Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
laumi
23. jún 2014
@akapulko tuším cez juno.sk
kubrt
23. jún 2014
@1katuska73 orchideje jako květ nemusím, ale tvoje je nádherná 🙂
pipka
23. jún 2014
cafte, no konecne som sa sem dostala
moje vcerajsie prasa :-p :-N
kubrt
23. jún 2014
@moicka jé, tu jsem dělala taky. Při objednání telefonem prý real Madrid - no myslela jsem si že to bude něco ze setkání křesan. mládeže s papežem 🙂 a oni poslali znak fotbalového klubu 😃 😃 😃 no jsem taky odborník 😃
denisak77
23. jún 2014
@jakelina krásna rýchlovka
tinka3636
23. jún 2014
ahojte dievcata, potrebujem pomoc... 🙂 poradte nejaku inspiraciu na tortu, ktorá ma byt pre tri ženy....ide o kolegyne...🙂 dakujeem 🙂
sikag
23. jún 2014
kocky neskutocne torticky, ani vas tu neviem vsetky vymenovat! krasna praca. par dni som tu nebola a dala som asi 30 like-ov 😉
@mysiatkoo uz by si mohla spravit aj nieco nechutne 😃 😃 😃 😃
@anibas krasne maca
@maya30 kedy mozem prist na skolenie? minule sme isli okolo vas (sme sa tulali po slovensku) ale som mala v aute vrieskajuce deti, tak som to neriskla 😉
sikag
23. jún 2014
ahaaa a este jednu dnesnu
mimcak
23. jún 2014
@eliska22 ,
muffinka8 jej veľmi pekne vám ďakujem tak od Vás si to nesmierne vážim x-) x-) x-)
Kati rozmery mala 30, 22, 17 všetky poschodia boli plnené 3x,ale spodné bolo zrezávané do obluka,aby pôsobilo ako sukňa a stred na foto moc nevidno,ale bolo v strede zrezávané,aby pôsobilo ako korzet. Ale zas veľa hmoty išlo na tie volány dookola.
mimcak
23. jún 2014
@sikag jeej krásna kniha
mimcak
23. jún 2014
a moja dnešná už práve odovzdaná.
mimcak
23. jún 2014
A teraz sa Vám trošku pochválim mojim novým partnerom ,dúfam ,že si budeme rozumieť. 😃 .Nakoniec som sa rozhodla pre tento išli sme pôvodne kupovať iný,ale mali na predajni tento za 289eur a pri pokladni nám ho zarátala iba za 218eur =-) =-) :-N tak sme rýchlo vyplatili a prášili odtial čo najrýchlejšie a doma sme zistili,že má aj mäsomlinček čo nám predávačka v predajni povedala,že mäsomlynček v tom nieje. :-N ,myslím celkom dobrá kúpa aspoň v to dúfam .
blancagon
23. jún 2014
@mimcak mám tuto istú značku,len je v červenom a je suuuuper.Má všetko okrem mlynca na mak,to sa vraj podľa EU predávať nesmie,lebo mak je opium 🙂
mimcak
23. jún 2014
@blancagon tento nemá ešte odšťavovač,ale popravde ten ani nepotrebujem. dnes sa na mňa mužíček zlostil,že kolko som si toho na víkend čo bude zas nabrala a ja mu ,že neboj šak mám robota uvidíš ako to bude v kuchyni bežať,jedna radosť. 😃 😃 😃 no ešte zohnať niekoho kto bude aj poťahovať tortuše 😃 😃 😃
halienka
23. jún 2014
babky ja som dala do svojho albumu fotky ako robím čokoládové mantinely, ak by vám to niektorej pomohlo fotené síce už dávnejšie a bola som doma sama, takže niektoré operácie sa mi holt nedali odfotiť, teda že lepím mantinel na tortu aj fotím, tak to tam chýba, ale aspoň dačo, možno niekomu pomôže 🙂 a kľudne napíšte ak niektorá robíte inak alebo máte nejakú vychytávku, budem rada, ešte stále sa mám čo učiť 🙂 http://www.modrykonik.sk/blog/halienka/album/ak...
evicaka
23. jún 2014
@mimcak je to veľký fešák 😃 😃 😃 brala by som aj ja a za tú cenu... 🙂
moicka
23. jún 2014
@kubrt torticka je kraaasna a presne ako ty 😃 😃 😃 . Ja ked som telefonovala, ze chcu tortu so znakom real madrid, tak ze OK. No ked som ho uvidela na nete aky ma byt, =-) =-) =-) tak som sa zobudila 😃 😃 😃
blancagon
23. jún 2014
@mimcak ou máš pravdu,odšťavovač nemá,ale ide božsky! ja som ho dostala od Ježiška a som mu za to vďačná,ušetril moje ručičky 🙂 na poťahovanie asi nič nebude,len tie ručičky ]-( a tie tvoje,tie sú šikovnééééé!
blancagon
23. jún 2014
@ajka82 píšeš že nestíhaš,prosím ťa najdeš si čas a napíšeš mi lopatisticky,to je ako neznalcovi 🙂 ako robíš tie čoko mantinely?ja to nevííííííím 😞
blancagon
23. jún 2014
@halienka úúúúúúžasnéééééé,toto som potrebovala,ďakujemmmmmm,dúfam že tie mantinely zvládnem 😉
maya30
23. jún 2014
@florentina x-) x-) x-)
maya30
23. jún 2014
@jper dakujem x-) kvietky farbim klasicky stetcom a prachovymi farbami, airbrush nemam, mozno ak pride Jezisko 😎
maya30
23. jún 2014
@sikag no to si mohla kludne dojst, aj my mame vrieskajuce deti, verim ze by si rozumeli 😃
maya30
23. jún 2014
@jper jaaj a tie princezne som dala tlacit na jedly papier, obrazky som stiahla z netu...
ajka82
23. jún 2014
@blancagon Ahoj, este ti treba nejaky pokec k tym mantinelom, ci stacilo to co dala foto halienka? 😉
anibas
23. jún 2014
@pipka Super torta - takúto som mala v pláne pre krsniatko - a najstaršia mi hovorí: Prečo mu robíš zase prasa ???? 😕 😕 :-p :-p 😃 😃
pipka
23. jún 2014
@anibas dakujem 😉 inak tato torta sa vynimocne super robila 😎 na to, ze deti za zadkom...zvladla som to za pol hodku to zdobenie :-N 😃 to pristelka hadam za 5 minut by mala aj naplnene aj potiahnute 😃 :-N :-p 😃
jakelina
23. jún 2014
@pipka já myslím, že by to stihla za hodinu i s pečením 😃 😃 😃 Pristelka je přírodní úkaz, tam běžné věci jako u nás ostatních neplatí
pipka
23. jún 2014
@jakelina no presne, presne :-N 😃 😃 😃
zuzka7512
23. jún 2014
@mimcak nááááddddddherná.. 😉