Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
sticker
14. jún 2014
@artepf Prosím ťa, ako docieliš tak peknú zelenú.. takú jasnú? Ja dávam gelovku a teda stále to mám bledé :-|
muffinka8
14. jún 2014
@kubrt myslis tie guličky čo má macko na krku? Tak to je bižu. Som myslela že sa na tie ružové pýtaš.
zuul
14. jún 2014
@pipka Jani dakujem ti za inspi.
jper
14. jún 2014
Můj dnešní boj, jsem totálně ko a to mám na zítra další dva dorty. A ta svatební, to mi švagrová ve čt řekla, že potřebuje svatební a postavy nestihly vyschnout - kytky se mi polámaly, tak jsem dělala znova, no masakr. Jo když se s... tak se s...
nika1985
14. jún 2014
len taka jednoducha na tento vikend uz len 3torty a mam prazdniny normalne sa tesim
daja55
14. jún 2014
Moje víkendové, obe majú po 7,5 kg .Prvá na primície a tá druhá na PSP
nika266
14. jún 2014
@daja55 cau,tak torta je super, tak co to mas za perly
jankako
14. jún 2014
Baby vy ste riadne sikovne.ake krasne torticky.ja dokazem len s tortovym obrazkom spravit.🙂
Ale poprosim vas,recept na dobry tortovy korpus.aby bol pekny vysoky a hlavne nesplasnuty.dakujem krasne.
Toto je moja dnesna amaterka pre moje neterky.
daja55
14. jún 2014
@nika266 Kúpila som v kvetinárstve super bordúru asi 7 radovú( nejedlú síce ) strieborný okraj a zlaté očká, to bol 1 rad a každý rad bol inej farby, meter 2,75 eur a široká asi 15 cm
mamcas
14. jún 2014
Keby ste nahodou nemali co na praci, na wau najlepsie slovenske torty... 🙂 bavim sa 🙂
artepf
14. jún 2014
@jakelina
@pristela já teda taky miluju svatební dorty, ale tohle byl první s tak malou základnou a tak vysoký a těžký, proto jsem se zařekla, že takový už nevezmu :-p , já jsem čtvrtky a pátky doma a děti už oba ve školce, pokud teda nejsou nastydlí jako tento týden ]-( , takže jinak bych to taky nedávala ale zatím se to ještě dá 😉
artepf
14. jún 2014
@sticker já stříkám dorty airbrushem, ale předtím jsem většinou míchala klasickou zelenou a k tomu bitter lemon a potom byly ty dorty taky krásně jasně zelené, třeba jako tyhle - jsou z loňska 😉
sticker
14. jún 2014
@artepf Ďakujem za odpoveď 🙂 U mňa airbrush nehrozí tak sa budem snažiť ďalej namiešať ju nejako 🙂 😉
lokalistin
14. jún 2014
@michaela3011 naaadhernaaaa
lokalistin
14. jún 2014
@pristela boze ta cica je suprova
lokalistin
14. jún 2014
@muffinka8 milujem tvoje torticky
lokalistin
14. jún 2014
aj ja som nieco upiekla 😉 no ale o drzku v tom teple :-p a dneska rano som sa tak strepala, ze mam rozmlatene obidve ruky, esteze mam dopecene
aduskatt
14. jún 2014
@lokalistin ako rozmlatene? 😕 😞
dagmarmustafa
15. jún 2014
@katarina51 Dakujeeeem.Si zlata.
dagmarmustafa
15. jún 2014
Moje posledne. Ta slniečková je taka neobvykla-svadobna-na želanie. prekrasne torticky ste pridali.Aj som si zopar ulozila 🙂Peknu nedelu 🙂
elamaslakova
15. jún 2014
@muffinka8 Nádherné tortičky
zuul
15. jún 2014
dievčata prosim ako sa vola tato rozpravka? d.

https://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2F...
elamaslakova
15. jún 2014
@artepf Nádherné všetky
elamaslakova
15. jún 2014
@dagmarmustafa Krásna, čistá práca, nádhera
jakelina
15. jún 2014
@zuul nejde mi to otevřít :-|
mysiatkoo
15. jún 2014
@dagmarmustafa krasne, ciste, elegantne a identifikovatelne ... mas svoj styl 😉
@lokalistin tato sa ti podarila super - si sa oextruderovala alebo ocesnakovolisovala? 🙂
@zuul neviem ci to ma slovensky nazov, v AJ je to The hive, v svk ani czk som to nenasla
mysiatkoo
15. jún 2014
@jakelina vyhodilo ti to na FB nejaku xybu? lebo som potom odtial kopirovala ten odkaz uz len s www.google.......... a naslo mi to obrazky 😉
dajna11
15. jún 2014
prsia,prsíčka....
maya30
15. jún 2014
@mysiatkoo @pristela @denisak77 @jakelina @muffinka8 @akapulko @eliska22 @artepf @jper @dagmarmustafa kraaasne torticky dievcataaaaa x-) x-) x-)
maya30
15. jún 2014
tento tyzden bol u mna kvetinkovy, na pocudovanie som mala pochystane skor ako keby som mala robit postavicky 🙂 zlaty klinec bola sedacka, co som myslela ze nebude nic narocne, ale mal to byt presne jeden konkretny typ a som sa trapila cely den aj ked vyzera ze na nej nic nie je, ale vnutri je mascarpone s ovocim a nema to tie spravne hranate tvary, fakt nerada robim nieco co ma vyzerat ako realna vec 8-(