• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. januára 2017 
Konečne dokončené a ide sa spinkať
26. jún 2014 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
Dievčatá od pondelka americký týždeň v Lidl
27. jún 2014 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prečo si na diéte? máš zdravotné problémy? alebo len kvôli figúre? naša Terezka včera videla tú malinovú tortu (deti netušia, že je pre nich, myslia si, že je pre kamošku :grinning:) a zahlásila mi, že fuj, to takúto tortu by som ja nejedla, ja takú neľúbim :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz ráno sa vypytovala, že aké prekvapenie bude za vysvečko, no neviem, ako sa zatvári, keď zbadá, že torta je to "prekvapko" :confused:
a krásny slnečný deň vám všetkým želám
27. jún 2014 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
moja prva knizka :D PS : som zaciatocnik :D
27. jún 2014 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
ahoj dnes vkládám Fionu 3.90kg a děkuju za pochvalu knihy,
27. jún 2014 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@lamps haha, tak potom referuj :wink:, len koli figure, nejak som nepostrehla, ze to vyjedanie odrezkov sa mi nejak vymklo z kontroly a ked uz som si v mekaci musela pytat tretie gate, lebo mi uz vsetky boli male, tak som si povedala, dost takto to nejde. Dneska mam v robote stare rifle, este ma vsade trosku tlacia, ale som na dobrej ceste myslim :wink:
27. jún 2014 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps to nebolo, ze ja chuda na diete, ale chúďa-lebo nemozem taku krasotu :wink:
27. jún 2014 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak zdravím tortárky, pridávam moje. Tá prvá je pre nášho syna do škôlky ako rozlúčka s časmi škôlkarskými :grinning: Spodok som robila z mliečnej čoko a mascarpóne, banány a černice a vrch je punčák s tvarohom. No a musím sa Vám pochváliť, kúpila som si extrúder. Nechápem ako som mohla do teraz bez neho byť. Je to totálne super ale moc a moc super vec. A tiež mi konečne došiel nový foťák. Nikon kompakt tak sa na ňom učím . No dnes bude pekne a ja si konečne oddýchnem po dvoch nociach kedy som šla sapť o 3tej ráno a vstávala o 6tej som ako po fláme. K tomu stále môj kašel a oči jak vietnamec. Vyzerám jak ďas :grinning: :grinning: :grinning: No idem si Vás ale konečne prečítať a polajkovať a samozrejme poukladať inšpirácie od hviezd :slight_smile:
27. jún 2014 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@akzuzs ta skolkarska je velmi podarena. ukladam si :slight_smile:

baby sledujte ake hrany sa mi podarili konecne na tej zltej! @mysiatkoo pomaly k tomu smerujem... uz mi vela nechyba :slight_smile: este takych 20-30 torticiek a mam to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2014 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@sikag krásné to máš :wink:
27. jún 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag tá je krááááásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jún 2014 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akzuzs moc hezké

@chvapilu super

@nika266 závidím volno, já ještě jednu musím stihnout, hezké je máš
27. jún 2014 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps prosím ťa,čím si nastruhala tie čoko čo máš na boku?sú pekné .........
27. jún 2014 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak ja veľmi poskromne vkladám svoju druhú bábiku. Váha tesne nad 2kg, mramor, pribináčik a lesná zmes.
27. jún 2014 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@sikag prekrááásna :slight_smile:
27. jún 2014 o 13:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky přeji dětem krásné vysvědčení a užívejte prázdnin a léta. :wink:
27. jún 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj babizne, ja vôbec nemám čas sem chodiť a prispievať. Asi starnem :grinning: Ale musím sa s vami podeliť o moju radosť. Dnes som robila ganache plnku a aj som tým obabrala tortu a musím povedať, že je to geniááááálne. A tá plnka, asi najlepšia. Robila som sacher tortu s pomarančovým lekvárom a s touto ganache.
27. jún 2014 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@sikag veru úžasné to máš
27. jún 2014 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 mňam, taky to mám ráda. :wink:
27. jún 2014 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holčičky, prosím nakopněte mě někdo...jak se jmenuje ten prášek, co se vyšlehá s vodou a používá místo bílkové polevy....nemůžu si už asi 2 hodiny vzpomenout a ani to najít na netu, mám úplné okno :sweat_smile: :confused: :grinning: ....děkkuji....
27. jún 2014 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už nic, konečně mi trklo, ale to sem vám sem musela nejdřív napsat...královská glazura...tak pááááááááá
27. jún 2014 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag bomba, jako z katalogu :wink:
27. jún 2014 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag nádherná tortička
@jakelina Nádherné tortičky ,ako vždy
@mirinecka Krásna tortička
@lamps Tortičky sú krásne
@chvapilu Krásna tortička
27. jún 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Baby prosím vás, ktoré ste robili tortu s Ferrari znakom ako nato? Nájsť na nete nejakú šablónu, vytlačiť a podľa toho vyrezať marcipán? Nejako si to neviem predstaviť... lebo tú hrivu mu spraviť mi príde dosť ťažké :unamused: teda aj ostatné časti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2014 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika266 Krásne tortičky
@akzuzs Krásne tortičky
27. jún 2014 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam aj ja moju pre maleho do skolky:slight_smile:
27. jún 2014 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@sticker já jsem to namalovala černou barvou na žlutý podklad.
27. jún 2014 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akapulko tá je že geniálna
27. jún 2014 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Takže si si vytlačila logo z netu a podľa toho obkreslila na tortu a potom vymaľovala, hej? Riedila si práškovú s alkoholom? No neviem, či to vziať, či nie.... Tak do nedele mám čas na premyslenie. :slight_smile:
27. jún 2014 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ak ti este treba...mavaju v Bille belaktozovu slahacku (200ml) medzi tetrapakovymi
27. jún 2014 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok