• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@zuzka7512 Ďakujem :slight_smile:
23. jún 2014 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
šikovice PROSÍM súrne nejaké inšpirácie na tému astrológia alebo geografia.... asi sa picnem :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2014 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mile sikovnice, prosim vas o vas nazor. Aku by ste doplnili takuto tortu? :confused: Na vrch este pride meno. Rozmyslam par mini kvietkov,ale neviem ci to k tomu vobeec ide. Dakujem za kazdu radu.
23. jún 2014 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@abriela a nestačí takto plus to meno? mne by to tak kludne stačilo, aby to nebolo prepchaté, a zároven by hned vynikol ten vzor...
23. jún 2014 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jachin ,som úplný začiatočník,ale keďže mi ten vzor pripomína aj kocky,tak by navrch mohli ísť tri malé modro-čierne s bielymi bodkami ako číslami....no neviem,či som pomohla...som ozaj len na začiatku ,mám sa od vás šikovníc čo učiť :wink:
23. jún 2014 o 20:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abriela Podľa toho pre koho je ,ak je to chlap tak asi len to meno stačí, lebo ten vzor je to hlavné na tej torte , ja som robila tiež takúto a na vrch som dala len číslo , nič viac . Pozri v mojom albume
23. jún 2014 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abriela ospravedlňujem sa,zle som adresovala,príspevok mal byť pre abrielu,ešte raz prepáčte....ozaj som začiatočník aj na tejto stránke :grinning: a inak torta je aj tak krásna :slight_smile:
23. jún 2014 o 20:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka Pozri sem tu nájdeš nejaké možno pomôže http://www.pinterest.com/search/pins/?q=planet%20cake
23. jún 2014 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka Ešte tu pozri , sú tamsíce aj svadobné neviem prečo ,ale aj na tú tému čo potrebuješ http://www.pinterest.com/search/pins/?q=planetes%20cake
23. jún 2014 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 zatial stačilo,ďakujem pekne :wink: už len pustiť sa do toho.
23. jún 2014 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elamaslakova ďakujem krásne , tieto som našla aj ja... potrebujem niečo čo by som zvládla aj ja :slight_smile: ale moc, moc ďakujem :slight_smile:
23. jún 2014 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela napíš iba meno,také hrubšie písmená a daj ich nastojato..............tiež by som tam nič nedávala........ :wink:
23. jún 2014 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucula73 jej, usper napad dat meno na stojato. To sa mi paci.
@elamaslakova vedela som, ze ju niekto robil, len nevedela som kto. Ty to mas este krajsie - s dovolenim (ci bez :slight_smile: ) ta napodobnim. Lepila sa ja biele kocky, ci len hnede?
Torta je pre zenu - darcek odomna. Kedze som jej uz piekla 6 tort, tak som si vymyslela takuto, kedze tvoja, ked som ju videla prvykrat ma velmi zaujala, len som si ju neulozila.
23. jún 2014 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela nemáš zač.............aj ja som si ju uložila,ked ju sem v tom hnedom hodila ela a pri najbližšej príležitosti sa na nu chystám :wink:
23. jún 2014 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prosím akú čoko hmotu kupujete v obchode, s ktorou máte dobé skúsenosti? dakujem pekne :wink:
24. jún 2014 o 07:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela Ja som lepila aj biele kocky , bola piplačkaa ty keď si dávala také malé tak ty si to mala ešte ťažšie ,ale je to veľmi pekné
24. jún 2014 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova Luci kamoska si kupila z dortisimo
http://dortisimo.cz/eshop/chocoflex/9594-chokoflex-cokohmota.html

a ze cele zle. Zle, lebo sa to trhaloo...a ani to neuhladis dobree. Neda sa to moc na tenko vyvalkat a na 26 cm som minula cele kilo.

tot jedna referencia.
24. jún 2014 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova no keby to bola uz moja torta :slight_smile:. Tato je len stiahnuta z pinterestu. Planovala som robit jednoduchu tortu, ale uz spravim takuto, vyzera uzasne
24. jún 2014 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata mate recept na odskusanu sacherku? velke d.
24. jún 2014 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuul dakujem pekne toto potrebujem, tuto teda nekupim

prosím este má niekto skusenosť aj negatívnu z nejakou coko hmotou?
napr. pasta dama coko alebo iná, dakujem
24. jún 2014 o 09:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence, zasnem nad vasimi vytvormi, no nadherne umelecke diela :slight_smile:)) ste velmi sikovne a asi aj skusene cukrarky…..
som tu nova, prosim, poradite mi, podla tohto receptu http://varecha.pravda.sk/recepty/marshmallow-fondan-na-potahovanie-tort-falosn/8131-recept.html sa mi podari potiahnut 26cm tortu? mate pripadne lepsi receptik?korpus bude orechovy, krem - maslo plus uvarene salko….. kupila som aj marcipan od oetkera, ale svagrina mi hovorila, ze s tym to nepotiahnem, ze to by som aspon 3 balenia potrebovala a zle sa s tym pracuje, tak z kupeneho by som skusila iba spravit zopar ozdob…. ako som sa docitala ozdoby idu lepit s cerou a praskovym cukrom, bude to tak ok?
24. jún 2014 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. prosím Vás neviem kto,ale raz tu niekto dával inšpir.pre chemika,alebo chemičku nemáte prosíííím niekto niečo?
24. jún 2014 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, prosím, mám na víkend objednávku na kulatý dort, 2 kg, piškotový korpus +pribiňáčkový krém s jahodami, smartflex, jaký průměr 20? 24cm? moc děkuju
24. jún 2014 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mishulle max. 18 cm, aj to neviem či sa zmestíš do 2kg, záleží ešte aj od výzdoby...
24. jún 2014 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova ahojky-..,ja som mala dva krát čokoládovú pastu damu..chuťovo je podľa mňa veľmi dobrá......je tam cez 40% čokolády.......len je dosť tvrdá......ale aj som trošku nahriala v mukrovlnke,a ona je taká tmavá,že som do nej primešala trochu smartu a bola úplne super.....a na farbe to skoro ani nepoznať :wink:
24. jún 2014 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova ak ccheš,v albume tu mám také tmavé,tmavé srdce na 30ku,to bola čistá pasta dama.......a potom ešte jednu s kopou motýlikou a motýlik,krajkou,tá bola pomiešaná.........ale rozdiell skoro nevidno :slight_smile: ,aj takú na 60 ku štvorec,tiež pomiešaná so smartom :wink:
24. jún 2014 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky prosim poradte ako na taku to krabicku? som zaciatocnicka tak ocenim vase rady a postupy...
24. jún 2014 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mishulle určitě 20 pokud plníš jednou. Já mám z 16 formy dvakrát plněný dort s ovocem tak 2,3 kila
24. jún 2014 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak toto je ten moj.
24. jún 2014 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Prosím žienky kde hladat inšpiraciu? chcem tortu do školky su trieda: modra farbička : dakujem
24. jún 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok