• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
Ešte jedna otázka - môžem miesto mascarpone dať od Tami smotanovú nátierku? Resp. mám dve mascarpone a ešte mi treba jedno, tak to chcem dať tú nátierku? Či mám utekať radšej do obchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2014 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker Určite áno.Ja ked mám väčšiu dávku ako ty dávam bežne pomazánkové maslo tesco a vôbec to nepoznať. A ked robím iba pre nás tak mascarpone ani nedávam.
11. jún 2014 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 řehtám se tu jak blázen
11. jún 2014 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina mne bolo tiez stale pri tom do smiechu :grinning: ale do takeho ironickeho :grinning: a najlepsie bolo ked sa mi z jednej slahacky stalo maslo :sweat_smile: :grinning: pritom som ju neslahala dlho...

vcera mi ten moj najmilovanejsi vravi, ze jeho synovec ma narodeniny a jeho sestra ocakava tortu :rolling_eyes: esteze dnes rano bola riadna burka a nie je take teplo, takze sa dam na to nahovorit :grinning: do soboty daco zrobim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2014 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 tak u nás vedro pořád, máme už i v bazénu vodu 31 stupňů, odpouštíme a přidáváme studenou. Není se kam schovat a v práci vedro a doma v podkroví ani nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2014 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina sme predvcerom grilovali na zahrade a nakoniec sme len pozerali na tu kopu mäsa :grinning: nikto nemal chut v takom teple :grinning: pekne vychladeny radler som si polozila do chladku a do 5min bol teply :confounded:
11. jún 2014 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
pre dcéru do školky :slight_smile:
11. jún 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@jakelina aj u Teba je teplo? :grinning: Predstav si že aj u nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2014 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach kocky ani nehovorte o teple cakaju ma v tomto tyzdni 2 torty a kopa modelovaciek ma poraziiii. Nemate postup na delfina?
11. jún 2014 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akzuzs nekecej :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2014 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 já dělám čtyři dorty, tak mě porazí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Delfína jsem udělala podle fotky, je to lehké zvířátko :wink:
11. jún 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja "len" 2 jedna z toho poschodka ale tuism mam vsetky tvory z mickeho klubika + morsku s tym delfinom ma porazi pri tom :p. Ach jaj
11. jún 2014 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pondelková, stihla som to ešte pred tou horúčavou
11. jún 2014 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@dm1 tak to modelování nezávidím, mně to šlo hrozně špatně, ty detaily jako ručičky a tak, no hrůza a to jsem dělala ovečku Shaun a na ni asi pět set kuliček, vrrrrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak lehké postavičky, ale všechno mi trvá dvojnásobek co jindy. Jak přijdu z práce, tak je tu tak vyhřátý vzduch, že mi to úplně teče. A dýl jak do 22 hodin nevydržím, normálně mi padá hlava do kýblu se Smartem :astonished: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2014 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ženičky, idem robiť poťah z cukríkov, keď ho chcem zafarbiť mám dať farbu už do hotového alebo keď sa mi cukríky roztopia tam pridám farbu, zmiešam a potom spracujem s cukrom?
11. jún 2014 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalinka98 můžeš tak i tak, pokud chceš všechen mít jedné barvy, tak přidej hned jak je rozpouštíš
11. jún 2014 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikula2 dievcata ja ked robim zvieratkove, alebo inak zdobene. beriem 1,50 az 1,70e. 20mafinov mi trva dlhsie ako 2 torty.
11. jún 2014 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak na tortu odporucam kvapku Ivory. ja som robila minuly vikend a kupila som aj CREAM, no s nou bola viac zlta.
ale daj ozaj len kusocek, lebo bude velmi tmava.
11. jún 2014 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, po dlhociznej dobe pridam moje torticky. Robim ich tak 1 za mesiac, takze vela ich nebolo :slight_smile: Ale zase take nadhery tu pridavate, ze nestiham zasnut ;)
11. jún 2014 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@jakelina ja sa teraz pozeram poriadne na tortu co mam robit a ten Mickey a MInie navrchu stoja :o :o :o
11. jún 2014 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuul Ďakujem. No a ja som plánovala kúpiť tu CREAM takže asi sa neoplatí však?
11. jún 2014 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no vidíš, aby jsi to neměla moc jednoduché :grinning: :grinning:
11. jún 2014 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte totričkárky, neviem, či to patrí do tejto skupiny, ale potrebovala by som poradiť, mám robiť krém na tortu, mal by byť pribináčkový ale chceli by ho jahodový. Ako do neho zakomponovať jahodovú dreň aby bol dostatočne tuhý a neroztekal sa? resp. ak by ste mali nejaký fajný krém jahodový s tvarohom, poprosila by som o postup. Ďakujem :slight_smile:
11. jún 2014 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@begalova ja rozmixujem jahody z nich uvarim jahodovy puding a vymiesam s mascarpone, cukor a citronovu stavu podla chuti, ja mam jahodovy ole, ak by nahodou bolo riedke, ale väcsinou nedavam je to uplne tuhe, mozes mascarpone vymenit za tvaroh, len ten neni taky husty, ale mozes aj vanilkovym zahustit
12. jún 2014 o 01:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daja55 formičku diviaka mám formy OB,asi sa to tak volá tá stránka
12. jún 2014 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daja55 ale nerobí sa s ňou dobre a aj spoje veľmi vidno,nepáči sa mi
12. jún 2014 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky potrebovala by som poradit idem robit tortu na promociu ma to byt otvorena kniha na nej ciapka a diplom...chcelaby som sa opytat s akou farbou ponatierat boky knihy (stranky) aby vyzerali ako ozajstnee...a vrch ciapky robite z oplatky? Dakujem velmi pekne
12. jún 2014 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimusa94 nedělala jsem ještě čepku, ale boky knihy jsem potřela jemně kakaem.
12. jún 2014 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, prosim vas, nemate niektora ulozene insp tort oblozenych cokoladkami a hore vela roznych sladkosti? Pripadne ovocie? Dakujem pekne za kazdy obrazok :slight_smile:
12. jún 2014 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok