• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
ahojte, nakupujete aj z e-shopu pecenieskamkou.eu? ak hej mám zľavový kupón - poštovné zadarmo podmienky: nákup nad 20€, balík do 10kg zaslaný Sl. poštou. Kupón je platný do 31. 7. ja ho nevyužijem, tak ak by ste chcela niektorá, kód pošlem do IP.
19. jún 2014 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 super a ty mas airbrush?
19. jún 2014 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin ano :grinning: od velkej noci... som dostala :slight_smile: ale vcera som ho pouzila prvy kraaaat :sweat_smile: :grinning: som ani neskusala a rovno som isla naostro na tortu :grinning:
19. jún 2014 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 super :wink:, pekne to vyzera
19. jún 2014 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin dakujem :slight_smile: bala som sa ho pouzit bo som vela citala o nepodarkoch s nim... o nerovnomernom nastriekani, o kvapkach/pluvancoch od farieb a taaaak :confused: no nechcelo sa mi miesat farbu do MMF tak som si povedala, ze ajtak to raz musim vyskusat ked uz ho mam :grinning: nech nezapada chudak prachom, nech sa neciti nechcene... bo je pravda, ze som po nom ani netuzila :sweat_smile: nakoniec to pekne nastriekalo farbu :dizzy_face: miesanie farieb bola tiez zabava :grinning: uuuuuplne od oka :grinning: viem, ze som miesala zelenu a zltu ale pomer netusim :grinning: mam na torte pri pravej branke dve smuhy ale to nebolo striekanim ale povodne tam bola lopta, ktoru som nakoniec presuvala na opacnu stranu :slight_smile: tak zanechala po sebe stopy :sweat_smile: nevadi, ved futbal sa nehrava na tip top anglickom travniku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. jún 2014 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
19. jún 2014 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@lokalistin a vlastne zelenu farbu ani nemam :grinning: miesala som modru a zltu :slight_smile: poviem ti, je to zaujimava pomocka :slight_smile: mozno po financnej stranke ani nie taka draha
19. jún 2014 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 no ja antitalent u mna by to bola sama cmuha
19. jún 2014 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin nemyslim si :wink: si dost sikovna... a ked som to zvladla ja amater tak ty by si to dala lavou zadnou :wink: a to som este robila cela vyklepana z toho :grinning: a mozno nie len z toho... posledne dni mame doma dake napäte :unamused: sa mi priatel skoro prizabil... no nastastie pri nom stalo vsetko stastie a nic mu neni... to len ja som musela do seba kopnut tri vodky na rozdychanie :grinning: chlapi, takto nas zeny trapia :slight_smile:
19. jún 2014 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jún 2014 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
19. jún 2014 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@michaela3011 pane boze a co robil? vdaka bohu, ze sa mu teda nic nestalo-tak dufam, ze sa rychlo da u vas do normalnych kolaji :wink:
19. jún 2014 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin bol u kolegu a popili pri futbale viac piva... domov prisiel v dobrej nalade ked som uz spala a tak ma samozrejme musel zobudit s tym, ze Nemecko vyhralo 4:0 :sweat_smile: :grinning: trochu sme pokecali, ze ako bolo a potom som ho poslala spat... no isiel este na wecko a nezapol si svetlo na chodbe... zrazu som pocula obrovsky rachot!!! :confused: ale ze fakt obrovsky... hned som vyskocila z postele a utekala za nim... lezal na podlahe pod vesiakovou stenou, tu mal padnutu na hlave!!! ta vesiakova stena je drevena a sama o sebe tazka!!! som myslela, ze skolabujem, prislo mi strasne zle, ze som padla na kolena :unamused: este dva dni som to rozdychavala... stale som ho mala pred ocami ako tam bezhybne lezi :frowning2: cela ta vesiakova stena je dolamana a jedine stastie, ze sa nerozbilo zrkadlo, ktore je na nej pripevnene... a ten moj ani modrinu ani tipel nema na tej hlave... obidvaja nevieme ako sa to mohlo stat, ten bol z toho v obrovskom soku... teraz ked idiem okolo tak vzdy sa zamyslim akoby to bol zly sen a pritom sa stal v skutocnosti... celeeee zle... fakt som musela do seba kopnut tri vodky :sweat_smile: :grinning:
19. jún 2014 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jún 2014 o 05:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@chvapilu superná je a nielen elegantnejšia, ale aj krajšia ako v skutočnosti :slight_smile:
20. jún 2014 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 ahoj,ake farby použivaš na striekanie,praškove rozmiešane v alokhole,dik za odpovaď
20. jún 2014 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak z rybarskej sa na poslednu chvilu vyklul znak klubu este ze som nezacala modelovat v pondelok v noci. Este ma caka jedna ktora stale neviem ako bude vyzerat ale to az na nedelu.
20. jún 2014 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@michaela3011 no fajne este ze si vladala tu skrinu zdvihnut, tak uz len vsetko dobre prajem :wink:
20. jún 2014 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďalšie 2 začiatočnícke do zbierky :slight_smile:
20. jún 2014 o 14:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@mitena veľmi krásne..,, ako dosiahnete takú peknú sýtu zelenú?
20. jún 2014 o 14:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte nejaky dobry korpus na tortu aby nebola potom torta prilis sucha ale taka vlacna a aby sa velmi netrosil? :D :slight_smile: dakujeem
20. jún 2014 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 hlavne, ze je v poriadku, kaslat na skrinu
20. jún 2014 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysicka3703 Dakujem :slight_smile: použila som gélovú farbu MINT GREEN a DARK GREEN
20. jún 2014 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela @jachin kočky moooc ďakujem ,dúfam že z toho niečo bude... :grinning:
20. jún 2014 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....vsetky ste proste uuuuuuzasne...torticky su superacke. Mala by som prosbu...urcite to uz niekde je ale ja som nenasla. Pri kolkych °C skladujete uz potiahnutu tortu, aby sa Vam to "neroztieklo"? A ako robite tie nadherne ostre hrany na potiahnutych korpusoch? Dakujem.
20. jún 2014 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. jún 2014 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
Aj ked som chorá ale urobila som aspon jednu tortuchu :slight_smile:
20. jún 2014 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
Dievčence pridávam moju svadobnú tortičku podľa želania
20. jún 2014 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@elamaslakova kraaaasna...v jednoduchosti je krasa
20. jún 2014 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova prekrásna tortička :sweat_smile:

pridávam aj ja moje torhotýždňové snaženie :slight_smile: doma mám neporiadok jak sa patrí, mm a chalani chodia domov z prerábajúceho sa bytu, tak mám všade kopec prachu, do toho varenie, robenie tort, ešteže nemusíme už robiť žiadne úlohy
20. jún 2014 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok