• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@akapulko tuším cez juno.sk
23. jún 2014 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@1katuska73 orchideje jako květ nemusím, ale tvoje je nádherná :slight_smile:
23. jún 2014 o 10:04  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
cafte, no konecne som sa sem dostala
moje vcerajsie prasa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
23. jún 2014 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@moicka jé, tu jsem dělala taky. Při objednání telefonem prý real Madrid - no myslela jsem si že to bude něco ze setkání křesan. mládeže s papežem :slight_smile: a oni poslali znak fotbalového klubu :grinning: :grinning: :grinning: no jsem taky odborník :grinning:
23. jún 2014 o 10:27  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@jakelina krásna rýchlovka
23. jún 2014 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievcata, potrebujem pomoc... :slight_smile: poradte nejaku inspiraciu na tortu, ktorá ma byt pre tri ženy....ide o kolegyne...:slight_smile: dakujeem :slight_smile:
23. jún 2014 o 10:52  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky neskutocne torticky, ani vas tu neviem vsetky vymenovat! krasna praca. par dni som tu nebola a dala som asi 30 like-ov :wink:
@mysiatkoo uz by si mohla spravit aj nieco nechutne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@anibas krasne maca
@maya30 kedy mozem prist na skolenie? minule sme isli okolo vas (sme sa tulali po slovensku) ale som mala v aute vrieskajuce deti, tak som to neriskla :wink:
23. jún 2014 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahaaa a este jednu dnesnu
23. jún 2014 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@eliska22 ,
muffinka8 jej veľmi pekne vám ďakujem tak od Vás si to nesmierne vážim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kati rozmery mala 30, 22, 17 všetky poschodia boli plnené 3x,ale spodné bolo zrezávané do obluka,aby pôsobilo ako sukňa a stred na foto moc nevidno,ale bolo v strede zrezávané,aby pôsobilo ako korzet. Ale zas veľa hmoty išlo na tie volány dookola.
23. jún 2014 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag jeej krásna kniha
23. jún 2014 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a moja dnešná už práve odovzdaná.
23. jún 2014 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
A teraz sa Vám trošku pochválim mojim novým partnerom ,dúfam ,že si budeme rozumieť. :grinning: .Nakoniec som sa rozhodla pre tento išli sme pôvodne kupovať iný,ale mali na predajni tento za 289eur a pri pokladni nám ho zarátala iba za 218eur :confused: :confused: :sweat_smile: tak sme rýchlo vyplatili a prášili odtial čo najrýchlejšie a doma sme zistili,že má aj mäsomlinček čo nám predávačka v predajni povedala,že mäsomlynček v tom nieje. :sweat_smile: ,myslím celkom dobrá kúpa aspoň v to dúfam .
23. jún 2014 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@mimcak mám tuto istú značku,len je v červenom a je suuuuper.Má všetko okrem mlynca na mak,to sa vraj podľa EU predávať nesmie,lebo mak je opium :slight_smile:
23. jún 2014 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blancagon tento nemá ešte odšťavovač,ale popravde ten ani nepotrebujem. dnes sa na mňa mužíček zlostil,že kolko som si toho na víkend čo bude zas nabrala a ja mu ,že neboj šak mám robota uvidíš ako to bude v kuchyni bežať,jedna radosť. :grinning: :grinning: :grinning: no ešte zohnať niekoho kto bude aj poťahovať tortuše :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2014 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babky ja som dala do svojho albumu fotky ako robím čokoládové mantinely, ak by vám to niektorej pomohlo fotené síce už dávnejšie a bola som doma sama, takže niektoré operácie sa mi holt nedali odfotiť, teda že lepím mantinel na tortu aj fotím, tak to tam chýba, ale aspoň dačo, možno niekomu pomôže :slight_smile: a kľudne napíšte ak niektorá robíte inak alebo máte nejakú vychytávku, budem rada, ešte stále sa mám čo učiť :slight_smile: http://www.modrykonik.sk/blog/halienka/album/ako-na-cokoladove-mantinely-na-tortu--2663pb/
23. jún 2014 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@mimcak je to veľký fešák :grinning: :grinning: :grinning: brala by som aj ja a za tú cenu... :slight_smile:
23. jún 2014 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kubrt torticka je kraaasna a presne ako ty :grinning: :grinning: :grinning: . Ja ked som telefonovala, ze chcu tortu so znakom real madrid, tak ze OK. No ked som ho uvidela na nete aky ma byt, :confused: :confused: :confused: tak som sa zobudila :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2014 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak ou máš pravdu,odšťavovač nemá,ale ide božsky! ja som ho dostala od Ježiška a som mu za to vďačná,ušetril moje ručičky :slight_smile: na poťahovanie asi nič nebude,len tie ručičky :angry: a tie tvoje,tie sú šikovnééééé!
23. jún 2014 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 píšeš že nestíhaš,prosím ťa najdeš si čas a napíšeš mi lopatisticky,to je ako neznalcovi :slight_smile: ako robíš tie čoko mantinely?ja to nevííííííím :frowning2:
23. jún 2014 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@halienka úúúúúúžasnéééééé,toto som potrebovala,ďakujemmmmmm,dúfam že tie mantinely zvládnem :wink:
23. jún 2014 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. jún 2014 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jper dakujem :dizzy_face: kvietky farbim klasicky stetcom a prachovymi farbami, airbrush nemam, mozno ak pride Jezisko :sunglasses:
23. jún 2014 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag no to si mohla kludne dojst, aj my mame vrieskajuce deti, verim ze by si rozumeli :grinning:
23. jún 2014 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jper jaaj a tie princezne som dala tlacit na jedly papier, obrazky som stiahla z netu...
23. jún 2014 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blancagon Ahoj, este ti treba nejaky pokec k tym mantinelom, ci stacilo to co dala foto halienka? :wink:
23. jún 2014 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Super torta - takúto som mala v pláne pre krsniatko - a najstaršia mi hovorí: Prečo mu robíš zase prasa ???? :fearful: :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
23. jún 2014 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anibas dakujem :wink: inak tato torta sa vynimocne super robila :sunglasses: na to, ze deti za zadkom...zvladla som to za pol hodku to zdobenie :sweat_smile: :grinning: to pristelka hadam za 5 minut by mala aj naplnene aj potiahnute :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. jún 2014 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka já myslím, že by to stihla za hodinu i s pečením :grinning: :grinning: :grinning: Pristelka je přírodní úkaz, tam běžné věci jako u nás ostatních neplatí
23. jún 2014 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina no presne, presne :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2014 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak nááááddddddherná.. :wink:
23. jún 2014 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok