• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
@pipka Ďakujem veľmi pekne, tak teda skúsim ten kokos, džem som dávala dovnútra ríbezľový, tak dám aj na boky. Trubičky doma nemám, ani dlhé piškóty a do obchodu už nejdem. Pre nás, "nepunčákov", robím ešte medový krémeš, takže z punčovej torty zostane určite. Kam Ti ju mám poslať? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. jún 2014 o 15:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@h2 no do Duuuuubravky :grinning: :grinning: :grinning: zo Senca to nemas az tak daleko :grinning:
21. jún 2014 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Naši bývajú v BA, tam bude aj oslava. :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2014 o 15:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@h2 takze kam mam prist? :confused: :grinning: :grinning:
21. jún 2014 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Na Račko, naši sú kúsok odtiaľ.
21. jún 2014 o 15:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisak77 :slight_smile: zase nádhery :wink: ako vždy,len jedna vec mi tam vadí-tá silikonka na vrchných dvoch je taká veľká-nezvyčajná,torty sú úžasné,ale asi som neni zvyknutá na tu novú ozdôbku :slight_smile: ale ja si zvyknem :grinning: si úžasná cukráročka :wink:
21. jún 2014 o 15:47  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak po čase aj ja pridávam pár mojich :slight_smile: ĎAKUJEM za všetky predošlé pačítka :slight_smile:)
21. jún 2014 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
Takže tento víkend len jedna s plnenými mafinami ,ale zabralo to času ako keby som mala 4 torty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tortička mala krémovú farbu,ale na foto moc nieje vidno,lebo fotená vnútri,kedže mala 14 kg tak som s ňou nevládala vonku a mm nebol doma.
21. jún 2014 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@mimcak nádherná :dizzy_face:
21. jún 2014 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laumi prosim ta ako si robila tie branky lebo aj mna cakaju na druhy vyk a netusm ako ich dat tak pekne ????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2014 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akapulko to sú kupené :slight_smile: :slight_smile: takto by som to asi nedala :slight_smile:
21. jún 2014 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence, tak tento vikend to mam uz za sebou nastastie.. vsetky boli viac menej na zelanie, akurat pri svadobnej som mala povinnych tych mackov.. kvety som si sama vymyslela.. skoro ma zabili.. moje prve na drotikoch.. ale dala som to :D
21. jún 2014 o 18:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@pristela nebola som si ista konecne ma po 3rokoch zobral mm na kavu tak som bola cela mimo :grinning: mala som aj malu a krmila som ju len som zbadala tvojho synatora a az potom Teba a kym som prisla nato ze odkial a co uz si bola fuc nabuduce kricim :wink:
21. jún 2014 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak prekrásne :dizzy_face: smiem sa spýtať aké si mala rozmery poschodí a ako bola plnená torta? Aby som si to vedela predstaviť kvôli váhe, keďže aj mňa čaká jedna v septembri.
21. jún 2014 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo wooooooooooooooooow
21. jún 2014 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@laumi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kde si ich prosim ta kupila????
21. jún 2014 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 tak na cafe ťa pozvem aj ja :grinning: :grinning: :grinning: no ak som bola v meste s najmensim tak dobre ze si nekricala bo takeeee nervy som nan mala ze az para mi strííkala zo vsadial :grinning: :grinning: ako ten dokaze cloveka vytocit to je az neskutocneeee :frowning2: :frowning2:
21. jún 2014 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Moja dnesna pracicka ;) Torta totalne skopirovana podla obrazka, ktory mi poslali :grinning: Nemam rada takto kopirovat, ale co uz, chceli taku, tak je to tak. Inak v tomto pocasi som nasla aj jednu vyhodu. Vobec nepotrebujem jedle lepidlo, ta hmota bola taka lepkava, ze to drzalo vsetko samo len tak :slight_smile: Inak vcera rano ma tak kvalitne seklo v chrbte, tak som rada, ze zijem, a ako naschval, muz musel aj dnes robit, tak okrem pecenia mi tu zostali aj moje tri detuchy. Ale tak aspon s vysledkom som velmi spokojna. O pol hodku si to vyzvihnu, tak som zvedava na tie reakcie :slight_smile:
21. jún 2014 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
21. jún 2014 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
angry birds dnes dokončená :wink:
21. jún 2014 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
V sobotu, v nedelu je tu radost chodit. Pribudaju nadherne torty.

Baby, prosim vas kolko asi ganache je potrebne napr. na 20cm tortu vysoku cca 10cm (2x plnenu)?
21. jún 2014 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, pridam aj ja torticky z tohto tyzdna, este jeden tazky tyzden ma caka a potom uz vidim svetlo na konci tunela :slight_smile: aj ked celkom prestat sa mi nepodari, ale bude to neporovnatelne menej oproti terajsku :wink: Ta pre skolkarov bola do nasej skolky, bodky su vytlacene na fondane :wink: Polovnicku som robila podla obrazka, aj pepu a tie dve male na spolocnom obrazku boli ako darcek na oslavu pre nasich kamaratov :slight_smile:
21. jún 2014 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (63)
@maya30 nádherná každá jedna :slight_smile:
21. jún 2014 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 kraaaaaaaaaasa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jún 2014 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abriela 400g tmava coko a 200ml slahacka... cca... nieco ti asi zvysi, ale inak sa s tym nerobi dobre...
21. jún 2014 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianabila tvoje slová ma vždy potešia a tú formičku volá sa to fleur de lis som dlho zháňala,lebo nebola v našich obchodoch tak som poprosila jednu známu ona ju má origoš.priniesla mi výlisok a ja som posielala výlisok pánovi martinovi a on vyrobil formičku,tak sa z nej vytešujem a vymýšľam ako by som ju použila.Ale samozrejme tebe sa nemusí páčiť,ja to chápem ,každému sa niečo iné páči. :slight_smile:
21. jún 2014 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo ahojky,prosím ťa a ty tú ganache dávaš na nejakú plnku,či rovno obtrieš boky naplnenej torty?či tam niečo má ísť pod to.................ja som to skúšala,ale mne to zliezalo zo šľahačkovej plnky,ktorá mi zvýšila a som nou omazala tortušu.......katastrofálne to dopadlo :confused:
21. jún 2014 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 nedavam tam nic, rovno to mazem na naplnenu tortu.. ta slahackova plnka tomu zrejme neurobila dobre :unamused:
21. jún 2014 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo nádherné a tie delfíny achh :dizzy_face:
21. jún 2014 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo dakujem za odpoved. Spravu som aj chcela adresovat priamo na teba :wink:
21. jún 2014 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok