svadobna 5,2kg,spodok pribináčik lesné ovocie,vrch čokovišňa

dajna11
6. jún 2014

foto 😀

dajna11
6. jún 2014

bože jak som pripečená 😀 😀 😀

jakelina
6. jún 2014

@dajna11 krásná je

mrka2
6. jún 2014

@aduskatt este ze ti zavolali,kedy mozu prist zajtra a nie ze o 10 min pridem po tortu 😀 😉

jakelina
6. jún 2014

Jeden co mě vrátil do dětství, to je taková krásná milá pohádka.

mysiatkoo
6. jún 2014

@jakelina jeej 😵

aduskatt
6. jún 2014

@mrka2 no ved to🙂) ale tak posledna komuniacie po tom, co som oznamila cenu bola, ze ide von s detmi a potom to doriesime a konec, tak ked nepise, ze potvrdzuje, tak som bola v tom, ze asi nie🙂) a dnes ze ved ja som napisala aj cenu, tak si myslela, ze sme dohodnute🙂))

grasie
6. jún 2014

@jakelina jéj strýko fedor 😅 krásna tortička, perfektne sa ti podarila a tie hríbiky a slimáčiky okolo sú super 🙂

aduskatt
6. jún 2014

@jakelina Tip a Tap a strýko Fedor🙂))) kraasne rozpravka

jakelina
6. jún 2014

Kočky díky, tady je to strýček Fido a je to moc pěkná pohádka. Pořád lepší než nějaké monsterky, roboti a takové různé postavičky, co ani nevím jak se jmenují 😝

mysiatkoo
6. jún 2014

@jakelina u vas Fido, u nas Fedor 🙂 Ale ako pises - navrat do detstva a dokonala cista pracicka ako vzdy 😵

jakelina
6. jún 2014

@mysiatkoo juj, moc děkuji

pipka
6. jún 2014

@jakelina jeeej tip a tap ...to pozeravameeeee, som to tiez milovala ako dieta 😵 😵 😵

pipka
6. jún 2014

@jakelina ja som si odniekial ulozila toto a tiez to mam v zalohe ze v lete deckam mojim na tortu taky rozpravkovy mix spravim 😎

mrka2
6. jún 2014

@jakelina jejo, to je nadherneee 🙂

jakelina
6. jún 2014

@pipka ti jsou skvělí 😉

pipka
6. jún 2014

@jakelina ja mam najradsej tieto rozpravky "nasho mládí" 😎 tam ziadne nasilie, stres, strielanie, krv 😝...ale bezstarostne dialogy, vtip, laska a radost zo zivota...vcielka maja, krtko, kubko a maťko, tip a tap, maxipes fík, rakosníček...to su veci, co ja mooozem 😵

aduskatt
6. jún 2014

tak svadobka hotova, este sa popasovat s tou, o ktorej som sa dozvedela az na obed 😀

lokalistin
6. jún 2014

@jakelina boze ta je suprova 😉

jper
6. jún 2014

@aduskatt oj to ti nezávidím - ještě že zavolali dnes a ne zítra, že už jedou :D

aduskatt
6. jún 2014

@jper no ved to, to mi povedal aj manzel-no, ja neviem, co by som robila - este sa mi to nestalo

1katuska73
6. jún 2014
jper
6. jún 2014

@aduskatt no já se dycky děsím, že se mi to povede, někdy mi píše více mamin najednou a pak v tom mám zmatek. Tak reálné to je
😉

aduskatt
6. jún 2014

@jper len mne ona povedala, ze ked sa vrati zvonka, tak to dotiahneme a viac sa neozvala, tak som to povazovala za nedohodnute🙂)) a ona za dohodnute🙂 ale korpus sa uz chladi v chladnicke🙂)) zachvilku to pojdem naplnit🙂

denisak77
6. jún 2014

sú zo silikonky,ale zle sa robia aj so silikonkou a hlavne diviak,lebo je 3D no katastrofa,asi by som ho skorej vymodelovala ako natlačila do silikonky,nepáči sa mi formička diviak ani kus.

bubobubina
6. jún 2014

@jakelina wau, krasna! 🙂

akzuzs
6. jún 2014

@pristela tak klobúk dole vyzera to jak .... ani neviem ako no proste úplne že sánka dole

kaculka46
6. jún 2014

@jakelina krásná pohádka to je, ale ta dorta je neuvěřitelná.