• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. októbra 2017 
@pipka uz aby bol auuuugust, odkaz malemu ze mu donesiem nove, nezmývatelne a plnyyyy box :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jún 2014 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka vidím, že to máš veselé :slight_smile: , ale zas malý je asi kreatívny. Moja Veronka mi včera robila make-up a ja ma česala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: keby si ma videla, tiež by si asi nevedela čo robiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na vlasy mi dala snáď polovicu penového tužidla s extra silným tužiacim účinkom. Večer som sa už nemohla zmývať, aby som ráno nemala z hlavy satelilt, tak som si poumývala tvár a išla si ľahnúť. A keď som sa ráno videla v zrkadle ...... to ti bol pohľad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2014 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pristela @anibas veeeeľmi veľká vďaka, presne toto som hľadala :slight_smile: zlaté ste...
13. jún 2014 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Žanetka a nie ti ty náhodou toršičku, ale fakt len trošičku škodoradostná? :grinning:
13. jún 2014 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps :grinning: :grinning: :grinning: nie ,len podporujem kreativitu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2014 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@anibas dakujem!!! :slight_smile:)))
13. jún 2014 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to potom Janka určite ocení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veď aj tak ide maľovať
13. jún 2014 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina @pipka dakujem ;) @pipka to musela byt radoooooooooooooost ... nuz, kreativne ditko po mame :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. jún 2014 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela chces ovdoviet silou mocou? :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj tak nist nezdedííííš :sweat_smile:
13. jún 2014 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps @mysiatkoo aj by som vam sem hodila fotku, ale nemooozem, bo je na nej holy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ale teda "kreativny" to on teda je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: co myslite, preco musim byt malovat? :angry: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2014 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka uz mu dosli ciste steny ??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
13. jún 2014 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka Dobre som sa nasmiala na dobru noc. :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2014 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby je niektorá z vás zaregistrovaná na stránke Torty snov? Potrebuejm info cez IP
13. jún 2014 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 ta tortuska je naaaadherna, farebne pre moje očko dokonalaaaa :grinning: , strasne milené postavicky sa ti podarili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. jún 2014 o 02:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tento týždeň dva svadobné podľa želania
14. jún 2014 o 04:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@muffinka8 krásný macík. Ty korálky jsou jedlé perličky?To by mě zajímalo , jak ti tam tak hezky rovně drží :confused:
14. jún 2014 o 06:02  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka krásný půlhrad i poník. Perfektně jsi tu dvojoslavu vyřešila.
Směju se, že pečete v kalhotkách :grinning: :grinning: :grinning: Já taky :grinning: ale tričo ze sebe nesundám, pořád je někdo doma. Ted zrovna nejmladší s neštovicemi :frowning2:
14. jún 2014 o 06:20  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlasta80 všechny krásné :slight_smile: a tu patrovou svatební s dovolením ukládám do inspi.
14. jún 2014 o 06:27  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo jedním slovem úžas :fearful:
14. jún 2014 o 06:29  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moje dalšie dve ešte pojdem dorobit meter na tu jednu tortu :grinning:
14. jún 2014 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
Vylepšila som ju
14. jún 2014 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
Dievčence pozdravujem vás , pridávam moje dve tortičky , jednu narodeninovú a jednu svadobnú podľa želania . V tomto teple je neskutočné , aké nádherné výtvory ste urobili , idem ich popozerať .
14. jún 2014 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@kubrt Jak se dívám na počet dětí, tak to u vás je doma pořád někdo. To nemáš šanci :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2014 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, neviete mi poradit niekoho kto pecie detske torty v Košiciach? dakujem
14. jún 2014 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela pozor pozor :grinning: postavicky su specialne :grinning: s perletovymi ocami :grinning: chcela som im zvyraznit ocka ale nemam to tu bielu farbu :grinning: tak maju "iskricky" v ockach vdaka perletovej praskovej :grinning: male biele bodky z MMF sa mi nedarili... stratili sa mi medzi prstami :confused: :grinning: a dakujem tiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dakujem aj vsetkym za pacitka :dizzy_face: holky davate mi chut dalej piect, uz dva krat som to chcela ukoncit :unamused:
a chvalim Vase diela!!! ste amaterky cukrarky a dokazete ovela viac nez to co ponukaju v cukrarnach :dizzy_face:
14. jún 2014 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mysiatkoo preeeesne si to trafila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. jún 2014 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holčiny tak u mna uz len posledna k odovzdaniu a mam volnooooo :grinning: :grinning: tá cica na vankúšiku je tiež normal plnená tortuška

@michaela3011 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vsak tak by to malo byt nech sa to trbliece ked sa hladi do očí :grinning: :grinning: a s tym koncenim , nooo ja končievam dost casto aj minuly vikend som chcela zas koncit s tortovanim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2014 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@kubrt dakujem a skore uzdravenie zelam :wink:
14. jún 2014 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela odpadla som...zo zvonilky :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: z Rapunzel :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj z mačičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
prosto uuuzasneeeee :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile:

hadam aj dake to dedičstvo ti teda prihotovim :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2014 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evicaka ja som robila pred rokom túto s jabloňovými kvietkami a to podľa tejto predlohy čo si priniesli...
14. jún 2014 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok